'Anderlecht krijgt concurrentie voor nieuw creatief geweld'

door
'Anderlecht krijgt concurrentie voor nieuw creatief geweld'

RSC Anderlecht zal zich komende winter gaan versterken, dat staat inmiddels buiten kijf. Vooral het aanvallende compartiment mag zich aan een kwaliteitsinjectie verwachten. Zo staan een extra spits en een nieuwe spelmaker bovenaan het verlanglijstje van Paars-Wit. 


De voorbereidingen op de wintermercato zijn inmiddels begonnen. Zo zou Paars-Wit onder meer een piste in Turkije bewandelen. Diverse lokale media, waaronder Fanatik en Haber 3, melden namelijk dat Anderlecht een oogje heeft laten vallen op Emre Kilinc. Deze 24-jarige spelmaker is bezig aan een sterk seizoen bij Sivasspor, waar hij in elf competitiewedstrijden tekende voor drie goals en twee assists. Kilinc speelt doorgaans op links, maar kan ook als centraal aanvallende middenvelder uit de voeten. 

Anderlecht zou vorige week, vier dagen voor de spelers afreisden naar Istanbul voor de wedstrijd tegen Fenerbahce, al een mannetje hebben gestuurd om Kilinc te scouten. Er heerst ondertussen wel de nodige concurrentie voor de voormalig jeugd-international van Turkije. Ook Udinese, Lille en Nantes zouden immers geïnteresseerd zijn.

UPDATE 17/11
Anderlecht smacht naar een creatieve middenvelder, en zou een oogje laten vallen hebben op Emre Kilinc. Maar ook in Frankrijk zou de smaakmaker van Sivasspor interesse genieten. Zo meldt het Turkse Fanatik dat ook Lille OSC zou azen op de 24-jarige spelmaker. 

LEES OOK: Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

Anderlecht moet zwaar investeren in januari

Meest recent

Courtois doet Instagram daveren met mysterieus bericht

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

4
4
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

39
39
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

5
5
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

20
20
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

91
91
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

29
29
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

19
19
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

59
59
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

127
127
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

24
24
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

75
75
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

102
102
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

80
80
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

142
142
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

405
405
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

108
108
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

400
400
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

313
313
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

535
535
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

257
257
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

760
760
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

604
604
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

255
255
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88

Meer sportnieuws