Volwassen Antwerp maakt crisis op Sclessin compleet tegen lamlendig Standard

door
Volwassen Antwerp maakt crisis op Sclessin compleet tegen lamlendig Standard

Een abominabel zwak Standard is in eigen huis terecht tegen een nederlaag aangelopen tegen een volwassen Antwerp. De Rouches kunnen vanavond nog uit de top-zes vallen en zijn onder Michel Preud'homme voorlopig nog een schim van de ploeg die het in de tweede seizoenshelft van de vorige competitie vaak was.

Standard en Antwerpen moesten zich herpakken nadat beide ploegen eerder deze week een pijnlijke nederlaag incasseerden. De Rouches gingen roemloos onderuit op het veld van Zulte Waregem, Antwerp verloor thuis tegen competitieleider Racing Genk nadat het een dubbele voorsprong verspeelde. Bij The Great Old kregen Baby en Nazaryna een basisplaats, Preud'homme bracht dan weer Agbo aan de aftrap, Djenepo moest plaatsnemen op de bank.
Antwerp duwt hulpeloze thuisploeg kopje onder
Beide ploegen hielden elkaar in het eerste kwartier perfect in evenwicht maar kansen waren er amper. Marin zorgde voor het eerste doelgevaar door vanop afstand de buitenkant van de paal te viseren. Aan de overzijde vloog een schot van Refaelov ver naast, beide doelmannen moesten voorlopig niet in actie komen. In een slaapverwekkende eerste helft bleven de slechte voorzetten en foute passes elkaar opvolgen maar op tien minuten van de pauze kreeg Mbokani plots een dot van een kans, oog in oog met Ochoa stifte hij de bal op de paal. Antwerp drukte nu door en op slag van rust kreeg het een uitgelezen kans toen Mbokani in de zestien meter tegen de grond werd geduwd door Fai. Refaelov miste niet vanaf elf meter en schoot Antwerp op voorsprong.

Met Preud'homme en Bolöni stonden de twee trainers tegenover elkaar die Standard voor de laatste keer de titel schonken.
Abominabel Standard verliest andermaal
Antwerp hield ook na de pauze relatief gemakkelijk stand. De Rouches zetten wel wat druk maar kansen vloeiden daar amper uit voort. Aan de overzijde bleef ook Ochoa werkloos in de tweede helft. Ook de supporters pikten het lamlendige spel van hun ploeg niet meer en haalden regelmatig de fluitjes boven. Op een kwartier van het einde kreeg Lestienne plots een grote kans op de gelijkmaker maar in de lijn van zijn wedstrijd schoot hij onbeholpen over het doel van Bolat. Ondanks wat steriele druk van de Rouches op het einde hield The Great Old stand. In de blessuretijd maakte Lamkel Ze er zelfs nog 0-2 van. Antwerp verstevigt zo zijn positie bij de eerste drie en lijkt een zekerheid voor Play-Off I.
Scoreverloop:
0-1 (45+2') Refaelov, 0-2 (90+2') Lamkel Ze

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Een terechte zege voor Antwerp

Meest recent

Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

86
86
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

118
118
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

131
131
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

207
207
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

152
152
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

96
96
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

36
36
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

162
162
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

45
45
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

433
433
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

375
375
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

138
138
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

237
237
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

38
38
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

780
780
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

137
137
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

498
498
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

269
269
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

61
61
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

610
610
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

446
446
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

225
225
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

639
639

Meer sportnieuws