'Coucke voert nieuw ontslag door op vraag van spelersgroep'

door
'Coucke voert nieuw ontslag door op vraag van spelersgroep'

RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de aanstelling van een nieuwe trainer en kan daarna beginnen aan de ongetwijfeld drukke transfermarkt. Maar niet alleen de sportieve vleugel van de club baart zorgen. Ook de medische staff is al maanden voer voor discussie.


Begin november besloot Jochen De Coene, hoofd van de medische staf, de club na negen jaar te verlaten. Er zou bezwarende informatie tegen hem zijn opgedoken, maar het was ook een publiek geheim dat De Coene niet door één deur kon met Chris Goossens. Die laatste werd door Marc Coucke meegepakt vanuit Oostende en was een vertrouwenspersoon van de voorzitter, maar binnen het medische departement heerste er heel wat onenigheid over zijn werkwijzen.

In de nasleep van het ontslag van Hein Vanhaezebrouck hield sportieve baas Michael Verschueren gesprekken met verschillende groepjes spelers. Daaruit bleek dat ook zij het vertrouwen in Goossens helemaal kwijt waren. En uit navraag van Het Nieuwsblad blijkt dat daarop de samenwerking met Goossens werd stopgezet.

Tijdens de wedstrijd van zaterdag tegen Moeskroen was het dan ook Kristof Sas die de interventies deed. Hij deed al een tijdje de consultaties op deeltijdse basis bij de club en genoot wél het vertrouwen van de spelers. Hij werd dan ook aangesteld als nieuw hoofd van het medische departement. Coucke moet het ontslag van Goossens wel nog bevestigen, maar geeft hem mogelijk een job in een andere tak van zijn imperium.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Mogen spelers inspraak hebben over de samenstelling van het medische departement?

Meest recent

Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

51
51
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

9
9
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

178
178
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

99
99
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

135
135
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

300
300
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

236
236
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

242
242
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

413
413
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

480
480
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

253
253
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

225
225
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

283
283
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

147
147
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

304
304
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

77
77
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

218
218
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

373
373
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

292
292
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

318
318
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

308
308
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

401
401
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

368
368
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

65
65

Meer sportnieuws