'Dembélé doet Italianen van hun stoel vallen met torenhoge eisen'

door
'Dembélé doet Italianen van hun stoel vallen met torenhoge eisen'

Juventus is misschien wel dé favoriet om de Champions League te winnen. De kans is niet onbestaande dat de Oude Dame volgend seizoen een Rode Duivel aan de kern gaat toevoegen. Volgens Italiaanse media is Juventus nog steeds gecharmeerd door Moussa Dembélé.


Dembélé gaat Tottenham aan het einde van het seizoen verlaten, aangezien hij zijn contract niet wil verlengen. Juventus zou alvast een poging willen doen om hem transfervrij naar de Serie A te halen. Inter Milaan en clubs uit China liggen ook op de loer voor de Belgische middenvelder.

UPDATE 01/12
China zou pas een uiterste noodoplossing zijn voor de middenvelder, vooral Inter en Juventus lijken momenteel een concrete optie. Maar de twee Italiaanse topclubs zouden achterover zijn gevallen bij het horen van de eisen van de Rode Duivel. Volgens de bekende Italiaanse journalist zou Dembélé een jaarsalaris eisen van maar liefst 7 tot 8 miljoen euro. Daarnaast zou er ook nog eens 2 miljoen euro bonussen naar zijn zaakwaarnemers moeten vloeien.

Dembélé verdient momenteel een slordige 5 miljoen euro per jaar. Maar omdat hij als transfervrije speler kan tekenen, bespaart de club zich een transfersom en daar wil hij van profiteren. De torenhoge looneisen zouden de twee Italiaanse clubs wel wat afschrikken.

LEES OOK: 'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Denkt u dat Dembélé volgend seizoen nog bij Tottenham speelt?

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

3
3
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

69
69
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

12
12
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

56
56
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

29
29
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

406
406
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

96
96
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

167
167
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

176
176
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

187
187
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

140
140
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

81
81
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

60
60
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

98
98
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

389
389
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

214
214
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

317
317
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

147
147
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

221
221
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

277
277
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

648
648
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

244
244
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

266
266
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

123
123
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

442
442

Meer sportnieuws