Vanhaezebrouck laat zich uit over probleemgeval Vranjes

269 stemmen
Vanhaezebrouck laat zich uit over probleemgeval Vranjes

Anderlecht-verdediger Ognjen Vranjes heeft zich de voorbije dagen in een erg slecht daglicht geplaatst. Via zijn Instagram-account verheerlijkte hij het supportersgeweld bij ex-club AEK Athene. Enkele dagen later werd hij door de voetbalbond van Bosnië op de vingers getikt voor een facistische tatoeage op zijn arm.


Uiteraard werd coach Hein Vanhaezebrouck op zijn persconferentie van vrijdag geconfronteerd met de commotie rond zijn speler. En wat betreft de bewuste tatoeage neemt hij hem in bescherming. "Ik begrijp het, we zijn er ook bezorgd over. Maar die tatoeage staat er misschien al jaren (sinds afgelopen zomer, red.). Ik ken de man die op zijn arm staat niet, maar als het waar is wat ze zeggen dan is dat niet acceptabel. Maar hij heeft al zoveel wedstrijden gespeeld en niemand heeft er over gepraat. Nu gaan ze hem helemaal fileren en zoekt men alles wat men kan vinden. De Bosnische voetbalfederatie had het al eerder kunnen doen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Sportieve baas Michael Verschueren liet eerder al weten dat een gesprek met Vranjes zou volgen wat betreft zijn veelbesproken Instagram-post. Het lijkt er dan ook dat het verhaal van de verdediger, die zich zelf overigens niet zo goed lijkt te voelen in Brussel, bij RSCA snel al voorbij zijn. "Wat hij gedaan heeft is niet acceptabel. In verband met die tattoo misschien ook, maar men moet direct reageren. En niet op het moment dat er iets naar buiten komt. Nu probeert iedereen zaken naar buiten te brengen over zijn persoon", aldus Vanhaezebrouck.

LEES OOK: Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Moet Vanhaezebrouck Vranjes nog opstellen?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

31
31
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

82
82
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

48
48
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

47
47
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

134
134
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

478
478
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

75
75
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

206
206
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

135
135
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

72
72
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

66
66
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

192
192
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

651
651
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

54
54
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

70
70
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

443
443
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

459
459
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

573
573
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1097
1097
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

570
570
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

114
114
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

153
153
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

120
120
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

169
169

Meer sportnieuws