Transferflop bij Anderlecht: "Hein zag meteen dat hij tekort kwam"

door
Transferflop bij Anderlecht:

RSC Anderlecht zal zich komende wintermercato niet alleen versterken, de Brusselaars willen zelf ook een aantal spelers van de hand doen. En daar zitten ook enkele zomeraankopen bij. Zo zou onder andere voor verdediger Ognjen Vranjes en Antonio Milic een nieuwe club gezocht worden.


Die laatste kwam in het zog van Marc Coucke en Luc Devroe mee vanuit Oostende, een transfer waarbij heel wat kenners vraagtekens bij plaatsten. Milic was bij KVO wel een degelijke basisspeler, maar kon zeker niet bij de beste verdedigers van de competitie gerekend worden. En dat had ook Hein Vanhaezebrouck blijkbaar al snel gezien.

Zo schrijft La Dernière Heure dat de coach op geen enkel moment overtuigd was van de meerwaarde van de Kroaat. "Milic komt tekort voor Anderlecht en Vanhaezebrouck zag dat al vanaf het begin. Hij speelde wel, maar dat was enkel en alleen vanwege gebrek aan linksvoetige alternatieven in de verdediging", klinkt het bij de Waalse krant.

LEES OOK: Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Milic komt tekort voor Anderlecht ...

Meest recent

'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

17
17
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

60
60
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

19
19
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

53
53
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

125
125
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

163
163
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

142
142
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

149
149
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

19
19
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

62
62
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

405
405
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

9
9
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

372
372
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

90
90
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

98
98
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

814
814
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

309
309
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

41
41
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

130
130
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

156
156
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

120
120
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1352
1352
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

303
303
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

839
839

Meer sportnieuws