'Conflict Kara escaleert, Senegalezen bevestigen terugkeer'

door
'Conflict Kara escaleert, Senegalezen bevestigen terugkeer'

Anderlecht kan zich focussen op de zoektocht naar nieuwe spelers sinds de aanstelling van Fred Rutten. Eén van de pistes die al geopperd werd, is een eventuele terugkeer van Kara Mbodji. De verdediger trok in de zomer op huurbasis naar FC Nantes, maar daar speelt hij lang niet altijd. Nu lijken de kansen van RSCA nog verder gestegen te zijn.


Het lijkt er immers op dat de Senegalees zijn vertrek bij Nantes probeert te forceren, want volgens Het Laatste Nieuws kwam hij woensdagochtend niet opdagen op training. Hij zou vinden dat hij meer speeltijd verdient en klagen dat de club zijn beloftes niet gehouden heeft. De druppel voor Kara was naar verluidt de match tegen Montpellier van dinsdagavond. Kara werd gewisseld en weigerde de hand van trainer Vahid Halilhodzic te schudden. Mogelijk keert hij dus snel terug naar Anderlecht.

UPDATE 21u51
Kara lijkt zich stilaan onmogelijk te hebben gemaakt bij zijn Franse huurclub. Volgens het Franse Le 20 minutes ging het conflict met Halilhodzic veel verder zijn gegaan dan het weigeren van zijn hand. Binnen de kleedkamer zou het tussen een tot een verhitte discussie zijn gekomen, waarbij de twee net niet met mekaar op de vuist gingen.

Het Senegalese Senego laat er dan ook geen twijfel over bestaan. Volgens het medium zal Kara het seizoen afmaken bij moederclub Anderlecht. De twee ploegen zouden momenteel de laatste details over zijn terugkeer aan het uitklaren zijn.

LEES OOK: Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

Zou Kara een basisspeler zijn bij het huidige RSCA?

Meest recent

Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

0
0
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

24
24
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

78
78
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

102
102
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

230
230
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

62
62
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

161
161
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

106
106
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

71
71
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

25
25
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

114
114
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

166
166
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

377
377
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

278
278
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

232
232
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

377
377
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

52
52
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

491
491
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

353
353
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

703
703
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

481
481
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

356
356
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

79
79
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

137
137
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

804
804

Meer sportnieuws