Real en Courtois pijnlijk ten onder: Club Brugge deelt in de malaise

door
Real en Courtois pijnlijk ten onder: Club Brugge deelt in de malaise

Real Madrid kwam al in de vroege avond in actie in de Champions League. Het ontving thuis CSKA Moskou. Geen al te moeilijke opdracht zou je denken, maar de Koninklijke deed het wel met een veredeld B-elftal.


Wie er wél aan de aftrap stond, was Thibaut Courtois. Achteraf gezien had de Rode Duivel misschien wel liever op de bank gezeten, want Real ging pijnlijk ten onder tegen de Russen. Het werd maar liefst 0-3 voor de bezoekers. Courtois had weinig in te brengen tegen de doelpunten. 

Het meeste balbezit was dan wel voor de thuisploeg, tot veel doelgevaar kwamen ze niet. Ook CSKA liet zich aanvallend niet al te veel opmerken, maar sloeg in minuut 37 wel toe. Chalov verschalkte Courtois en zorgde voor 0-1. Tot overmaat van ramp voor de Madrilenen en de Rode Duivel, zorgde Shchennikov op een counter voor de rust zelfs nog voor 0-2.

Real op zoek naar eerherstel in de tweede helft, maar Isco liet de kans op de aansluitingstreffer liggen. Becao zorgde dan bijna voor een own-goal, maar het was Sigurdsson die aan de juiste kant wél kon scoren voor CSKA: 0-3! 

De winst van de Russen betekent ook meteen slecht nieuws voor Club. In de vier groepen die vandaag in actie kwamen, moeten er namelijk nog 2 slechtere derdes zijn om Club tot reekshoofd te maken in de Europa League. Door zijn winst pakte CSKA echter 7 punten (1 meer dan Club), al won in dezelfde groep ook Viktoria Plzen van AS Roma, waardoor zij als derde doorgaan. Ook met zeven punten. Blauw-Zwart moet nu dus hopen dat in de resterende drie groepen, twee ploegen derde worden met minder dan 6 punten.

Andere wedstijd in Groep G:

Viktoria Plzen - AS Roma: 2-1

LEES OOK: Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Zal Club nog reekshoofd worden in de Europa League?

Meest recent

Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

9
9
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

66
66
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

275
275
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

17
17
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

143
143
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

209
209
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

359
359
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

560
560
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

657
657
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

122
122
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

35
35
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

983
983
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

254
254
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

297
297
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

135
135
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

170
170
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

556
556
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

563
563
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

318
318
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

527
527
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

178
178
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

679
679
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

736
736
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

492
492
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

439
439

Meer sportnieuws