'Anderlecht en Gent gaan strijd aan om straffe transfer'

door
'Anderlecht en Gent gaan strijd aan om straffe transfer'

De wintermercato draait inmiddels op volle toeren, maar de meeste Belgische ploegen moeten het grote offensief nog inzetten. Zo is het onder meer uitkijken naar wat RSC Anderlecht nog allemaal gaat doen. Nu de nieuwe coach onder contract ligt, zullen de versterkingen ongetwijfeld volgen.


In de zoektocht naar verse mankrachten zou de club onder meer kijken naar spelers van Europese topclubs die om de één of andere reden mogen vertrekken op huurbasis. En Paars-Wit zou daarbij onder meer het vizier op AS Roma hebben gericht. Het Italiaanse Calciomercato schrijft namelijk dat Anderlecht zich gemeld heeft voor een huurbeurt van Rick Karsdorp.

De Nederlandse back ruilde Feyenoord in de zomer van 2017 in voor de club uit de Italiaanse hoofdstad, maar mede door een pak blessureleed slaagde hij er niet in om door te breken. Om zijn carrière nieuw leven in te blazen zou sportief directeur Monchi momenteel een kleinere club voor hem zoek waar hij op huurbasis weer kan ontbolsteren. Maar er zijn concurrenten voor Paars-Wit.

AA GENT
Feyenoord zou hem immers willen terughalen, maar wil een aankoopoptie in het contract laten zetten terwijl de Romeinen mikken op uitleenbeurt zonder opties. En volgens bovengenoemde bron zou ook AA Gent interesse tonen in een huurovereenkomst.

Indien die informatie klopt, lijkt Anderlecht dankzij Fred Rutten wel een streepje voor te hebben op de Buffalo's. Hij was namelijk degene die Karspdorp omvormde tot rechtsback en hem ook lanceerde bij Feyenoord. Maar door de aanwezigheid van Andy Najar en Alexis Saelemaekers, lijkt versterking op die positie allerminst prioritair.

LEES OOK: Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Heeft Anderlecht momenteel wel plaats voor een extra rechtsback?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

139
139
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

38
38
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

33
33
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

235
235
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

341
341
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

284
284
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

390
390
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

629
629
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

765
765
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

496
496
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1207
1207
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

779
779
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

446
446
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1112
1112
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

134
134
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

227
227
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

153
153
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

238
238
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

672
672
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

445
445
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

41
41
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

925
925
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1517
1517

Meer sportnieuws