'Martinez overweegt drie opvallende nieuwkomers bij Duivels'

door
'Martinez overweegt drie opvallende nieuwkomers bij Duivels'

Real Madrid zou nog steeds aan zijn mouw trekken, maar vrijdagmiddag maakt Roberto Martinez toch gewoon zijn selectie bekend als Belgisch bondscoach. De Rode Duivels staan immers voor de beslissende Nations League-duels tegen IJsland en Zwitserland. Maar Martinez zal moeten puzzelen wegens een groot aantal geblesseerden.


Jan Vertonghen, Kevin De Bruyne, Mousa Dembélé, Thomas Vermaelen en Christian Benteke zijn er al zeker niet bij. Dan staan er verder nog vraagtekens achter Romelu Lukaku, Leandro Trossard en Marouane Fellaini. Bovendien geraken spelers als Timothy Castagne en vooral Leander Dendoncker amper aan speelminuten. Volgens de RTBF is het dan ook niet uitgesloten dat Martinez opnieuw wat vers bloed bij de kern haalt.

In vergelijking met de vorige interlands kan hij terug beroep doen op Adnan Januzaj en ook Jordan Lukaku is weer fit. De twee missen wel nog wat spelritme. Daarnaast wijst de Waalse openbare omroep naar een aantal landgenoten die het goed doen in de Ligue 1. Anthony Limbombe vindt bij FC Nantes steeds meer zijn draai en staat beter en beter te spelen. Bjorn Engels en Thomas Foket zijn dan weer vaste waardes bij Stade Reims, dat afgelopen weekend nog won van Monaco.

Daarnaast is het niet uitgesloten dat Martinez enkele beloften een eerste keer bij de groep haalt, nu hun ticket voor het EK op zak is. Daarvoor denkt de RTBF aan Siebe Schrijvers. Hij is aanvoerder van de beloften en doet het de laatste weken erg goed bij Club Brugge. Maar ook aan Landry Dimata die bij Anderlecht opnieuw in goede doen is. En tot slot valt ook de naam van Isaac Mbenza, die bij Huddersfield steeds nadrukkelijker solliciteert naar een basisplaats.

LEES OOK: Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

Wie verdient een selectie het meest?

Meest recent

'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

16
16
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

29
29
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

136
136
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

103
103
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

66
66
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

200
200
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

99
99
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

712
712
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

135
135
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

103
103
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

22
22
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

453
453
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

529
529
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

369
369
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

410
410
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

130
130
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

227
227
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

333
333
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

323
323
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

259
259
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

148
148
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

505
505
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

382
382
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

120
120

Meer sportnieuws