‘Real wil 217 (!) miljoen euro neertellen voor topprioriteit'

door
‘Real wil 217 (!) miljoen euro neertellen voor topprioriteit'

Real Madrid blijft ook na de jaarwisseling een schim van zichzelf. Versterking lijkt nodig en daarvoor hebben ze enkele namen in gedahcten. Zo lijkt Christian Eriksen komende zomer in de voetsporen te treden van Luka Modric en Gareth Bale. De spelmaker van Tottenham Hotspur is volgens de Spaanse sportkrant AS op weg naar een toekomst bij Real Madrid. De Spurs zouden alvast bereid zijn to onderhandelen.

Tottenham wil Eriksen eigenlijk niet verkopen, maar dreigt zich neer te leggen bij diens vertrek nu gesprekken over een nieuw contract op niets zijn uitgelopen. Ook voorzitter Daniel Levy realiseert zich dat een transfer van de Deense oud-Ajacied waarschijnlijk onomkeerbaar is.

Eriksen (26) heeft nog een contract tot de zomer van 2020. Tottenham kan dus nog altijd een behoorlijk geldbedrag eisen, maar dat is voor Real Madrid waarschijnlijk geen probleem gelet op de wens om komende zomer te renoveren. Het is nu aan beide clubs om elkaar te vinden.

UPDATE 08/01

Het Nieuwsblad meent te weten dat Real Madrid enorm veel geld veil heeft voor een transfer van Christian Eriksen. Zij pikten uit Engelse en Spaanse media namelijk op dat de Koninklijke zomaar even bereid zou zijn om 217 miljoen euro uit te trekken voor de Spurs-middenvelder.

Of Real effectief met zoveel geld over de brug zal komen, valt echter toch te betwijfelen. De Deen is eind volgend seizoen namelijk einde contract, waardoor zijn marktwaarde sowieso keldert en Tottenham ook voor een kleiner bedrag zou kunnen buigen.

LEES OOK: 'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Zou hij een goeie aanwinst zijn voor Real?

Meest recent

Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

1
1
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

28
28
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

41
41
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

74
74
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

151
151
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

172
172
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

180
180
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

315
315
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

103
103
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

534
534
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

266
266
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

451
451
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

379
379
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

396
396
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

235
235
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

352
352
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179

Meer sportnieuws