TRANSFERUURTJE: 'Arsenal loert bij Genk, Hazard schept duidelijkheid'

258 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal loert bij Genk, Hazard schept duidelijkheid'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het succes van KRC Genk is niet onopgemerkt gebleven in Europa. De spelers van Racing worden steeds grover wild bij tal van Europese scouts. Zo zou zelfs Arsenal een mannetje hebben gestuurd om de wedstrijd van zondag in Moeskroen bij te wonen. Welke speler zij precies kwamen bekijken is niet bekend, maar volgens La Capitale stuurden ook Atalanta, Bournemouth, Burnley, Feyenoord, Frankfurt, Marseille en Sampdoria een scout naar Le Cannonier.

Club Brugge verhuurt Dorin Rotariu momenteel aan AZ Alkmaar, maar neemt na het seizoen mogelijk definitief afscheid van de Roemeen. Steaua Boekarest zou hem graag terug naar eigen land willen halen en de notoire voorzitter Gigi Becali bevestigde dat er gesprekken lopen. "Club Brugge wil 2 miljoen, terwijl ik 500.000 bied. We onderhandelen...", zei hij bij het Roemeense Pro Sport.

BUITENLAND
Eden Hazard heeft nog steeds geen nieuw contract bij Chelsea getekend en dus blijven er geruchten heersen over een transfer naar Real Madrid. De Spanjaarden zouden zelfs een heus winteroffensief voorbereiden, maar dat blijkt niet aan de orde. "Een transfer in januari is onmogelijk", zei Hazard duidelijk bij TALK Sport. Een overgang na het seizoen wil hij echter nog niet uitsluiten.

Samuel Kalu verhuisde afgelopen zomer van AA Gent naar het Franse Girondins de Bordeaux en doet het daar erg goed. Een aantal ploegen zouden zelfs al aan zijn mouw trekken. Fiorentina ziet de komst van de Nigeriaanse flankspeler bijvoorbeeld ook zitten, dat melden Italiaanse media. Bordeaux nam Kalu afgelopen zomer voor ruim 8 miljoen euro over van de Buffalo’s.

José Mourinho blijft erg tegenvallend presteren bij Manchester United en dus zou het bestuur hebben ingegrepen. Volgens The Sun kreeg de Portugees een ultimatum opgelegd: indien United dit seizoen niet in de top 4 eindigt, zit de samenwerking erop. Als opvolger zou Mauricio Pochettino alvast op één staan.

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Hazard kan beter zijn contract bij Chelsea verlengen ...

Meest recent

Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

139
139
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

237
237
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

113
113
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

17
17
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

294
294
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

300
300
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

151
151
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

163
163
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

39
39
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

268
268
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

209
209
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

598
598
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

97
97
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

89
89
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

749
749
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

169
169
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

72
72
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

144
144
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

353
353
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

606
606
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

332
332
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

730
730
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

271
271
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

44
44
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

366
366

Meer sportnieuws