TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

267 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Giorgi Chakvetadze is momenteel grof wild op de Europese markt en dus maakt AA Gent zich stilletjes rijk rekenen. Calciomercato maakt immers gewag van een transferbedrag van 13 miljoen euro. Daarmee zou hij de nieuwe uitgaande recordtransfer van de Buffalo’s worden. Momenteel is dat Sven Kums met om en bij de negen miljoen euro.

Tom De Sutter is dan toch van straat geraakt. Zo meldde voorzitter Peter Callant op Twitter dat KV Oostende de voormalige Rode Duivel een noodboei toewerpt. De Sutter zou tot nieuwjaar mogen meetrainen met de Kustploeg. In die periode zou hij dan de kans krijgen om de sportieve staf te overtuigen en een contract af te dwingen.

BUITENLAND
Chelsea wil hem dolgraag een nieuw contract laten tekenen, maar ook Real Madrid is Eden Hazard nog niet vergeten. Eduardo Inda, directeur van met medium OK Diario, beweert zelfs dat de Koninklijke hem al in de winter willen aantrekken. "Real Madrid is erg aan het doordrukken om Hazard in januari binnen te halen. En voor Chelsea wordt het mogelijk de laatste keer om echt de volle pot voor hem te vangen", klonk het bij El Chiringuito de Jugones.

Youri Tielemans lijkt maar niet te kunnen aarden bij AS Monaco, en hij zou in de belangstelling staan van verschillende Europese topclubs. De Italiaanse topclub Juventus denkt dat zij het wel grote talent van Tielemans kunnen laten ontplooien. En daarom zou het een beroep willen doen op supermakelaar Jorge Mendes, die uitstekende relaties heeft bij Monaco weet het Italiaanse Tuttomercatoweb.

Manchester City wil dolgraag het Nederlandse goudhaantje Frenkie de Jong in huis halen, maar zal dan wel flink moeten dokken. Zo meldt The Daily Mirror dat City minstens 75 miljoen pond, een slordige 96 miljoen euro, op tafel zal moeten leggen om FC Barcelona af te troeven. Ajax wrijft zich alvast in de handen.

Tal van Europese topclubs slijpen momenteel de messen in de strijd om de komst van Luka Jovic. De spits is dit seizoen een ware sensatie bij Eintracht Frankfurt en staat concreet in de belangstelling van Liverpool, Bayern München en FC Barcelona. Dat meldt Bild. Frankfurt zou momenteel zo'n 40 miljoen euro verlangen. 

LEES OOK: 'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Chakvetadze is momenteel de beste speler van Gent ...

Meest recent

WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

33
33
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

42
42
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

275
275
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

97
97
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

146
146
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

12
12
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

110
110
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

612
612
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

418
418
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

378
378
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

324
324
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

241
241
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

108
108
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

60
60
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

307
307
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

189
189
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93

Meer sportnieuws