‘Real wil 217 (!) miljoen euro neertellen voor topprioriteit'

550 stemmen
‘Real wil 217 (!) miljoen euro neertellen voor topprioriteit'

Real Madrid blijft ook na de jaarwisseling een schim van zichzelf. Versterking lijkt nodig en daarvoor hebben ze enkele namen in gedahcten. Zo lijkt Christian Eriksen komende zomer in de voetsporen te treden van Luka Modric en Gareth Bale. De spelmaker van Tottenham Hotspur is volgens de Spaanse sportkrant AS op weg naar een toekomst bij Real Madrid. De Spurs zouden alvast bereid zijn to onderhandelen.

Tottenham wil Eriksen eigenlijk niet verkopen, maar dreigt zich neer te leggen bij diens vertrek nu gesprekken over een nieuw contract op niets zijn uitgelopen. Ook voorzitter Daniel Levy realiseert zich dat een transfer van de Deense oud-Ajacied waarschijnlijk onomkeerbaar is.

Eriksen (26) heeft nog een contract tot de zomer van 2020. Tottenham kan dus nog altijd een behoorlijk geldbedrag eisen, maar dat is voor Real Madrid waarschijnlijk geen probleem gelet op de wens om komende zomer te renoveren. Het is nu aan beide clubs om elkaar te vinden.

UPDATE 08/01

Het Nieuwsblad meent te weten dat Real Madrid enorm veel geld veil heeft voor een transfer van Christian Eriksen. Zij pikten uit Engelse en Spaanse media namelijk op dat de Koninklijke zomaar even bereid zou zijn om 217 miljoen euro uit te trekken voor de Spurs-middenvelder.

Of Real effectief met zoveel geld over de brug zal komen, valt echter toch te betwijfelen. De Deen is eind volgend seizoen namelijk einde contract, waardoor zijn marktwaarde sowieso keldert en Tottenham ook voor een kleiner bedrag zou kunnen buigen.

LEES OOK: Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Zou hij een goeie aanwinst zijn voor Real?

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

7
7
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

44
44
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

20
20
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

105
105
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

56
56
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

124
124
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

21
21
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

208
208
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

148
148
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

744
744
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

969
969
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

338
338
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

177
177
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

253
253
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

190
190
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

154
154
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

81
81
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

176
176
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

104
104
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

75
75
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

119
119
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

86
86
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

171
171

Meer sportnieuws