'Dembélé doet Italianen van hun stoel vallen met torenhoge eisen'

door
'Dembélé doet Italianen van hun stoel vallen met torenhoge eisen'

Juventus is misschien wel dé favoriet om de Champions League te winnen. De kans is niet onbestaande dat de Oude Dame volgend seizoen een Rode Duivel aan de kern gaat toevoegen. Volgens Italiaanse media is Juventus nog steeds gecharmeerd door Moussa Dembélé.


Dembélé gaat Tottenham aan het einde van het seizoen verlaten, aangezien hij zijn contract niet wil verlengen. Juventus zou alvast een poging willen doen om hem transfervrij naar de Serie A te halen. Inter Milaan en clubs uit China liggen ook op de loer voor de Belgische middenvelder.

UPDATE 01/12
China zou pas een uiterste noodoplossing zijn voor de middenvelder, vooral Inter en Juventus lijken momenteel een concrete optie. Maar de twee Italiaanse topclubs zouden achterover zijn gevallen bij het horen van de eisen van de Rode Duivel. Volgens de bekende Italiaanse journalist zou Dembélé een jaarsalaris eisen van maar liefst 7 tot 8 miljoen euro. Daarnaast zou er ook nog eens 2 miljoen euro bonussen naar zijn zaakwaarnemers moeten vloeien.

Dembélé verdient momenteel een slordige 5 miljoen euro per jaar. Maar omdat hij als transfervrije speler kan tekenen, bespaart de club zich een transfersom en daar wil hij van profiteren. De torenhoge looneisen zouden de twee Italiaanse clubs wel wat afschrikken.

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Denkt u dat Dembélé volgend seizoen nog bij Tottenham speelt?

Meest recent

'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

13
13
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) transferdossiers op tafel'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

49
49
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

104
104
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

236
236
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

54
54
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

132
132
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

29
29
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

102
102
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

203
203
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

181
181
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

74
74
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

149
149
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

66
66
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

111
111
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

308
308
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

263
263
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

147
147
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

529
529
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

417
417
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1402
1402
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

729
729
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

258
258
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

189
189

Meer sportnieuws