'Anderlecht en Gent gaan strijd aan om straffe transfer'

1148
'Anderlecht en Gent gaan strijd aan om straffe transfer'

De wintermercato draait inmiddels op volle toeren, maar de meeste Belgische ploegen moeten het grote offensief nog inzetten. Zo is het onder meer uitkijken naar wat RSC Anderlecht nog allemaal gaat doen. Nu de nieuwe coach onder contract ligt, zullen de versterkingen ongetwijfeld volgen.


In de zoektocht naar verse mankrachten zou de club onder meer kijken naar spelers van Europese topclubs die om de één of andere reden mogen vertrekken op huurbasis. En Paars-Wit zou daarbij onder meer het vizier op AS Roma hebben gericht. Het Italiaanse Calciomercato schrijft namelijk dat Anderlecht zich gemeld heeft voor een huurbeurt van Rick Karsdorp.

De Nederlandse back ruilde Feyenoord in de zomer van 2017 in voor de club uit de Italiaanse hoofdstad, maar mede door een pak blessureleed slaagde hij er niet in om door te breken. Om zijn carrière nieuw leven in te blazen zou sportief directeur Monchi momenteel een kleinere club voor hem zoek waar hij op huurbasis weer kan ontbolsteren. Maar er zijn concurrenten voor Paars-Wit.

AA GENT
Feyenoord zou hem immers willen terughalen, maar wil een aankoopoptie in het contract laten zetten terwijl de Romeinen mikken op uitleenbeurt zonder opties. En volgens bovengenoemde bron zou ook AA Gent interesse tonen in een huurovereenkomst.

Indien die informatie klopt, lijkt Anderlecht dankzij Fred Rutten wel een streepje voor te hebben op de Buffalo's. Hij was namelijk degene die Karspdorp omvormde tot rechtsback en hem ook lanceerde bij Feyenoord. Maar door de aanwezigheid van Andy Najar en Alexis Saelemaekers, lijkt versterking op die positie allerminst prioritair.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Heeft Anderlecht momenteel wel plaats voor een extra rechtsback?

Meest recent

Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

10
10
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

4
4
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

53
53
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

52
52
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

38
38
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

15
15
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

18
18
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

105
105
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

34
34
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

216
216
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

102
102
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

70
70
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

231
231
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

58
58
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

51
51
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

57
57
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215

Meer sportnieuws