'Club Brugge kan in januari absolute recordtransfer afronden'

1821 stemmen
'Club Brugge kan in januari absolute recordtransfer afronden'

Club Brugge speelt dinsdagavond nog thuis tegen Atletico Madrid, maar kan nu al terugblikken op een geslaagde campagne in de Champions League. Blauw-Zwart haalde tot dusver al vijf punten in een op papier toch wel moeilijke groep en plaatste zich al voor de Europa League. Bovendien wisten een aantal spelers zich aardig in de kijker te spelen.


Wesley Moraes bijvoorbeeld, liet een ijzersterke indruk achter tegen verdedigers van Europees niveau zoals Godin, Akanji en andere Gliks. Die prestaties leverden hem al de concrete interesse van onder meer Fiorentina en Valencia op. En nu duikt opnieuw een erg fraaie club op. Zo meldt The Sun dat ook het grote Arsenal FC zijn zinnen heeft gezet op de bonkige Braziliaan.

Vooral coach Unaï Emery zou gecharmeerd zijn van Wesley, die hij nu toch al een tijdje volgt. Meer nog, de Spaanse trainer zou zelfs overwegen om komende winter al in actie te schieten voor de targetspits. Bovengenoemd medium meldt dat Club niet staat te springen om zijn sterkhouder zomaar te laten gaan, maar dat de landskampioen wel zal plooien bij een hoog bod. Wat dat betreft schat The Sun de transfersom op zo'n 15 miljoen pond, om en bij de 17 miljoen euro.

Het zou voor Blauw-Zwart een absolute recordtransfer zijn, na de slordige 15 miljoen euro die Brighton in 2017 betaalde voor José Izquierdo. Dat bedrag kan overigens nog stijgen als ook de andere gegadigden in actie schieten. Bovendien ziet Arsenal in Wesley vooral een aanwinst op de lange termijn. Een constructie waarbij de Braziliaan het seizoen op huurbasis afwerkt op Jan Breydel, is dus mogelijk ook een goede oplossing.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Vanaf welk bedrag moet Club Wesley in januari laten gaan?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

26
26
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

99
99
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

49
49
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

67
67
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

352
352
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

94
94
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

140
140
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

510
510
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

61
61
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

246
246
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

369
369
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1321
1321
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

563
563
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

187
187
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

207
207
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

832
832
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

611
611
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

206
206
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws