'Anderlecht en Gent gaan strijd aan om straffe transfer'

door
'Anderlecht en Gent gaan strijd aan om straffe transfer'

De wintermercato draait inmiddels op volle toeren, maar de meeste Belgische ploegen moeten het grote offensief nog inzetten. Zo is het onder meer uitkijken naar wat RSC Anderlecht nog allemaal gaat doen. Nu de nieuwe coach onder contract ligt, zullen de versterkingen ongetwijfeld volgen.


In de zoektocht naar verse mankrachten zou de club onder meer kijken naar spelers van Europese topclubs die om de één of andere reden mogen vertrekken op huurbasis. En Paars-Wit zou daarbij onder meer het vizier op AS Roma hebben gericht. Het Italiaanse Calciomercato schrijft namelijk dat Anderlecht zich gemeld heeft voor een huurbeurt van Rick Karsdorp.

De Nederlandse back ruilde Feyenoord in de zomer van 2017 in voor de club uit de Italiaanse hoofdstad, maar mede door een pak blessureleed slaagde hij er niet in om door te breken. Om zijn carrière nieuw leven in te blazen zou sportief directeur Monchi momenteel een kleinere club voor hem zoek waar hij op huurbasis weer kan ontbolsteren. Maar er zijn concurrenten voor Paars-Wit.

AA GENT
Feyenoord zou hem immers willen terughalen, maar wil een aankoopoptie in het contract laten zetten terwijl de Romeinen mikken op uitleenbeurt zonder opties. En volgens bovengenoemde bron zou ook AA Gent interesse tonen in een huurovereenkomst.

Indien die informatie klopt, lijkt Anderlecht dankzij Fred Rutten wel een streepje voor te hebben op de Buffalo's. Hij was namelijk degene die Karspdorp omvormde tot rechtsback en hem ook lanceerde bij Feyenoord. Maar door de aanwezigheid van Andy Najar en Alexis Saelemaekers, lijkt versterking op die positie allerminst prioritair.

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

Heeft Anderlecht momenteel wel plaats voor een extra rechtsback?

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

7
7
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

76
76
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

44
44
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

76
76
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

40
40
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

66
66
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

203
203
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

200
200
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

64
64
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

296
296
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

254
254
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

374
374
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

568
568
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

229
229
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

170
170
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

120
120
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

94
94
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

277
277
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

681
681
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws