Pech voor Anderlecht: 'Markovic op weg naar andere club'

590 stemmen
Pech voor Anderlecht: 'Markovic op weg naar andere club'

Na de pijnlijke prestatie van afgelopen donderdag tegen Lokeren, bood Anderlecht-voorzitter zijn excuses aan via Twitter. De preses liet weten dat de ploeg 'niet brengt wat er van verwacht wordt' en dat er hard gewerkt zal worden om het tij te keren. Met andere woorden: we mogen ons in januari dus aan een nieuw transferoffensief verwachten.


Zeker het aanvallende compartiment kan nog wat extra creativiteit gebruiken. Eén van de namen die daarvoor al meermaals werden aangehaald is Lazar Markovic. In de weinige minuten die hij tijdens zijn huurbeurt van vorig seizoen kreeg, kon de Serviër het RSCA-publiek duidelijk charmeren en ook Coucke had hem graag terug zien komen. Een zomerse rentree viel in extremis in het water, maar omdat Markovic bij Liverpool volledig uit beeld is had Paars-Wit gehoopt op een winterse herkansing.

De kans dat die er komt is echter klein. Zo meldt CalcioMercato dat Markovic naar alle waarschijnlijkheid in de Serie A aan de slag gaat. Met name Genoa en Fiorentina zouden erg concrete interesse vertonen. De twee Italiaanse clubs lijken alvast in staat om de aanvaller een aantrekkelijker loon aan te bieden.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Een speler als Markovic is exact wat RSCA momenteel nodig heeft ...

Meest recent

Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

6
6
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

26
26
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

23
23
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

283
283
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

208
208
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

120
120
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

188
188
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

69
69
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

26
26
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

65
65
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

119
119
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

368
368
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

144
144
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

355
355
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

487
487
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

37
37
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1195
1195
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

50
50
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

128
128
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

464
464
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

166
166
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

189
189
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

91
91

Meer sportnieuws