City komt met nog zwaarder verdict voor pechvogel De Bruyne

door
City komt met nog zwaarder verdict voor pechvogel De Bruyne

Manchester City won donderdag zoals verwacht zijn League Cup-duel tegen Fulham. Maar na de wedstrijd waren er toch vooral bezorgde gezichten te zien in het kamp van de Citizens. Kevin De Bruyne was in de tweede helft immers uitgevallen met een nieuwe blessure aan de knie.


Even werd nog gehoopt dat het om een lichte kwetsuur zou gaan, maar de schade blijkt toch behoorlijk. Uit de eerste onderzoeken blijkt namelijk dat de Belg minstens een maand aan de kant staat. Dat bevestigt zijn entourage tegenover het doorgaans betrouwbare The Telegraph. Hierdoor mist hij onder meer de derby van Manchester en de Nations League-wedstrijden met de Rode Duivels tegen IJsland en Zwitserland.

UPDATE 14u52
Vrijdag onderging De Bruyne extra onderzoeken en scans. En de situatie ziet er zo mogelijk nog slechter uit. Zo bevestigde zijn club dat KDB geen maand, maar minstens zes weken aan de kant zal staan. Het is zijn linkerknie die geraakt is, een operatie is evenwel niet nodig.

Op zijn persbabbel liet ook trainer Pep Guardiola zijn licht schijnen op de situatie van De Bruyne. "Kevin is uit en we zijn zeer ongelukkig voor hem. Maar hij zal terugkomen als de fantastische speler die hij is. Het is wat het is, maar gelukkig is er geen operatie nodig. Gisteren was hij erg ongelukkig, maar nu kan hij wat tijd doorbrengen bij zijn gezin en zijn pasgeboren zoontje. Na de interland-break zal hij sterker terugkeren en ons helpen onze doelen te bereiken", aldus de Spanjaard.

LEES OOK: Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De moet beter beschermd worden door de refs ...

Meest recent

Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

34
34
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

188
188
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

22
22
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

31
31
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

46
46
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

87
87
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

147
147
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

252
252
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

307
307
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

116
116
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

103
103
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

195
195
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

590
590
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

215
215
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

761
761
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

209
209
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

136
136
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

167
167
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

254
254
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

679
679
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

81
81
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

401
401
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

351
351
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

188
188
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

446
446

Meer sportnieuws