Onrust bij Mechelen: "Wat als ze eventuele promotie afpakken?"

door
Onrust bij Mechelen:

Sportief loopt het bij KV Mechelen momenteel op wieltjes. De Maneblussers wonnen zondagavond ook de topper tegen KFCO Beerschot Wilrijk en staan na een reeks van 12 op 12 mee aan de leiding in de Proximus League. Maar er hangt natuurlijk een grote schaduw boven het AFAS-stadion.


Zo blijft het afwachten hoe de club uit 'Operatie Propere Handen' zal komen. Een aantal bestuursleden worden er immers van beschuldigd van een poging tot omkoping en van matchfixing in de degradatiestrijd van vorig seizoen. Voorlopig lijkt het erop dat de verdachten handelden uit eigen initiatief, buiten medeweten van de club. Maar wanneer men ook de club voor schuldig houdt, kunnen de gevolgen wel eens zeer groot zijn.

En dat zorgt ondanks de goede resultaten toch voor de nodige onzekerheid. Niet in het minst bij de spelers zelf. "Niemand weet op dit moment wat er gaat gebeuren. Supporters, bestuur, spelers… Iedereen hoopt dat er zo snel mogelijk duidelijkheid komt. Wat als men ons een eventuele promotie afneemt? Hopelijk komen justitie en de Belgische voetbalbond zo snel mogelijk tot een beslissing, want deze onzekerheid is niet goed", stelt Onur Kaya bij Gazet van Antwerpen.

LEES OOK: 'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

De Pro League en/of het parket moeten voor de winterstop duidelijkheid brengen over het lot van KVM ...

Meest recent

'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

16
16
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

62
62
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

183
183
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

173
173
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

433
433
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

416
416
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

300
300
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

89
89
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

36
36
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

288
288
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

334
334
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

42
42
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

754
754
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

143
143
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

507
507
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

263
263
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

125
125
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

837
837
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

192
192
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

291
291
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

205
205
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

185
185
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

455
455
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

30
30

Meer sportnieuws