TRANSFERUURTJE: 'Arsenal loert bij Genk, Hazard schept duidelijkheid'

258
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal loert bij Genk, Hazard schept duidelijkheid'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het succes van KRC Genk is niet onopgemerkt gebleven in Europa. De spelers van Racing worden steeds grover wild bij tal van Europese scouts. Zo zou zelfs Arsenal een mannetje hebben gestuurd om de wedstrijd van zondag in Moeskroen bij te wonen. Welke speler zij precies kwamen bekijken is niet bekend, maar volgens La Capitale stuurden ook Atalanta, Bournemouth, Burnley, Feyenoord, Frankfurt, Marseille en Sampdoria een scout naar Le Cannonier.

Club Brugge verhuurt Dorin Rotariu momenteel aan AZ Alkmaar, maar neemt na het seizoen mogelijk definitief afscheid van de Roemeen. Steaua Boekarest zou hem graag terug naar eigen land willen halen en de notoire voorzitter Gigi Becali bevestigde dat er gesprekken lopen. "Club Brugge wil 2 miljoen, terwijl ik 500.000 bied. We onderhandelen...", zei hij bij het Roemeense Pro Sport.

BUITENLAND
Eden Hazard heeft nog steeds geen nieuw contract bij Chelsea getekend en dus blijven er geruchten heersen over een transfer naar Real Madrid. De Spanjaarden zouden zelfs een heus winteroffensief voorbereiden, maar dat blijkt niet aan de orde. "Een transfer in januari is onmogelijk", zei Hazard duidelijk bij TALK Sport. Een overgang na het seizoen wil hij echter nog niet uitsluiten.

Samuel Kalu verhuisde afgelopen zomer van AA Gent naar het Franse Girondins de Bordeaux en doet het daar erg goed. Een aantal ploegen zouden zelfs al aan zijn mouw trekken. Fiorentina ziet de komst van de Nigeriaanse flankspeler bijvoorbeeld ook zitten, dat melden Italiaanse media. Bordeaux nam Kalu afgelopen zomer voor ruim 8 miljoen euro over van de Buffalo’s.

José Mourinho blijft erg tegenvallend presteren bij Manchester United en dus zou het bestuur hebben ingegrepen. Volgens The Sun kreeg de Portugees een ultimatum opgelegd: indien United dit seizoen niet in de top 4 eindigt, zit de samenwerking erop. Als opvolger zou Mauricio Pochettino alvast op één staan.

LEES OOK: KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Hazard kan beter zijn contract bij Chelsea verlengen ...

Meest recent

Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

5
5
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

5
5
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

11
11
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

35
35
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

103
103
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

60
60
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

26
26
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

12
12
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

116
116
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

273
273
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

27
27
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

29
29
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

40
40
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

46
46
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

305
305
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

589
589
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

121
121
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

61
61
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

699
699
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

290
290
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

86
86
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

238
238
Oulare weer naar JPL? Opmerkelijke uitdaging lonkt

KSK Heist neemt het in de beker op tegen Royal Antwerp FC. Een mooie affiche die nog mooier had ...

86
86
Real Madrid-bom ontploft: “Nazi-achtige werkwijze”

Real Madrid is in Spanje in het oog van de storm terechtgekomen. Terwijl De Koninklijke midweeks een ...

122
122
Kompany slaat ferm op tafel bij Bayern na Viking-stunt

Bayern München was de grote favoriet tegen Champions League-debutant Viking, maar het draaide ...

64
64

Meer sportnieuws