'Martinez overweegt drie opvallende nieuwkomers bij Duivels'

door
'Martinez overweegt drie opvallende nieuwkomers bij Duivels'

Real Madrid zou nog steeds aan zijn mouw trekken, maar vrijdagmiddag maakt Roberto Martinez toch gewoon zijn selectie bekend als Belgisch bondscoach. De Rode Duivels staan immers voor de beslissende Nations League-duels tegen IJsland en Zwitserland. Maar Martinez zal moeten puzzelen wegens een groot aantal geblesseerden.


Jan Vertonghen, Kevin De Bruyne, Mousa Dembélé, Thomas Vermaelen en Christian Benteke zijn er al zeker niet bij. Dan staan er verder nog vraagtekens achter Romelu Lukaku, Leandro Trossard en Marouane Fellaini. Bovendien geraken spelers als Timothy Castagne en vooral Leander Dendoncker amper aan speelminuten. Volgens de RTBF is het dan ook niet uitgesloten dat Martinez opnieuw wat vers bloed bij de kern haalt.

In vergelijking met de vorige interlands kan hij terug beroep doen op Adnan Januzaj en ook Jordan Lukaku is weer fit. De twee missen wel nog wat spelritme. Daarnaast wijst de Waalse openbare omroep naar een aantal landgenoten die het goed doen in de Ligue 1. Anthony Limbombe vindt bij FC Nantes steeds meer zijn draai en staat beter en beter te spelen. Bjorn Engels en Thomas Foket zijn dan weer vaste waardes bij Stade Reims, dat afgelopen weekend nog won van Monaco.

Daarnaast is het niet uitgesloten dat Martinez enkele beloften een eerste keer bij de groep haalt, nu hun ticket voor het EK op zak is. Daarvoor denkt de RTBF aan Siebe Schrijvers. Hij is aanvoerder van de beloften en doet het de laatste weken erg goed bij Club Brugge. Maar ook aan Landry Dimata die bij Anderlecht opnieuw in goede doen is. En tot slot valt ook de naam van Isaac Mbenza, die bij Huddersfield steeds nadrukkelijker solliciteert naar een basisplaats.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Wie verdient een selectie het meest?

Meest recent

Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

2
2
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

18
18
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

100
100
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

55
55
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

333
333
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

245
245
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

76
76
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

364
364
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

381
381
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

648
648
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

132
132
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

100
100
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

125
125
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

158
158
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

189
189
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

235
235
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

87
87
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

100
100
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

535
535
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

458
458
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

924
924
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

367
367
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

494
494

Meer sportnieuws