TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

267
TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Giorgi Chakvetadze is momenteel grof wild op de Europese markt en dus maakt AA Gent zich stilletjes rijk rekenen. Calciomercato maakt immers gewag van een transferbedrag van 13 miljoen euro. Daarmee zou hij de nieuwe uitgaande recordtransfer van de Buffalo’s worden. Momenteel is dat Sven Kums met om en bij de negen miljoen euro.

Tom De Sutter is dan toch van straat geraakt. Zo meldde voorzitter Peter Callant op Twitter dat KV Oostende de voormalige Rode Duivel een noodboei toewerpt. De Sutter zou tot nieuwjaar mogen meetrainen met de Kustploeg. In die periode zou hij dan de kans krijgen om de sportieve staf te overtuigen en een contract af te dwingen.

BUITENLAND
Chelsea wil hem dolgraag een nieuw contract laten tekenen, maar ook Real Madrid is Eden Hazard nog niet vergeten. Eduardo Inda, directeur van met medium OK Diario, beweert zelfs dat de Koninklijke hem al in de winter willen aantrekken. "Real Madrid is erg aan het doordrukken om Hazard in januari binnen te halen. En voor Chelsea wordt het mogelijk de laatste keer om echt de volle pot voor hem te vangen", klonk het bij El Chiringuito de Jugones.

Youri Tielemans lijkt maar niet te kunnen aarden bij AS Monaco, en hij zou in de belangstelling staan van verschillende Europese topclubs. De Italiaanse topclub Juventus denkt dat zij het wel grote talent van Tielemans kunnen laten ontplooien. En daarom zou het een beroep willen doen op supermakelaar Jorge Mendes, die uitstekende relaties heeft bij Monaco weet het Italiaanse Tuttomercatoweb.

Manchester City wil dolgraag het Nederlandse goudhaantje Frenkie de Jong in huis halen, maar zal dan wel flink moeten dokken. Zo meldt The Daily Mirror dat City minstens 75 miljoen pond, een slordige 96 miljoen euro, op tafel zal moeten leggen om FC Barcelona af te troeven. Ajax wrijft zich alvast in de handen.

Tal van Europese topclubs slijpen momenteel de messen in de strijd om de komst van Luka Jovic. De spits is dit seizoen een ware sensatie bij Eintracht Frankfurt en staat concreet in de belangstelling van Liverpool, Bayern München en FC Barcelona. Dat meldt Bild. Frankfurt zou momenteel zo'n 40 miljoen euro verlangen. 

LEES OOK: Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

Chakvetadze is momenteel de beste speler van Gent ...

Meest recent

Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

2
2
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

23
23
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

20
20
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

9
9
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

17
17
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

83
83
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

27
27
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

60
60
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

254
254
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

396
396
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

115
115
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

280
280
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

143
143
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

119
119
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

510
510
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

583
583
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

790
790
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

674
674
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226

Meer sportnieuws