TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

267 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Giorgi Chakvetadze is momenteel grof wild op de Europese markt en dus maakt AA Gent zich stilletjes rijk rekenen. Calciomercato maakt immers gewag van een transferbedrag van 13 miljoen euro. Daarmee zou hij de nieuwe uitgaande recordtransfer van de Buffalo’s worden. Momenteel is dat Sven Kums met om en bij de negen miljoen euro.

Tom De Sutter is dan toch van straat geraakt. Zo meldde voorzitter Peter Callant op Twitter dat KV Oostende de voormalige Rode Duivel een noodboei toewerpt. De Sutter zou tot nieuwjaar mogen meetrainen met de Kustploeg. In die periode zou hij dan de kans krijgen om de sportieve staf te overtuigen en een contract af te dwingen.

BUITENLAND
Chelsea wil hem dolgraag een nieuw contract laten tekenen, maar ook Real Madrid is Eden Hazard nog niet vergeten. Eduardo Inda, directeur van met medium OK Diario, beweert zelfs dat de Koninklijke hem al in de winter willen aantrekken. "Real Madrid is erg aan het doordrukken om Hazard in januari binnen te halen. En voor Chelsea wordt het mogelijk de laatste keer om echt de volle pot voor hem te vangen", klonk het bij El Chiringuito de Jugones.

Youri Tielemans lijkt maar niet te kunnen aarden bij AS Monaco, en hij zou in de belangstelling staan van verschillende Europese topclubs. De Italiaanse topclub Juventus denkt dat zij het wel grote talent van Tielemans kunnen laten ontplooien. En daarom zou het een beroep willen doen op supermakelaar Jorge Mendes, die uitstekende relaties heeft bij Monaco weet het Italiaanse Tuttomercatoweb.

Manchester City wil dolgraag het Nederlandse goudhaantje Frenkie de Jong in huis halen, maar zal dan wel flink moeten dokken. Zo meldt The Daily Mirror dat City minstens 75 miljoen pond, een slordige 96 miljoen euro, op tafel zal moeten leggen om FC Barcelona af te troeven. Ajax wrijft zich alvast in de handen.

Tal van Europese topclubs slijpen momenteel de messen in de strijd om de komst van Luka Jovic. De spits is dit seizoen een ware sensatie bij Eintracht Frankfurt en staat concreet in de belangstelling van Liverpool, Bayern München en FC Barcelona. Dat meldt Bild. Frankfurt zou momenteel zo'n 40 miljoen euro verlangen. 

LEES OOK: Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Chakvetadze is momenteel de beste speler van Gent ...

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

117
117
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

90
90
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

106
106
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

26
26
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

185
185
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

194
194
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

80
80
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

359
359
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

345
345
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

197
197
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

375
375
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

114
114
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

649
649
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

765
765
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

464
464
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws