Paulo Dybala is niet zeker van een basisplaats bij Juventus, waardoor de Argentijnse aanvaller regelmatig in verband wordt gebracht met een transfer.
Tegenstander in de Champions League, Manchester United, zou Dybala naar de Premier League willen halen. Ondanks het gebrek aan speeltijd is Dybala naar eigen zeggen gelukkig in Turijn. "Ik ben niet bezig met een transfer, op dit moment ben ik gelukkig bij Juventus en focus ik me op het winnen van prijzen hier", laat hij weten aan The Daily Mirror.
Mede door de komst van Cristiano Ronaldo en zeven kampioenschappen op rij ligt de focus volgens de media dit seizoen vooral op het winnen van de Champions League bij Juventus. "Het is waar dat er van buitenaf dit jaar meer nadruk wordt gelegd op de Champions League. Maar ik wil gewoon zoveel mogelijk prijzen winnen", oordeelt Dybala stellig.
LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag
Claudio Reulens