Ex-speler pakt Standard stevig aan: "Dat pikte ik niet"

door
Ex-speler pakt Standard stevig aan:

Standard zag de voorbije jaren al heel wat talent passeren, maar niet al die verhalen liepen even goed af. Zo vertelt een ex-speler hoe hij met slaande deuren bij de Rouches vertrok en dat is nog altijd niet helemaal verteerd.


Van 2010 tot 2012 speelde Kenneth Omeruo voor de beloften van Standard. "Ik speelde er, maar ik heb nooit de kans gekregen om door te stromen naar het eerste elftal en dat was wat ik wou", vertelt hij aan Goal. "Ik speelde bij de beloften, maar ging wel naar het WK U20. We deden het goed. In mijn contract stond dat ik vanaf mijn 18de verjaardag 5.000 euro per maand zou gaan verdienen."

"Na het WK keerde ik terug naar België. Ik was ongelukkig omdat ik niet eens met de A-kern mocht trainen, ook al had ik het WK U20 gespeeld. Bovendien veranderden ze de manager die me 5.000 euro per maand had beloofd en plots zakte het tot 1.500 per maand. Dat ze terugkwamen op hun belofte, dat pikte ik niet. Mijn oom, die in Nederland woonde, reed helemaal naar Luik om me op te pikken op het moment dat ik mijn profcontract moest tekenen. Dat is hoe ik bij Standard vertrokken ben. Mijn contract liep vervolgens af zodra ik 18 werd."

Omeruo trok uiteindelijk naar Chelsea, dat hem de voorbije jaren uitleende aan ADO Den Haag, Middlesbrough, Kasimpasa en Alanyaspor. Dit seizoen komt hij uit voor het Spaanse Leganes.

LEES OOK: Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby
101

Ging Standard hier in de fout?

Meest recent

Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

21
21
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

8
8
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

69
69
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

19
19
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

27
27
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

96
96
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

33
33
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

107
107
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

306
306
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

41
41
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

461
461
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

89
89
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

212
212
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

97
97
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

469
469
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

166
166
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

66
66
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

326
326
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

289
289
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

156
156
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

171
171
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

116
116
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

198
198
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

23
23
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

418
418

Meer sportnieuws