TRANSFERUURTJE: 'Svilar niet naar Club, Gent transfermarkt op'

237
TRANSFERUURTJE: 'Svilar niet naar Club, Gent transfermarkt op'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Mile Svilar komt bij SL Benfica amper aan de bak en zou in januari mogelijk verhuurd worden. Hier en daar werd Club Brugge al genoemd als mogelijke bestemming na alle problemen met Karlo Letica. Maar volgens het Portugese A Bola is zo'n deal niet aan de orde. Svilar zou immers tegen een huurbeurt zijn en wil naar verluidt in Lissabon vechten voor zijn kans.

AA Gent doet het meer dan behoorlijk onder nieuwe coach Jess Thorup, toch komt er in de winter versterking bij. Volgens Het Laatste Nieuws is het bestuur bereid om te investeren en zouden er minstens twee aanwinsten bij komen: een extra centrale verdediger en een nieuwe spits.

BUITENLAND
Real Madrid kon afgelopen weekend weliswaar terug winnen, het spelniveau blijft ondermaats en dus is versterking nodig. Voorzitter Florentino Pérez blijft daarbij hoog inzetten op Eden Hazard en zou volgens Libero zelfs bereid zijn om Marco Asensio op te nemen in een deal met Chelsea. Een wintertransfer lijkt echter uitgesloten en in afwachting zou Real volgens Sky Italia in januari voor Suso van AC Milan gaan.

Nicolas Castillo kwam er bij Club Brugge zelden aan te pas, maar heeft zijn carrière wel weten te herlanceren. Het Portugese Record weet dat de spits wel een erg knappe transfer kan maken. Hij kan als bankzitter bij Benfica de stap richting de Premier League maken, meer bepaald naar West Ham.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Heeft Club nog nood aan een extra doelman?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

54
54
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

56
56
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

78
78
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

143
143
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

199
199
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

102
102
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

215
215
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

964
964
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

109
109
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

397
397
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

435
435
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

418
418

Meer sportnieuws