'Anderlecht krijgt concurrentie voor nieuw creatief geweld'

door
'Anderlecht krijgt concurrentie voor nieuw creatief geweld'

RSC Anderlecht zal zich komende winter gaan versterken, dat staat inmiddels buiten kijf. Vooral het aanvallende compartiment mag zich aan een kwaliteitsinjectie verwachten. Zo staan een extra spits en een nieuwe spelmaker bovenaan het verlanglijstje van Paars-Wit. 


De voorbereidingen op de wintermercato zijn inmiddels begonnen. Zo zou Paars-Wit onder meer een piste in Turkije bewandelen. Diverse lokale media, waaronder Fanatik en Haber 3, melden namelijk dat Anderlecht een oogje heeft laten vallen op Emre Kilinc. Deze 24-jarige spelmaker is bezig aan een sterk seizoen bij Sivasspor, waar hij in elf competitiewedstrijden tekende voor drie goals en twee assists. Kilinc speelt doorgaans op links, maar kan ook als centraal aanvallende middenvelder uit de voeten. 

Anderlecht zou vorige week, vier dagen voor de spelers afreisden naar Istanbul voor de wedstrijd tegen Fenerbahce, al een mannetje hebben gestuurd om Kilinc te scouten. Er heerst ondertussen wel de nodige concurrentie voor de voormalig jeugd-international van Turkije. Ook Udinese, Lille en Nantes zouden immers geïnteresseerd zijn.

UPDATE 17/11
Anderlecht smacht naar een creatieve middenvelder, en zou een oogje laten vallen hebben op Emre Kilinc. Maar ook in Frankrijk zou de smaakmaker van Sivasspor interesse genieten. Zo meldt het Turkse Fanatik dat ook Lille OSC zou azen op de 24-jarige spelmaker. 

LEES OOK: Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Anderlecht moet zwaar investeren in januari

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

0
0
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

86
86
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

123
123
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

113
113
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

213
213
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

101
101
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

353
353
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

209
209
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

80
80
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

290
290
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

303
303
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

122
122
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

234
234
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

189
189
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

242
242
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

132
132
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

432
432
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

171
171
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

153
153
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

74
74
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

172
172
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

274
274
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

78
78

Meer sportnieuws