OFFICIEEL: Zulte Waregem stelt meteen ook tweede én derde aanwinst voor

door
OFFICIEEL: Zulte Waregem stelt meteen ook tweede én derde aanwinst voor

Zulte Waregem begon aan het seizoen met de ambitie om mee te strijden om Play-Off I, maar moet uiteindelijk vechten voor het behoud. In januari willen de West-Vlamingen dan ook de nodige correcties doorvoeren in hun kern en er beweegt heel wat aan de Gaverbeek.

Behalve Idrissa Sylla staat Essevee immers op het punt om nog twee bekende namen binnen te halen. Volgens Het Laatste Nieuws zijn ook de komst van Ibrahima Seck (KRC Genk) en Stef Peeters (Caen) zo goed als rond. De twee middenvelders zouden voor de rest van het seizoen gehuurd worden. Zulte Waregem wist op beiden ook een betaalbare aankoopoptie te bedingen.

UPDATE 05/01

Er lijkt nog maar weinig de fraaie drieslag van Essevee in de weg te staan. Seck en Peeters zouden volgens HLN op zaterdag hun medische proeven afleggen. Indien er geen problemen opduiken, vertrekt het duo zondag gewoon mee op stage. Ook de overgang van Sylla lijkt zo goed als rond. De spits heeft zijn medische testen zelfs al achter de rug, enkel de nodige handtekeningen vanuit Engeland ontbreken.

UPDATE 16u36

Ondertussen heeft Essevee de eerste van zijn drie aanwinsten al beet. De club kondigde de terugkeer van Idrissa Sylla aan. De spits wordt definitief overgenomen van QPR en tekende een contract voor 2,5 seizoenen.

UPDATE 17u
Geen één zonder twee, moeten ze aan de Gaverbeek denken. Vrijwel meteen na Sylla wordt ook de komst van Ibrahima Seck aangekondigd. De Senegalees wordt zoals aangekondigd voor de rest van het seizoen gehuurd van KRC Genk. Zulte Waregem bedong ook een aankoopoptie.

In één adem werd ook de transfer van Stef Peeters geofficialiseerd. Ook hij komt over op huurbasis met aankoopoptie, van SM Caen.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Zal hij een meerwaarde zijn voor Zulte Waregem?

Meest recent

Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

19
19
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

70
70
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

75
75
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

214
214
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

160
160
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

167
167
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

212
212
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

309
309
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

221
221
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

82
82
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

604
604
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

155
155
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

503
503
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

153
153
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

275
275
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

172
172
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

388
388
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

574
574
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

128
128
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

723
723
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

339
339
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

227
227
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

355
355
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

300
300

Meer sportnieuws