Eendracht Aalst plukt nieuwe trainer bij AA Gent weg

door
Eendracht Aalst plukt nieuwe trainer bij AA Gent weg

Voor Eendracht Aalst is het nieuwe kalenderjaar in mineur begonnen. 2019 is immers nog maar drie dagen ver, of het huidige nummer twaalf uit de hoogste amateurliga kan alweer op zoek naar een nieuwe coach. Yves Van Borm bood woensdag immers zijn ontslag aan.


De timing van deze beslissing is best opmerkelijk, Van Borm was immers nog maar een maand aan de slag bij de Ajuinenclub. Een conflict met het bestuur zou dan ook aan de basis hebben gelegen van zijn vertrek. Zo zou de coach niet langer op één lijn hebben gezeten met onder meer preses Patrick Le Juste.

Voorlopig werd Carl De Geyseleer aangesteld als interim-trainer, volgens TV Oost neemt Aalst nu rustig de tijd om een definitieve vervanger aan te duiden. Mogelijk richt het daarvoor zijn pijlen op AA Gent. Van Borm lag bij zijn aanstelling immers in de weegschaal met Bart Van Renterghem, belofte-coach van de Buffalo's.

Er volgden toen naar verluidt ook gesprekken met Van Renterghem, maar de keuze viel uiteindelijk op Van Borm. Nu die laatste is vertrokken, neemt Aalst de voormalige piste mogelijk opnieuw op.

UPDATE 09/01
Een goede week na het vertrek van Van Borm, heeft Eendracht Aalst zijn nieuwe coach alweer beet. En de keuze is dan toch op Van Renterghem, die eerder al actief was als T1 bij de club, gevallen. De nieuwe trainer tekent dinsdag een contract voor anderhalf jaar en gaat dat meteen aan de slag met zijn eerste trainer. AA Gent kan dan weer op zoek naar een nieuwe beloftecoach.

LEES OOK: 'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

Trainers zouden niet mogen vertrekken in het midden van het seizoen ...

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

4
4
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

25
25
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

83
83
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

64
64
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

260
260
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

128
128
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

147
147
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

133
133
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

87
87
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

370
370
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

43
43
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

148
148
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

323
323
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

75
75
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

373
373
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

326
326
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

207
207
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

530
530
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

224
224
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

170
170
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

253
253
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws