'Anderlecht krijgt concurrentie voor nieuw creatief geweld'

door
'Anderlecht krijgt concurrentie voor nieuw creatief geweld'

RSC Anderlecht zal zich komende winter gaan versterken, dat staat inmiddels buiten kijf. Vooral het aanvallende compartiment mag zich aan een kwaliteitsinjectie verwachten. Zo staan een extra spits en een nieuwe spelmaker bovenaan het verlanglijstje van Paars-Wit. 


De voorbereidingen op de wintermercato zijn inmiddels begonnen. Zo zou Paars-Wit onder meer een piste in Turkije bewandelen. Diverse lokale media, waaronder Fanatik en Haber 3, melden namelijk dat Anderlecht een oogje heeft laten vallen op Emre Kilinc. Deze 24-jarige spelmaker is bezig aan een sterk seizoen bij Sivasspor, waar hij in elf competitiewedstrijden tekende voor drie goals en twee assists. Kilinc speelt doorgaans op links, maar kan ook als centraal aanvallende middenvelder uit de voeten. 

Anderlecht zou vorige week, vier dagen voor de spelers afreisden naar Istanbul voor de wedstrijd tegen Fenerbahce, al een mannetje hebben gestuurd om Kilinc te scouten. Er heerst ondertussen wel de nodige concurrentie voor de voormalig jeugd-international van Turkije. Ook Udinese, Lille en Nantes zouden immers geïnteresseerd zijn.

UPDATE 17/11
Anderlecht smacht naar een creatieve middenvelder, en zou een oogje laten vallen hebben op Emre Kilinc. Maar ook in Frankrijk zou de smaakmaker van Sivasspor interesse genieten. Zo meldt het Turkse Fanatik dat ook Lille OSC zou azen op de 24-jarige spelmaker. 

LEES OOK: Coucke snoeihard aangepakt: "Kijk eerst in de spiegel"

Anderlecht moet zwaar investeren in januari

Meest recent

Kazachse bondscoach neemt ontslag meteen na Duivelse afstraffing

De Rode Duivels hebben zondagavond opnieuw zwaar uitgehaald. Vier dagen na de 0-6 in Liechtenstein ...

41
41
De Bruyne waarschuwt Duivels meteen na galapartij

De Rode Duivels hebben hun fans zondagavond flink verwend. Ze draaiden Kazachstan met 6-0 door de ...

51
51
De Bruyne zorgt voor Duivelse mijlpaal met tweeklapper

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

49
49
Swingend Spanje blaast Turken weg, Duitsland met schrik vrij

Naast de Rode Duivels kwamen zondagavond ook nog enkele andere toplanden in actie in de ...

98
98
Nieuw doelpuntenfestijn: Duivels rollen Kazachstan op

Enkele dagen na de 0-6 in Liechtenstein hebben de Rode Duivels opnieuw een ruime zege gepakt in hun ...

97
97
'Ajax hakt knoop door over vertrek Mika Godts'

Bij Ajax kent Mika Godts een moeizaam seizoensbegin. De 20-jarige flankaanvaller moet voorlopig ...

116
116
Oranje keihard aangepakt: "Kapot schamen"

Nederland is zondag maar net aan een blamage ontsnapt in zijn vierde kwalificatiewedstrijd voor het ...

70
70
Twee Duivels stellen teleur: "Wat ziet Garcia toch in hem?"

De Rode Duivels begonnen om 20u45 aan hun vierde opdracht op weg naar het WK 2026, waarin ze voorbij ...

489
489
'Westerlo pakt nog uit met knappe transfer bij Juventus'

Maandagavond gaat ook in ons land de transfermarkt weer dicht en dus sluiten heel wat Belgische ...

107
107
Vanhaezebrouck: "Hij wordt dé ster van de Rode Duivels"

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. We zijn het zeker niet altijd eens met ...

145
145
'Rampscenario Anderlecht: Renard en Borguet in paniek'

RSC Anderlecht moet door het sportieve wanbeleid van de afgelopen jaren nog maar eens een nieuw plan ...

751
751
Zwak Nederland kan maar net absolute blamage vermijden

Nederland moest aan de bak om 18u. Na de zeer povere match tegen Polen (1-1) waren er geen excuses: ...

177
177
Eén naam in Garcia’s opstelling wekt woede: "Niet serieus"

België speelt vanavond tegen Kazachstan. Een zege zou een volgende stap zijn richting WK 2026. ...

265
265
De Pfaffs steenrijk na herhalingen op tv? Bedrag choqueert

De familie Pfaff is ondertussen al decennia lang één van de meest invloedrijke ...

236
236
Garcia verrast: dit zijn de 11 Rode Duivels tegen Kazachstan

De Rode Duivels spelen om 20u45 in het Lotto Park tegen Kazachstan. De Belgen moeten altijd winnen ...

307
307
Enorme stunt in de maak? Rode Duivels gewaarschuwd

De Rode Duivels spelen vanavond in het Lotto Park tegen Kazachstan. Dat moet een vlotte zege ...

84
84
'Opvolger Ten Hag: één topkandidaat bij Leverkusen'

Het seizoen in de Bundesliga is nog maar twee speeldagen ver. Toch maakte Bayer Leverkusen van de ...

89
89
Probleem voor Garcia: "Eén van deze drie moet eruit"

De Rode Duivels maakten afgelopen donderdag indruk met een 0-6-overwinning op het veld van ...

233
233
'Club legt in extremis transferbod neer: de exacte details'

De transferperiode zit er maandagavond ook in België op. De kans dat Club Brugge voor het ...

646
646
Dender haalt CPL-smaakmaker, Cercle doet zaken met Lokeren

Maandagavond sluit de transfermarkt ook in België zijn deuren. Verschillende ploegen uit de ...

242
242
'Haaland naar Real: één superster groot slachtoffer'

Real Madrid haalde tijdens de voorbije mercato opnieuw enkele interessante versterkingen in huis, ...

431
431
Coucke snoeihard aangepakt: "Kijk eerst in de spiegel"

Het vertrek van Wouter Vandenhaute als voorzitter van RSC Anderlecht is sinds afgelopen vrijdag een ...

542
542
Club zet zich schrap: exit Vermant na seizoen?

Club Brugge lanceerde de voorbije maanden weer verschillende spelers richting de Europese ...

251
251
Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

217
217
Titelverdediger Rodri duidt winnaar Ballon d'Or aan

Eind deze maand is het zover, dan wordt voor de 69ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Door ...

92
92

Meer sportnieuws