Positie Hein in gevaar? "Coucke bijt al zo lang op zijn tong"

door
Positie Hein in gevaar?

RSC Anderlecht leek stilaan vertrokken na zeges tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, maar incasseerde donderdag opnieuw een flinke opdoffer. Zo gaven de Brusselaars in eigen huis een dubbele voorsprong uit handen tegen Fenerbahce. Hierdoor blijft Paars-Wit achter met een schamele 1 op 9 in zijn Europa League-ploeg.


Binnen een tweetal weken zal er dus gewonnen moeten worden in Istanbul, zo niet lijkt een Europees najaar gaan vliegen. Eerder kwam ook de bekercampagne al vroegtijdig tot een einde en in de competitie tonen KRC Genk en in mindere mate Club Brugge zich momenteel veel beter. Qua resultaten voorlopig dus weinig verbetering ten opzichte van vorig seizoen en zo wordt opnieuw richting trainer Hein Vanhaezebrouck gekeken.

Die blijft momenteel weliswaar nog het vertrouwen genieten, maar volgens columnist Hugo Camps mogen de wisselvallige uitslagenn toch niet meer te lang blijven duren. "De positie van Hein Vanhaezebrouck is lang niet zo precair als die van Phillip Cocu bij Fenerbahçe, maar hij moet langzamerhand wel met gecoiffeerd voetbal komen. Het droevige bikkelen van Anderlecht is de houdbaarheidsdatum voorbij. Het verbaast dat Marc Coucke zo lang op zijn tong kan bijten", schrijft hij Het Laatste Nieuws.

Feit is dan ook dat Vanhaezebrouck geen lijn krijgt in de resultaten en dat zijn ploeg dit seizoen in bijna geen enkele wedstrijd negentig minuten lang op niveau kon blijven. "Vanhaezebrouck slaagt er niet meer in het heilige vuur aan te steken. Er wordt voortschrijdend gekrasseld. Straks wenkt de winterstop en heeft Paars-Wit niet één galapartij gespeeld. Dan worden tribunekaartjes duur", aldus Camps.

LEES OOK: ‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Is Vanhaezebrouck nog steeds de juiste man voor Anderlecht?

Meest recent

‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

33
33
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

141
141
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

26
26
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

96
96
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

55
55
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

51
51
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

158
158
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

91
91
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

347
347
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

147
147
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

71
71
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

357
357
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

15
15
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

157
157
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

612
612
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

65
65
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

84
84
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

290
290
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

260
260
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

185
185
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

160
160
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

230
230
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

326
326
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

310
310

Meer sportnieuws