Kara zet deur voor Anderlecht op een kier

door
Kara zet deur voor Anderlecht op een kier

RSC Anderlecht neemt het donderdagavond nog op tegen Waasland-Beveren, daarna is het clubbestuur aan zet. Eerst moet een nieuwe trainer aangeduid worden en dan moet de wintermercato nog beginnen. Er zullen minstens drie versterking aangetrokken worden: een spits, een spelmaker en een extra verdediger.


Voor die laatste vacature hoeft de club mogelijk niet eens zover te gaan zoeken. Emmanuel Merceron, voormalig medewerker van de club en nog steeds een insider, meldt namelijk dat FC Nantes overweegt om een vroegtijdig einde te maken aan de huurbeurt van Kara Mbodj. Volgens de regels van de Franse bond mag een club per seizoen slechts vijf gehuurde spelers in dienst hebben. Nantes zou komende winter andere spelers willen huren en daarvoor zou Kara plaats moeten maken.

Ook Het Nieuwsblad meldt dat Kara een mogelijkheid zou kunnen zijn voor Anderlecht tijdens de wintermercato. Volgens hen onderhoudt de club nog steeds goeie contacten met de verdediger, wat een mogelijk terugkeer makkelijker kan maken, en het het voordeel moet bieden op eventueel andere geïnteresseerde clubs.

UPDATE 12u55
Ook al zouden beide clubs tot een akkoord komen, dan nog moet ook de speler eerst zijn toestemming geven. Maar dat lijkt op zich niet zo'n groot probleem te gaan vormen. Na de wedstrijd van afgelopen zaterdag tegen PSG liet hij bij Ouest France verstaan dat hij vooral meer speelminuten wil vergaren. "Ik heb hier nog maar zes wedstrijden gespeeld, maar moet de keuze van de coach respecteren. Het is nu aan mij om te kijken wat er zal gebeuren want ik wil absoluut spelen", zette hij de deur voor een terugkeer op een kier.

LEES OOK: Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

Kara zou een basisspeler zijn bij het huidige Anderlecht ...

Meest recent

Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

63
63
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

23
23
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

83
83
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

187
187
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

91
91
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

231
231
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

138
138
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

480
480
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

99
99
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

93
93
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

346
346
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

134
134
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

251
251
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

172
172
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

102
102
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

106
106
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

61
61
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

316
316
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

199
199
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

300
300
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

268
268
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

646
646

Meer sportnieuws