'Rode Duivel topprioriteit voor Juventus in januari'

door
'Rode Duivel topprioriteit voor Juventus in januari'

Enkele Rode Duivels worden alweer voortdurend in verband gebracht met een transfer. Zo zijn er de geruchten rond Hazard, maar ook bij Tottenham lijken enkele Belgen te kunnen vertrekken. In de zomer werden Toby Alderweireld en Mousa Dembélé al nadrukkelijk aan een transfer gelinkt en die geruchten zijn nog niet verdwenen. 


De kans lijkt zelfs groot dat er in januari al eentje vertrekt, want volgens The Sun heeft Mauricio Pochettino Mousa Dembélé bovenaan het lijstje gezet van spelers die verkocht mogen worden. De middenvelder is na dit seizoen einde contract en lijkt niet te zullen verlengen. Als hij in januari niet verkocht wordt, loopt hij straks dus gratis de deur uit. 

Ook gewezen Beerschot-speler Victor Wanyama is één van de spelers die mogen beschikken. Ook Georges-Kevin Nkoudou en Vincent Janssen hebben geen toekomst meer bij de Spurs.

UPDATE 28/10

Mousa Dembélé mag Tottenham dus in januari verlaten, als hij nog geld moet opbrengen voor de Spurs. Het Italiaanse Calciomercato weet alvast dat Juventus en Internazionale de Rode Duivel op hun lijst hebben staan. Beide clubs zouden in januari een poging wagen om Dembélé naar Italië te halen. Juventus heeft als alternatief nog de Fransman Adrien Rabiot van PSG, weet de Italiaanse website.
 
UPDATE 08/11

Emre Can is geblesseerd bij Juventus, en dat lijkt langer te zullen aanslepen dan eerst gedacht. Daardoor lijkt Mousa Dembélé nu absolute prioriteit te worden bij de Oude Dame voor komende winter, dat meldt Tuttomercatoweb. Spurs zou hem ook graag deze winter laten gaan, omdat het dan nog een transfersom zou kunnen vangen, al zal die niet bijster hoog meer liggen. Ook Inter en Napoli zouden overigens nog steeds in de running zijn.

LEES OOK: ‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Is Juventus een goeie club voor Dembélé?

Meest recent

Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

1
1
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

72
72
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

35
35
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

194
194
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

65
65
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

334
334
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

97
97
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

172
172
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

141
141
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

345
345
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

278
278
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

148
148
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

377
377
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

166
166
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1274
1274
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

205
205
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

140
140
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

35
35
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

668
668
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

913
913
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

440
440
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

459
459
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

160
160
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

258
258

Meer sportnieuws