TRANSFERUURTJE: 'Arsenal loert bij Genk, Hazard schept duidelijkheid'

258
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal loert bij Genk, Hazard schept duidelijkheid'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het succes van KRC Genk is niet onopgemerkt gebleven in Europa. De spelers van Racing worden steeds grover wild bij tal van Europese scouts. Zo zou zelfs Arsenal een mannetje hebben gestuurd om de wedstrijd van zondag in Moeskroen bij te wonen. Welke speler zij precies kwamen bekijken is niet bekend, maar volgens La Capitale stuurden ook Atalanta, Bournemouth, Burnley, Feyenoord, Frankfurt, Marseille en Sampdoria een scout naar Le Cannonier.

Club Brugge verhuurt Dorin Rotariu momenteel aan AZ Alkmaar, maar neemt na het seizoen mogelijk definitief afscheid van de Roemeen. Steaua Boekarest zou hem graag terug naar eigen land willen halen en de notoire voorzitter Gigi Becali bevestigde dat er gesprekken lopen. "Club Brugge wil 2 miljoen, terwijl ik 500.000 bied. We onderhandelen...", zei hij bij het Roemeense Pro Sport.

BUITENLAND
Eden Hazard heeft nog steeds geen nieuw contract bij Chelsea getekend en dus blijven er geruchten heersen over een transfer naar Real Madrid. De Spanjaarden zouden zelfs een heus winteroffensief voorbereiden, maar dat blijkt niet aan de orde. "Een transfer in januari is onmogelijk", zei Hazard duidelijk bij TALK Sport. Een overgang na het seizoen wil hij echter nog niet uitsluiten.

Samuel Kalu verhuisde afgelopen zomer van AA Gent naar het Franse Girondins de Bordeaux en doet het daar erg goed. Een aantal ploegen zouden zelfs al aan zijn mouw trekken. Fiorentina ziet de komst van de Nigeriaanse flankspeler bijvoorbeeld ook zitten, dat melden Italiaanse media. Bordeaux nam Kalu afgelopen zomer voor ruim 8 miljoen euro over van de Buffalo’s.

José Mourinho blijft erg tegenvallend presteren bij Manchester United en dus zou het bestuur hebben ingegrepen. Volgens The Sun kreeg de Portugees een ultimatum opgelegd: indien United dit seizoen niet in de top 4 eindigt, zit de samenwerking erop. Als opvolger zou Mauricio Pochettino alvast op één staan.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Hazard kan beter zijn contract bij Chelsea verlengen ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

46
46
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

47
47
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

40
40
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

66
66
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

136
136
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

131
131
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

278
278
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

263
263
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

118
118
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

219
219
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

180
180
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

251
251
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

310
310
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

212
212
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

244
244
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

989
989

Meer sportnieuws