Vanhaezebrouck laat zich uit over probleemgeval Vranjes

door
Vanhaezebrouck laat zich uit over probleemgeval Vranjes

Anderlecht-verdediger Ognjen Vranjes heeft zich de voorbije dagen in een erg slecht daglicht geplaatst. Via zijn Instagram-account verheerlijkte hij het supportersgeweld bij ex-club AEK Athene. Enkele dagen later werd hij door de voetbalbond van Bosnië op de vingers getikt voor een facistische tatoeage op zijn arm.


Uiteraard werd coach Hein Vanhaezebrouck op zijn persconferentie van vrijdag geconfronteerd met de commotie rond zijn speler. En wat betreft de bewuste tatoeage neemt hij hem in bescherming. "Ik begrijp het, we zijn er ook bezorgd over. Maar die tatoeage staat er misschien al jaren (sinds afgelopen zomer, red.). Ik ken de man die op zijn arm staat niet, maar als het waar is wat ze zeggen dan is dat niet acceptabel. Maar hij heeft al zoveel wedstrijden gespeeld en niemand heeft er over gepraat. Nu gaan ze hem helemaal fileren en zoekt men alles wat men kan vinden. De Bosnische voetbalfederatie had het al eerder kunnen doen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Sportieve baas Michael Verschueren liet eerder al weten dat een gesprek met Vranjes zou volgen wat betreft zijn veelbesproken Instagram-post. Het lijkt er dan ook dat het verhaal van de verdediger, die zich zelf overigens niet zo goed lijkt te voelen in Brussel, bij RSCA snel al voorbij zijn. "Wat hij gedaan heeft is niet acceptabel. In verband met die tattoo misschien ook, maar men moet direct reageren. En niet op het moment dat er iets naar buiten komt. Nu probeert iedereen zaken naar buiten te brengen over zijn persoon", aldus Vanhaezebrouck.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Moet Vanhaezebrouck Vranjes nog opstellen?

Meest recent

Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

0
0
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

0
0
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

55
55
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

49
49
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

43
43
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

174
174
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

212
212
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

153
153
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

213
213
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

519
519
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

341
341
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

299
299
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

317
317
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

210
210
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

319
319
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

275
275
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

535
535
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

599
599
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

398
398
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

552
552
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

339
339
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

371
371
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

84
84
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

379
379
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

309
309

Meer sportnieuws