'Zieke Dendoncker alweer naar uitgang gedreven bij Wolves'

1001 stemmen
'Zieke Dendoncker alweer naar uitgang gedreven bij Wolves'

Anderlecht heeft komende week werk voor de boeg, véél werk. Naast een sportief directeur en versterking in de spelerskern, moet er nu ook nog een nieuwe trainer worden aangesteld. Wat betreft versterking in de kern, kunnen ze mogelijk uitkomen bij een oude bekende.

En dat in de naam van Leander Dendoncker. Die komt bij Wolves, sinds zijn transfer van Anderlecht afgelopen zomer, amper of nooit aan de bak. Welgeteld 3 optredens telt de verdediger/middenvelder, waarvan één keer 9 (!) minuten in de Premier League. De andere twee waren in de League Cup.

Van een doorbraak is dan ook absoluut nog geen sprake, en Wolves toont blijkbaar ook niet al te veel vertrouwen in Dendoncker. De club wil zich volgens SkySportsnamelijk versterken met Pepe, ex-Real Madrid, en zo de Belg nog wat extra concurrentie bezorgen.

Gezien zijn nu al geringe speeltijd is het dan ook niet ondenkbaar dat Wolves hem komende winter uitleent om minuten te maken. Een permanente transfer is sowieso uitgesloten voor Anderlecht, maar een huurbeurt zou dat niet per se zijn. Zijn profiel past alleszins volledig naar waar Paars-Wit op zoek is: versterking in de centrale as én met ervaring. 

UPDATE 26/12

Of Anderlecht straks een poging zal wagen voor Leander Dendoncker zal nog moeten blijken. Maar de situatie van de Rode Duivel bij Wolverhampton ziet er wel steeds slechter uit. Vandaag zat hij alweer niet in de kern voor de wedstrijd tegen Fulham, Dendoncker zou naar verluidt wel ziek zijn geweest.

Hoe dan ook lijken The Wolves toch ook niet echt meer te rekenen op de diensten van Dendoncker, die komende winter mogelijk op uitleenbasis elders minuten kan gaan maken. Ook de supporters van de Engelse club stellen zich intussen vragen bij de Belg en sporen het bestuur aan om hem te laten vertrekken.

LEES OOK: Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Moet Anderlecht hem polsen?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

65
65
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

4
4
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

92
92
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

59
59
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

64
64
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

427
427
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

391
391
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

208
208
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

288
288
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

79
79
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

149
149
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

181
181
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

155
155
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

176
176
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

173
173
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

207
207
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

444
444
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

88
88
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

954
954
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

539
539
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

608
608

Meer sportnieuws