'Club Brugge kan in januari absolute recordtransfer afronden'

1821 stemmen
'Club Brugge kan in januari absolute recordtransfer afronden'

Club Brugge speelt dinsdagavond nog thuis tegen Atletico Madrid, maar kan nu al terugblikken op een geslaagde campagne in de Champions League. Blauw-Zwart haalde tot dusver al vijf punten in een op papier toch wel moeilijke groep en plaatste zich al voor de Europa League. Bovendien wisten een aantal spelers zich aardig in de kijker te spelen.


Wesley Moraes bijvoorbeeld, liet een ijzersterke indruk achter tegen verdedigers van Europees niveau zoals Godin, Akanji en andere Gliks. Die prestaties leverden hem al de concrete interesse van onder meer Fiorentina en Valencia op. En nu duikt opnieuw een erg fraaie club op. Zo meldt The Sun dat ook het grote Arsenal FC zijn zinnen heeft gezet op de bonkige Braziliaan.

Vooral coach Unaï Emery zou gecharmeerd zijn van Wesley, die hij nu toch al een tijdje volgt. Meer nog, de Spaanse trainer zou zelfs overwegen om komende winter al in actie te schieten voor de targetspits. Bovengenoemd medium meldt dat Club niet staat te springen om zijn sterkhouder zomaar te laten gaan, maar dat de landskampioen wel zal plooien bij een hoog bod. Wat dat betreft schat The Sun de transfersom op zo'n 15 miljoen pond, om en bij de 17 miljoen euro.

Het zou voor Blauw-Zwart een absolute recordtransfer zijn, na de slordige 15 miljoen euro die Brighton in 2017 betaalde voor José Izquierdo. Dat bedrag kan overigens nog stijgen als ook de andere gegadigden in actie schieten. Bovendien ziet Arsenal in Wesley vooral een aanwinst op de lange termijn. Een constructie waarbij de Braziliaan het seizoen op huurbasis afwerkt op Jan Breydel, is dus mogelijk ook een goede oplossing.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Vanaf welk bedrag moet Club Wesley in januari laten gaan?

Meest recent

Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots doorprikt bubbel

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

13
13
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

59
59
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

59
59
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

190
190
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

56
56
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

43
43
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

419
419
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

67
67
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

224
224
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

48
48
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

237
237
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

172
172
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

116
116
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

707
707
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

179
179
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

174
174
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1094
1094
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

703
703
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

465
465
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

861
861
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

862
862
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

141
141

Meer sportnieuws