Volwassen Antwerp maakt crisis op Sclessin compleet tegen lamlendig Standard

door
Volwassen Antwerp maakt crisis op Sclessin compleet tegen lamlendig Standard

Een abominabel zwak Standard is in eigen huis terecht tegen een nederlaag aangelopen tegen een volwassen Antwerp. De Rouches kunnen vanavond nog uit de top-zes vallen en zijn onder Michel Preud'homme voorlopig nog een schim van de ploeg die het in de tweede seizoenshelft van de vorige competitie vaak was.

Standard en Antwerpen moesten zich herpakken nadat beide ploegen eerder deze week een pijnlijke nederlaag incasseerden. De Rouches gingen roemloos onderuit op het veld van Zulte Waregem, Antwerp verloor thuis tegen competitieleider Racing Genk nadat het een dubbele voorsprong verspeelde. Bij The Great Old kregen Baby en Nazaryna een basisplaats, Preud'homme bracht dan weer Agbo aan de aftrap, Djenepo moest plaatsnemen op de bank.
Antwerp duwt hulpeloze thuisploeg kopje onder
Beide ploegen hielden elkaar in het eerste kwartier perfect in evenwicht maar kansen waren er amper. Marin zorgde voor het eerste doelgevaar door vanop afstand de buitenkant van de paal te viseren. Aan de overzijde vloog een schot van Refaelov ver naast, beide doelmannen moesten voorlopig niet in actie komen. In een slaapverwekkende eerste helft bleven de slechte voorzetten en foute passes elkaar opvolgen maar op tien minuten van de pauze kreeg Mbokani plots een dot van een kans, oog in oog met Ochoa stifte hij de bal op de paal. Antwerp drukte nu door en op slag van rust kreeg het een uitgelezen kans toen Mbokani in de zestien meter tegen de grond werd geduwd door Fai. Refaelov miste niet vanaf elf meter en schoot Antwerp op voorsprong.

Met Preud'homme en Bolöni stonden de twee trainers tegenover elkaar die Standard voor de laatste keer de titel schonken.
Abominabel Standard verliest andermaal
Antwerp hield ook na de pauze relatief gemakkelijk stand. De Rouches zetten wel wat druk maar kansen vloeiden daar amper uit voort. Aan de overzijde bleef ook Ochoa werkloos in de tweede helft. Ook de supporters pikten het lamlendige spel van hun ploeg niet meer en haalden regelmatig de fluitjes boven. Op een kwartier van het einde kreeg Lestienne plots een grote kans op de gelijkmaker maar in de lijn van zijn wedstrijd schoot hij onbeholpen over het doel van Bolat. Ondanks wat steriele druk van de Rouches op het einde hield The Great Old stand. In de blessuretijd maakte Lamkel Ze er zelfs nog 0-2 van. Antwerp verstevigt zo zijn positie bij de eerste drie en lijkt een zekerheid voor Play-Off I.
Scoreverloop:
0-1 (45+2') Refaelov, 0-2 (90+2') Lamkel Ze

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Een terechte zege voor Antwerp

Meest recent

Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

4
4
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

53
53
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

38
38
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

63
63
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

35
35
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

19
19
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

139
139
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

68
68
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

231
231
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

321
321
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

88
88
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

164
164
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

343
343
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

162
162
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

345
345
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

144
144
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

349
349
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

331
331
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

298
298
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

582
582
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

606
606
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

108
108
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

215
215
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

592
592
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

575
575

Meer sportnieuws