Jess Thorup kan terugblikken op een geslaagd debuut bij AA Gent. De Buffalo's versloegen KV Oostende met duidelijke 0-4 cijfers. De Deense trainer verklapt hoe hij zijn manschappen motiveerde voor de wedstrijd.
Thorup stelde tijdens zijn eerste dagen bij AA Gent vast dat zijn spelers zonder vertrouwen voetbalden. "Ik hoorde, voelde en zag dat de ploeg geen 100% vertrouwen had. Je zag spelers denken: moeten we naar voor gaan of naar achter? Als je daarover moet nadenken op het veld, is het al te laat. Mijn eerste werf was niet de veldbezetting, maar de mindset. Ik wilde de juiste mentaliteit zien. Ik ben een winnaar en wil met winnaars werken. Daar ging mijn speech voor de mach over," aldus Thorup aan Het Nieuwsblad.
De nieuwe trainer van Gent zorgde ook voor de sfeer na de wedstrijd. "Na de wedstrijd vroeg de nieuwe coach waarom we niet zongen. We hadden toch met 0-4 gewonnen? Daarop heeft Limbombe het gezang ingezet. De coach is een echte motivator," vertelt Roman Yaremchuk.
LEES OOK:
Daan Heymans slaat hard terug op kritiek KRC Genk