'Martinez overweegt drie opvallende nieuwkomers bij Duivels'

door
'Martinez overweegt drie opvallende nieuwkomers bij Duivels'

Real Madrid zou nog steeds aan zijn mouw trekken, maar vrijdagmiddag maakt Roberto Martinez toch gewoon zijn selectie bekend als Belgisch bondscoach. De Rode Duivels staan immers voor de beslissende Nations League-duels tegen IJsland en Zwitserland. Maar Martinez zal moeten puzzelen wegens een groot aantal geblesseerden.


Jan Vertonghen, Kevin De Bruyne, Mousa Dembélé, Thomas Vermaelen en Christian Benteke zijn er al zeker niet bij. Dan staan er verder nog vraagtekens achter Romelu Lukaku, Leandro Trossard en Marouane Fellaini. Bovendien geraken spelers als Timothy Castagne en vooral Leander Dendoncker amper aan speelminuten. Volgens de RTBF is het dan ook niet uitgesloten dat Martinez opnieuw wat vers bloed bij de kern haalt.

In vergelijking met de vorige interlands kan hij terug beroep doen op Adnan Januzaj en ook Jordan Lukaku is weer fit. De twee missen wel nog wat spelritme. Daarnaast wijst de Waalse openbare omroep naar een aantal landgenoten die het goed doen in de Ligue 1. Anthony Limbombe vindt bij FC Nantes steeds meer zijn draai en staat beter en beter te spelen. Bjorn Engels en Thomas Foket zijn dan weer vaste waardes bij Stade Reims, dat afgelopen weekend nog won van Monaco.

Daarnaast is het niet uitgesloten dat Martinez enkele beloften een eerste keer bij de groep haalt, nu hun ticket voor het EK op zak is. Daarvoor denkt de RTBF aan Siebe Schrijvers. Hij is aanvoerder van de beloften en doet het de laatste weken erg goed bij Club Brugge. Maar ook aan Landry Dimata die bij Anderlecht opnieuw in goede doen is. En tot slot valt ook de naam van Isaac Mbenza, die bij Huddersfield steeds nadrukkelijker solliciteert naar een basisplaats.

LEES OOK: Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Wie verdient een selectie het meest?

Meest recent

Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

15
15
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

38
38
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

53
53
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

76
76
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

318
318
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

37
37
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

212
212
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

164
164
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

850
850
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

163
163
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

730
730
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

450
450
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

534
534
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

497
497
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

122
122
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

135
135
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

595
595
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

265
265
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

275
275
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

98
98
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

131
131

Meer sportnieuws