Kara zet deur voor Anderlecht op een kier

door
Kara zet deur voor Anderlecht op een kier

RSC Anderlecht neemt het donderdagavond nog op tegen Waasland-Beveren, daarna is het clubbestuur aan zet. Eerst moet een nieuwe trainer aangeduid worden en dan moet de wintermercato nog beginnen. Er zullen minstens drie versterking aangetrokken worden: een spits, een spelmaker en een extra verdediger.


Voor die laatste vacature hoeft de club mogelijk niet eens zover te gaan zoeken. Emmanuel Merceron, voormalig medewerker van de club en nog steeds een insider, meldt namelijk dat FC Nantes overweegt om een vroegtijdig einde te maken aan de huurbeurt van Kara Mbodj. Volgens de regels van de Franse bond mag een club per seizoen slechts vijf gehuurde spelers in dienst hebben. Nantes zou komende winter andere spelers willen huren en daarvoor zou Kara plaats moeten maken.

Ook Het Nieuwsblad meldt dat Kara een mogelijkheid zou kunnen zijn voor Anderlecht tijdens de wintermercato. Volgens hen onderhoudt de club nog steeds goeie contacten met de verdediger, wat een mogelijk terugkeer makkelijker kan maken, en het het voordeel moet bieden op eventueel andere geïnteresseerde clubs.

UPDATE 12u55
Ook al zouden beide clubs tot een akkoord komen, dan nog moet ook de speler eerst zijn toestemming geven. Maar dat lijkt op zich niet zo'n groot probleem te gaan vormen. Na de wedstrijd van afgelopen zaterdag tegen PSG liet hij bij Ouest France verstaan dat hij vooral meer speelminuten wil vergaren. "Ik heb hier nog maar zes wedstrijden gespeeld, maar moet de keuze van de coach respecteren. Het is nu aan mij om te kijken wat er zal gebeuren want ik wil absoluut spelen", zette hij de deur voor een terugkeer op een kier.

LEES OOK: 'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Kara zou een basisspeler zijn bij het huidige Anderlecht ...

Meest recent

'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

7
7
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

91
91
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

38
38
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

93
93
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

199
199
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

136
136
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

42
42
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

241
241
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

341
341
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

344
344
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

215
215
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

136
136
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

336
336
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

120
120
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

47
47
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

94
94
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

417
417
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

370
370
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

204
204
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

300
300
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

483
483

Meer sportnieuws