"Onbegrijpelijk dat Spurs Dembélé laten gaan, hij was sensationeel"

493 stemmen

Mousa Dembélé is ook dit seizoen één van de absolute sterkhouders bij Tottenham Hotspur. Maar de fans van de Spurs zullen naar alle waarschijnlijkheid niet meer zo lang kunnen genieten van de Rode Duivel. Zijn contract loopt na het seizoen immers af en momenteel is er geen sprake van een nieuwe overeenkomst.


En dat vindt Danny Murphy onbegrijpelijk. De Engelse topanalist is van mening dat zijn ex-club altijd zou moeten doorgaan met de Belgische middenvelder. "Ik ben verrast dat Tottenham Dembélé zal laten gaan. Ik weet dat hij van de club houdt en de supporters erg apprecieert. In mijn ogen was hij een sensationele spelers voor Tottenham en een cruciale factor in het succes van de voorbije jaren. Hij heeft kwaliteiten die niemand anders op dat middenveld heeft en het zal een pak kosten om hem te vervangen", klonk het bij BWin.

Murphy meent wel te weten waarom het bestuur niet aast op een nieuwe samenwerking. "Tottenham bekijkt hem wellicht als een speler die al meer dan 30 jaar is en dus steeds gevoeliger wordt voor blessures. Ik denk dat Pochettino naar Harry Winks kijkt als een mogelijke topspeler en Dembélé beziet als een struikelblok in de ontwikkeling van Winks. Dembélé zou in deze fase van zijn carrière wel kunnen profiteren (financieel gezien, red.) van een mogelijk vertrek, dus misschien kunnen alle partijen hier wel voordeel uit halen."

LEES OOK: 'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Tottenham moet het contract met Dembélé gewoon verlengen ...

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

150
150
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

30
30
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

71
71
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

145
145
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

22
22
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

391
391
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

135
135
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

126
126
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

45
45
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

80
80
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

61
61
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

391
391
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

234
234
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

528
528
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

170
170
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

111
111
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

147
147
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

525
525
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

626
626
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

1002
1002
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

282
282

Meer sportnieuws