Delirium aan zee: Canesin trapt KVO in extremis naar gouden driepunter

door
Delirium aan zee: Canesin trapt KVO in extremis naar gouden driepunter

KV Oostende kreeg in het openingsduel van de veertiende speeldag meteen de kans op zich te herpakken na de 4-0-pandoering op het veld van Club Brugge. En daar slaagden de mannen van coach Gert Verheyen ook in tegen Sporting Charleroi. Het werd wel bibberen tot in de slotfase, de winnende treffer van Fernando Canesin viel pas in de slotminuut van de reguliere speeltijd.


In een redelijk flauwe eerste helft was het de thuisploeg die als eerste toesloeg. Na een knappe combinatie met Coopman, kon Zivkovic de netten een eerste keer laten trillen. De Carolo's konden daar weinig tegenover zetten, 1-0 was al bij al een logische ruststand. Na de pauze kregen we echter een gretiger Charleroi en volgden ook de nodige kansen.

Voor spektakel moesten we echter in de slotfase zijn. In eerste instantie maakte invaller Henen (ex-Anderlecht, -Everton, -Olympiakos) gelijk met een schitterende knal. Daarna volgde een rollercoaster van emoties. Benavente kon Charleroi op voorsprong zetten, maar de VAR had een duwfout gezien en keurde de goal terecht af. Aan de overkant kon Canesin wel een geldige goal maken, ook het voorbereidend werk van Capon mocht gezien worden.

Door deze zege spring KVO zowaar over Charleroi naar een voorlopige zevende plaats in het klassement. De kloof met de rode lantaarn telt nu alweer elf punten, Verheyen gaat dus een relaxt weekend tegemoet. Van Charleroi kunnen we stilaan toch concluderen dat PO I dit seizoen te hoog gegrepen is.

Scoreverloop:
1-0 (26') Richairo Zivkovic
1-1 (85') David Henen
2-1 (89') Fernando Canesin

LEES OOK: Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

Wie was uw man van de match?

Meest recent

'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

19
19
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

19
19
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

49
49
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

158
158
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

125
125
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

188
188
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

135
135
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

298
298
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

79
79
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

57
57
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

115
115
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

291
291
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

209
209
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

76
76
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

182
182
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

125
125
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

62
62
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

784
784
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

931
931
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

469
469
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

135
135
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

44
44
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

739
739
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

631
631

Meer sportnieuws