'Anderlecht en Gent gaan strijd aan om straffe transfer'

door
'Anderlecht en Gent gaan strijd aan om straffe transfer'

De wintermercato draait inmiddels op volle toeren, maar de meeste Belgische ploegen moeten het grote offensief nog inzetten. Zo is het onder meer uitkijken naar wat RSC Anderlecht nog allemaal gaat doen. Nu de nieuwe coach onder contract ligt, zullen de versterkingen ongetwijfeld volgen.


In de zoektocht naar verse mankrachten zou de club onder meer kijken naar spelers van Europese topclubs die om de één of andere reden mogen vertrekken op huurbasis. En Paars-Wit zou daarbij onder meer het vizier op AS Roma hebben gericht. Het Italiaanse Calciomercato schrijft namelijk dat Anderlecht zich gemeld heeft voor een huurbeurt van Rick Karsdorp.

De Nederlandse back ruilde Feyenoord in de zomer van 2017 in voor de club uit de Italiaanse hoofdstad, maar mede door een pak blessureleed slaagde hij er niet in om door te breken. Om zijn carrière nieuw leven in te blazen zou sportief directeur Monchi momenteel een kleinere club voor hem zoek waar hij op huurbasis weer kan ontbolsteren. Maar er zijn concurrenten voor Paars-Wit.

AA GENT
Feyenoord zou hem immers willen terughalen, maar wil een aankoopoptie in het contract laten zetten terwijl de Romeinen mikken op uitleenbeurt zonder opties. En volgens bovengenoemde bron zou ook AA Gent interesse tonen in een huurovereenkomst.

Indien die informatie klopt, lijkt Anderlecht dankzij Fred Rutten wel een streepje voor te hebben op de Buffalo's. Hij was namelijk degene die Karspdorp omvormde tot rechtsback en hem ook lanceerde bij Feyenoord. Maar door de aanwezigheid van Andy Najar en Alexis Saelemaekers, lijkt versterking op die positie allerminst prioritair.

LEES OOK: Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Heeft Anderlecht momenteel wel plaats voor een extra rechtsback?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

13
13
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

52
52
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

25
25
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

32
32
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

96
96
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

183
183
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

101
101
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

199
199
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

71
71
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

117
117
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

126
126
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

57
57
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

241
241
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

151
151
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

194
194
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

207
207
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

202
202
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

138
138
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

333
333
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

149
149
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

682
682
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

203
203
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

494
494
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

287
287
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

120
120

Meer sportnieuws