Club voor onmogelijke opdracht tegen Genk? Cijfers spreken boekdelen

door
Club voor onmogelijke opdracht tegen Genk? Cijfers spreken boekdelen

Dé topper van komend weekend is ongetwijfeld de wedstrijd tussen Racing Genk en huidig landskampioen Club Brugge. Blauw-Zwart herpakte zich dinsdag tegen KV Oostende met een 4-0 overwinning, maar in de Luminus Arena zal het toch andere koek worden.

De Limburgers draaien namelijk volledig op toerental. Bovendien ligt een verplaatsing naar Genk Club Brugge absoluut niet. Zo is het al van 2014 geleden dat Blauw-Zwart daar nog eens kon winnen. Dat zijn intussen al zeven wedstrijden zonder de drie punten mee terug naar Brugge te nemen. 

Het Nieuwsblad gelooft alvast niet dat daar verandering in zal komen: “Zaterdag trekt Leko als kampioen naar de Luminus Arena, het stadion waar Club Brugge al zeven competitiewedstrijden op rij niet kon winnen. Tegen een Genk op kruissnelheid lijkt match acht zonder zege haast een zekerheid.” Is de krant duidelijk.

In die zeven wedstrijden zonder zege, werd er wel twee keer gelijkgespeeld. Waaronder vorig seizoen, toen het in de Play-Offs 1-1 werd. Tot de Play-Offs van 2014 terug werden de overige wedstrijden allemaal verloren. Meteen ook het jaar waarin Club de laatste keer won, maar dan in de reguliere competitie: 1-3.

In 2016 werden de meest spektakelrijke wedstrijden afgeleverd. In de reguliere competitie werd het toen 3-2, terwijl in de Play-Offs Racing Genk nog een doelpunt meer maakte: 4-2.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Wat zal het worden?

Meest recent

Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

0
0
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

7
7
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

34
34
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

173
173
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

178
178
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

91
91
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

193
193
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

220
220
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

75
75
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

20
20
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

78
78
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

67
67
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

107
107
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

157
157
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

157
157
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

156
156
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

85
85
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

108
108
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

399
399
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

105
105
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

64
64
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

214
214
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

240
240
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

331
331

Meer sportnieuws