Kara zet deur voor Anderlecht op een kier

460 stemmen
Kara zet deur voor Anderlecht op een kier

RSC Anderlecht neemt het donderdagavond nog op tegen Waasland-Beveren, daarna is het clubbestuur aan zet. Eerst moet een nieuwe trainer aangeduid worden en dan moet de wintermercato nog beginnen. Er zullen minstens drie versterking aangetrokken worden: een spits, een spelmaker en een extra verdediger.


Voor die laatste vacature hoeft de club mogelijk niet eens zover te gaan zoeken. Emmanuel Merceron, voormalig medewerker van de club en nog steeds een insider, meldt namelijk dat FC Nantes overweegt om een vroegtijdig einde te maken aan de huurbeurt van Kara Mbodj. Volgens de regels van de Franse bond mag een club per seizoen slechts vijf gehuurde spelers in dienst hebben. Nantes zou komende winter andere spelers willen huren en daarvoor zou Kara plaats moeten maken.

Ook Het Nieuwsblad meldt dat Kara een mogelijkheid zou kunnen zijn voor Anderlecht tijdens de wintermercato. Volgens hen onderhoudt de club nog steeds goeie contacten met de verdediger, wat een mogelijk terugkeer makkelijker kan maken, en het het voordeel moet bieden op eventueel andere geïnteresseerde clubs.

UPDATE 12u55
Ook al zouden beide clubs tot een akkoord komen, dan nog moet ook de speler eerst zijn toestemming geven. Maar dat lijkt op zich niet zo'n groot probleem te gaan vormen. Na de wedstrijd van afgelopen zaterdag tegen PSG liet hij bij Ouest France verstaan dat hij vooral meer speelminuten wil vergaren. "Ik heb hier nog maar zes wedstrijden gespeeld, maar moet de keuze van de coach respecteren. Het is nu aan mij om te kijken wat er zal gebeuren want ik wil absoluut spelen", zette hij de deur voor een terugkeer op een kier.

LEES OOK: Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Kara zou een basisspeler zijn bij het huidige Anderlecht ...

Meest recent

'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

10
10
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

19
19
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

11
11
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

33
33
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

43
43
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

47
47
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

119
119
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

237
237
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

867
867
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

194
194
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

95
95
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

183
183
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

100
100
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

282
282
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

555
555
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

552
552
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

430
430
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

978
978
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

232
232
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

292
292
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

452
452
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

606
606
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

241
241

Meer sportnieuws