TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gent ruikt miljoenen, Real wil Hazard al in januari'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Giorgi Chakvetadze is momenteel grof wild op de Europese markt en dus maakt AA Gent zich stilletjes rijk rekenen. Calciomercato maakt immers gewag van een transferbedrag van 13 miljoen euro. Daarmee zou hij de nieuwe uitgaande recordtransfer van de Buffalo’s worden. Momenteel is dat Sven Kums met om en bij de negen miljoen euro.

Tom De Sutter is dan toch van straat geraakt. Zo meldde voorzitter Peter Callant op Twitter dat KV Oostende de voormalige Rode Duivel een noodboei toewerpt. De Sutter zou tot nieuwjaar mogen meetrainen met de Kustploeg. In die periode zou hij dan de kans krijgen om de sportieve staf te overtuigen en een contract af te dwingen.

BUITENLAND
Chelsea wil hem dolgraag een nieuw contract laten tekenen, maar ook Real Madrid is Eden Hazard nog niet vergeten. Eduardo Inda, directeur van met medium OK Diario, beweert zelfs dat de Koninklijke hem al in de winter willen aantrekken. "Real Madrid is erg aan het doordrukken om Hazard in januari binnen te halen. En voor Chelsea wordt het mogelijk de laatste keer om echt de volle pot voor hem te vangen", klonk het bij El Chiringuito de Jugones.

Youri Tielemans lijkt maar niet te kunnen aarden bij AS Monaco, en hij zou in de belangstelling staan van verschillende Europese topclubs. De Italiaanse topclub Juventus denkt dat zij het wel grote talent van Tielemans kunnen laten ontplooien. En daarom zou het een beroep willen doen op supermakelaar Jorge Mendes, die uitstekende relaties heeft bij Monaco weet het Italiaanse Tuttomercatoweb.

Manchester City wil dolgraag het Nederlandse goudhaantje Frenkie de Jong in huis halen, maar zal dan wel flink moeten dokken. Zo meldt The Daily Mirror dat City minstens 75 miljoen pond, een slordige 96 miljoen euro, op tafel zal moeten leggen om FC Barcelona af te troeven. Ajax wrijft zich alvast in de handen.

Tal van Europese topclubs slijpen momenteel de messen in de strijd om de komst van Luka Jovic. De spits is dit seizoen een ware sensatie bij Eintracht Frankfurt en staat concreet in de belangstelling van Liverpool, Bayern München en FC Barcelona. Dat meldt Bild. Frankfurt zou momenteel zo'n 40 miljoen euro verlangen. 

LEES OOK: Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Chakvetadze is momenteel de beste speler van Gent ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

28
28
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

41
41
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

187
187
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

218
218
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

165
165
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

182
182
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

162
162
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

487
487
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

57
57
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

67
67
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

410
410
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

550
550
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

390
390
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

270
270
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

447
447
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

694
694
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

406
406
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

408
408
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

495
495
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

684
684
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

168
168
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

157
157
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

77
77
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

30
30
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

58
58

Meer sportnieuws