'Martinez overweegt drie opvallende nieuwkomers bij Duivels'

door
'Martinez overweegt drie opvallende nieuwkomers bij Duivels'

Real Madrid zou nog steeds aan zijn mouw trekken, maar vrijdagmiddag maakt Roberto Martinez toch gewoon zijn selectie bekend als Belgisch bondscoach. De Rode Duivels staan immers voor de beslissende Nations League-duels tegen IJsland en Zwitserland. Maar Martinez zal moeten puzzelen wegens een groot aantal geblesseerden.


Jan Vertonghen, Kevin De Bruyne, Mousa Dembélé, Thomas Vermaelen en Christian Benteke zijn er al zeker niet bij. Dan staan er verder nog vraagtekens achter Romelu Lukaku, Leandro Trossard en Marouane Fellaini. Bovendien geraken spelers als Timothy Castagne en vooral Leander Dendoncker amper aan speelminuten. Volgens de RTBF is het dan ook niet uitgesloten dat Martinez opnieuw wat vers bloed bij de kern haalt.

In vergelijking met de vorige interlands kan hij terug beroep doen op Adnan Januzaj en ook Jordan Lukaku is weer fit. De twee missen wel nog wat spelritme. Daarnaast wijst de Waalse openbare omroep naar een aantal landgenoten die het goed doen in de Ligue 1. Anthony Limbombe vindt bij FC Nantes steeds meer zijn draai en staat beter en beter te spelen. Bjorn Engels en Thomas Foket zijn dan weer vaste waardes bij Stade Reims, dat afgelopen weekend nog won van Monaco.

Daarnaast is het niet uitgesloten dat Martinez enkele beloften een eerste keer bij de groep haalt, nu hun ticket voor het EK op zak is. Daarvoor denkt de RTBF aan Siebe Schrijvers. Hij is aanvoerder van de beloften en doet het de laatste weken erg goed bij Club Brugge. Maar ook aan Landry Dimata die bij Anderlecht opnieuw in goede doen is. En tot slot valt ook de naam van Isaac Mbenza, die bij Huddersfield steeds nadrukkelijker solliciteert naar een basisplaats.

LEES OOK: Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Wie verdient een selectie het meest?

Meest recent

Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

28
28
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

8
8
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

83
83
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

19
19
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

96
96
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

83
83
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

64
64
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

179
179
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

51
51
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

76
76
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

121
121
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

196
196
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

92
92
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

198
198
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

42
42
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

114
114
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

133
133
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

221
221
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

74
74
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

513
513
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

406
406
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

386
386
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

315
315

Meer sportnieuws