Club voor onmogelijke opdracht tegen Genk? Cijfers spreken boekdelen

door
Club voor onmogelijke opdracht tegen Genk? Cijfers spreken boekdelen

Dé topper van komend weekend is ongetwijfeld de wedstrijd tussen Racing Genk en huidig landskampioen Club Brugge. Blauw-Zwart herpakte zich dinsdag tegen KV Oostende met een 4-0 overwinning, maar in de Luminus Arena zal het toch andere koek worden.

De Limburgers draaien namelijk volledig op toerental. Bovendien ligt een verplaatsing naar Genk Club Brugge absoluut niet. Zo is het al van 2014 geleden dat Blauw-Zwart daar nog eens kon winnen. Dat zijn intussen al zeven wedstrijden zonder de drie punten mee terug naar Brugge te nemen. 

Het Nieuwsblad gelooft alvast niet dat daar verandering in zal komen: “Zaterdag trekt Leko als kampioen naar de Luminus Arena, het stadion waar Club Brugge al zeven competitiewedstrijden op rij niet kon winnen. Tegen een Genk op kruissnelheid lijkt match acht zonder zege haast een zekerheid.” Is de krant duidelijk.

In die zeven wedstrijden zonder zege, werd er wel twee keer gelijkgespeeld. Waaronder vorig seizoen, toen het in de Play-Offs 1-1 werd. Tot de Play-Offs van 2014 terug werden de overige wedstrijden allemaal verloren. Meteen ook het jaar waarin Club de laatste keer won, maar dan in de reguliere competitie: 1-3.

In 2016 werden de meest spektakelrijke wedstrijden afgeleverd. In de reguliere competitie werd het toen 3-2, terwijl in de Play-Offs Racing Genk nog een doelpunt meer maakte: 4-2.

LEES OOK: Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Wat zal het worden?

Meest recent

Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

2
2
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

27
27
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

86
86
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

37
37
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

151
151
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

72
72
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

95
95
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

486
486
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

382
382
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

313
313
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

288
288
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

132
132
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

554
554
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

470
470
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

296
296
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

164
164
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

442
442
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

220
220
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

299
299
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

84
84
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

196
196
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

451
451
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

130
130
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

131
131

Meer sportnieuws