'Conflict Kara escaleert, Senegalezen bevestigen terugkeer'

door
'Conflict Kara escaleert, Senegalezen bevestigen terugkeer'

Anderlecht kan zich focussen op de zoektocht naar nieuwe spelers sinds de aanstelling van Fred Rutten. Eén van de pistes die al geopperd werd, is een eventuele terugkeer van Kara Mbodji. De verdediger trok in de zomer op huurbasis naar FC Nantes, maar daar speelt hij lang niet altijd. Nu lijken de kansen van RSCA nog verder gestegen te zijn.


Het lijkt er immers op dat de Senegalees zijn vertrek bij Nantes probeert te forceren, want volgens Het Laatste Nieuws kwam hij woensdagochtend niet opdagen op training. Hij zou vinden dat hij meer speeltijd verdient en klagen dat de club zijn beloftes niet gehouden heeft. De druppel voor Kara was naar verluidt de match tegen Montpellier van dinsdagavond. Kara werd gewisseld en weigerde de hand van trainer Vahid Halilhodzic te schudden. Mogelijk keert hij dus snel terug naar Anderlecht.

UPDATE 21u51
Kara lijkt zich stilaan onmogelijk te hebben gemaakt bij zijn Franse huurclub. Volgens het Franse Le 20 minutes ging het conflict met Halilhodzic veel verder zijn gegaan dan het weigeren van zijn hand. Binnen de kleedkamer zou het tussen een tot een verhitte discussie zijn gekomen, waarbij de twee net niet met mekaar op de vuist gingen.

Het Senegalese Senego laat er dan ook geen twijfel over bestaan. Volgens het medium zal Kara het seizoen afmaken bij moederclub Anderlecht. De twee ploegen zouden momenteel de laatste details over zijn terugkeer aan het uitklaren zijn.

LEES OOK: ‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Zou Kara een basisspeler zijn bij het huidige RSCA?

Meest recent

Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

6
6
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

17
17
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

37
37
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

50
50
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

97
97
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

415
415
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

105
105
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

177
177
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

216
216
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

161
161
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

404
404
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

245
245
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

147
147
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

650
650
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

149
149
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

51
51
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

176
176
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

181
181
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

621
621
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

145
145
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

233
233

Meer sportnieuws