Real en Courtois pijnlijk ten onder: Club Brugge deelt in de malaise

638 stemmen
Real en Courtois pijnlijk ten onder: Club Brugge deelt in de malaise

Real Madrid kwam al in de vroege avond in actie in de Champions League. Het ontving thuis CSKA Moskou. Geen al te moeilijke opdracht zou je denken, maar de Koninklijke deed het wel met een veredeld B-elftal.


Wie er wél aan de aftrap stond, was Thibaut Courtois. Achteraf gezien had de Rode Duivel misschien wel liever op de bank gezeten, want Real ging pijnlijk ten onder tegen de Russen. Het werd maar liefst 0-3 voor de bezoekers. Courtois had weinig in te brengen tegen de doelpunten. 

Het meeste balbezit was dan wel voor de thuisploeg, tot veel doelgevaar kwamen ze niet. Ook CSKA liet zich aanvallend niet al te veel opmerken, maar sloeg in minuut 37 wel toe. Chalov verschalkte Courtois en zorgde voor 0-1. Tot overmaat van ramp voor de Madrilenen en de Rode Duivel, zorgde Shchennikov op een counter voor de rust zelfs nog voor 0-2.

Real op zoek naar eerherstel in de tweede helft, maar Isco liet de kans op de aansluitingstreffer liggen. Becao zorgde dan bijna voor een own-goal, maar het was Sigurdsson die aan de juiste kant wél kon scoren voor CSKA: 0-3! 

De winst van de Russen betekent ook meteen slecht nieuws voor Club. In de vier groepen die vandaag in actie kwamen, moeten er namelijk nog 2 slechtere derdes zijn om Club tot reekshoofd te maken in de Europa League. Door zijn winst pakte CSKA echter 7 punten (1 meer dan Club), al won in dezelfde groep ook Viktoria Plzen van AS Roma, waardoor zij als derde doorgaan. Ook met zeven punten. Blauw-Zwart moet nu dus hopen dat in de resterende drie groepen, twee ploegen derde worden met minder dan 6 punten.

Andere wedstijd in Groep G:

Viktoria Plzen - AS Roma: 2-1

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Zal Club nog reekshoofd worden in de Europa League?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

12
12
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

112
112
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

18
18
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

45
45
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

80
80
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

662
662
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

118
118
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

211
211
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

166
166
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

152
152
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

46
46
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

176
176
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

511
511
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

252
252
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

235
235
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

472
472
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws