'Coucke voert nieuw ontslag door op vraag van spelersgroep'

1457
'Coucke voert nieuw ontslag door op vraag van spelersgroep'

RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de aanstelling van een nieuwe trainer en kan daarna beginnen aan de ongetwijfeld drukke transfermarkt. Maar niet alleen de sportieve vleugel van de club baart zorgen. Ook de medische staff is al maanden voer voor discussie.


Begin november besloot Jochen De Coene, hoofd van de medische staf, de club na negen jaar te verlaten. Er zou bezwarende informatie tegen hem zijn opgedoken, maar het was ook een publiek geheim dat De Coene niet door één deur kon met Chris Goossens. Die laatste werd door Marc Coucke meegepakt vanuit Oostende en was een vertrouwenspersoon van de voorzitter, maar binnen het medische departement heerste er heel wat onenigheid over zijn werkwijzen.

In de nasleep van het ontslag van Hein Vanhaezebrouck hield sportieve baas Michael Verschueren gesprekken met verschillende groepjes spelers. Daaruit bleek dat ook zij het vertrouwen in Goossens helemaal kwijt waren. En uit navraag van Het Nieuwsblad blijkt dat daarop de samenwerking met Goossens werd stopgezet.

Tijdens de wedstrijd van zaterdag tegen Moeskroen was het dan ook Kristof Sas die de interventies deed. Hij deed al een tijdje de consultaties op deeltijdse basis bij de club en genoot wél het vertrouwen van de spelers. Hij werd dan ook aangesteld als nieuw hoofd van het medische departement. Coucke moet het ontslag van Goossens wel nog bevestigen, maar geeft hem mogelijk een job in een andere tak van zijn imperium.

LEES OOK: Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Mogen spelers inspraak hebben over de samenstelling van het medische departement?

Meest recent

Leko houdt adem in: vaste titularis Club in lappenmand?

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

3
3
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

23
23
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

21
21
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

78
78
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

52
52
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

71
71
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

23
23
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

142
142
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

126
126
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

156
156
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

199
199
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

82
82
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

45
45
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

201
201
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

100
100
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

177
177
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

194
194
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

79
79
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

429
429
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

279
279
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

247
247
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1038
1038

Meer sportnieuws