TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

267 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Giorgi Chakvetadze is momenteel grof wild op de Europese markt en dus maakt AA Gent zich stilletjes rijk rekenen. Calciomercato maakt immers gewag van een transferbedrag van 13 miljoen euro. Daarmee zou hij de nieuwe uitgaande recordtransfer van de Buffalo’s worden. Momenteel is dat Sven Kums met om en bij de negen miljoen euro.

Tom De Sutter is dan toch van straat geraakt. Zo meldde voorzitter Peter Callant op Twitter dat KV Oostende de voormalige Rode Duivel een noodboei toewerpt. De Sutter zou tot nieuwjaar mogen meetrainen met de Kustploeg. In die periode zou hij dan de kans krijgen om de sportieve staf te overtuigen en een contract af te dwingen.

BUITENLAND
Chelsea wil hem dolgraag een nieuw contract laten tekenen, maar ook Real Madrid is Eden Hazard nog niet vergeten. Eduardo Inda, directeur van met medium OK Diario, beweert zelfs dat de Koninklijke hem al in de winter willen aantrekken. "Real Madrid is erg aan het doordrukken om Hazard in januari binnen te halen. En voor Chelsea wordt het mogelijk de laatste keer om echt de volle pot voor hem te vangen", klonk het bij El Chiringuito de Jugones.

Youri Tielemans lijkt maar niet te kunnen aarden bij AS Monaco, en hij zou in de belangstelling staan van verschillende Europese topclubs. De Italiaanse topclub Juventus denkt dat zij het wel grote talent van Tielemans kunnen laten ontplooien. En daarom zou het een beroep willen doen op supermakelaar Jorge Mendes, die uitstekende relaties heeft bij Monaco weet het Italiaanse Tuttomercatoweb.

Manchester City wil dolgraag het Nederlandse goudhaantje Frenkie de Jong in huis halen, maar zal dan wel flink moeten dokken. Zo meldt The Daily Mirror dat City minstens 75 miljoen pond, een slordige 96 miljoen euro, op tafel zal moeten leggen om FC Barcelona af te troeven. Ajax wrijft zich alvast in de handen.

Tal van Europese topclubs slijpen momenteel de messen in de strijd om de komst van Luka Jovic. De spits is dit seizoen een ware sensatie bij Eintracht Frankfurt en staat concreet in de belangstelling van Liverpool, Bayern München en FC Barcelona. Dat meldt Bild. Frankfurt zou momenteel zo'n 40 miljoen euro verlangen. 

LEES OOK: 'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Chakvetadze is momenteel de beste speler van Gent ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

38
38
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

143
143
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

69
69
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

243
243
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

259
259
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

73
73
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

299
299
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

452
452
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

319
319
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

400
400
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

151
151
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

227
227
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

290
290
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

138
138
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

818
818
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

303
303

Meer sportnieuws