'Club Brugge kan in januari absolute recordtransfer afronden'

door
'Club Brugge kan in januari absolute recordtransfer afronden'

Club Brugge speelt dinsdagavond nog thuis tegen Atletico Madrid, maar kan nu al terugblikken op een geslaagde campagne in de Champions League. Blauw-Zwart haalde tot dusver al vijf punten in een op papier toch wel moeilijke groep en plaatste zich al voor de Europa League. Bovendien wisten een aantal spelers zich aardig in de kijker te spelen.


Wesley Moraes bijvoorbeeld, liet een ijzersterke indruk achter tegen verdedigers van Europees niveau zoals Godin, Akanji en andere Gliks. Die prestaties leverden hem al de concrete interesse van onder meer Fiorentina en Valencia op. En nu duikt opnieuw een erg fraaie club op. Zo meldt The Sun dat ook het grote Arsenal FC zijn zinnen heeft gezet op de bonkige Braziliaan.

Vooral coach Unaï Emery zou gecharmeerd zijn van Wesley, die hij nu toch al een tijdje volgt. Meer nog, de Spaanse trainer zou zelfs overwegen om komende winter al in actie te schieten voor de targetspits. Bovengenoemd medium meldt dat Club niet staat te springen om zijn sterkhouder zomaar te laten gaan, maar dat de landskampioen wel zal plooien bij een hoog bod. Wat dat betreft schat The Sun de transfersom op zo'n 15 miljoen pond, om en bij de 17 miljoen euro.

Het zou voor Blauw-Zwart een absolute recordtransfer zijn, na de slordige 15 miljoen euro die Brighton in 2017 betaalde voor José Izquierdo. Dat bedrag kan overigens nog stijgen als ook de andere gegadigden in actie schieten. Bovendien ziet Arsenal in Wesley vooral een aanwinst op de lange termijn. Een constructie waarbij de Braziliaan het seizoen op huurbasis afwerkt op Jan Breydel, is dus mogelijk ook een goede oplossing.

LEES OOK: 'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Vanaf welk bedrag moet Club Wesley in januari laten gaan?

Meest recent

Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

30
30
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

62
62
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

39
39
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

21
21
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

34
34
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

154
154
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

67
67
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

71
71
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

106
106
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

86
86
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

266
266
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

106
106
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

417
417
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

75
75
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

43
43
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

481
481
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

208
208
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

31
31
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

123
123
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

74
74
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

663
663
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

59
59
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

272
272
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

389
389
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

328
328

Meer sportnieuws