TRANSFERUURTJE: 'Interesse in Wesley groeit, Ronaldo wil Courtois helpen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse in Wesley groeit, Ronaldo wil Courtois helpen'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Dankzij een helpende hand van Mogi Bayat, vond Anderlecht afgelopen zomer dan toch een oplossing voor Kara Mbodj. De verdediger trok naar de Ligue 1 en ging op huurbasis bij FC Nantes aan de slag. Volgens Franse media is de kans groot dat Les Canaris ook zijn aankoopoptie niet gaan lichten. Kara kwam tot dusver amper aan de bak bij Nantes en zijn blessuregevoeligheid blijft voor twijfels zorgen.

Wesley Moraes heeft zich de voorbije weken flink in de kijker gespeeld. Volgens CalcioMercato kan de spits van Club Brugge intussen rekenen op heel wat belangstelling van Italiaanse, Engelse, Franse, Russische én Turkse clubs. Namen worden hierbij echter niet genoemd.

BUITENLAND
Indien fit krijgt Vincent Kompany nog steeds speelminuten bij Manchester City, maar een vaste titularis is hij niet meer. De concurrentie is dan ook erg groot en dus bestaat de kans dat hij mogelijk andere oorden opzoekt. In de Engelse media wordt hij alvast aan een mogelijk verrassende transfer gelinkt. Inter Milan, Tottenham en West Ham worden genoemd als mogelijke nieuwe bestemming van de Rode Duivel.

Sergio Ramos blijft een belangrijke pion bij Real Madrid, maar is inmiddels al 32 jaar en wil mogelijk nog één grote financiële slag slaan. De centrale verdediger heeft volgens Don Balón alvast een miljoenenaanbieding op zak vanuit de Amerikaanse MLS. Het is niet bekend om welke club het gaat, maar het zou om een zéér lucratieve aanbieding gaan.

Dries Mertens ligt nog tot medio 2020 onder contract bij Napoli. Maar de Duivel in vorm sluit op termijn een transfer naar China niet uit. "Na mijn contract bij Napoli naar China? Je weet maar nooit, Ik weigerde eerder al een transfer naar China omdat ik toen in Europa wenste te blijven", aldus Mertens.

Thibaut Courtois moet zijn basisplaats bij Real Madrid nog steeds delen met Keylor Navas, maar mogelijk krijgt hij een helpende hand van ... Cristiano Ronaldo. Die zou bij zijn nieuwe club Juventus immers hebben aangedrongen op de komst van Navas. Indien hij bepaalde sportieve garanties krijgt, zou de Costa Ricaan ook openstaan voor een transfer.

LEES OOK: Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Denkt u dat Kompany ooit nog voor een andere Engelse club zal spelen?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

229
229
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

86
86
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

52
52
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

269
269
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

40
40
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

421
421
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

359
359
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

121
121
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

449
449
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

298
298
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

190
190

Meer sportnieuws