Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

door
Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

In de Spaanse Primera Division blijft Real Madrid ook na de interland-break aanmodderen. De Koninklijke, met Thibaut Courtois tussen de palen, ging in eigen huis pijnlijk ten onder tegen middenmoter Levante. Real blijft daardoor achter met een teleurstellende 14 op 27 in de competitie en dus ligt het hoofd van trainer Julen Lopetegui alweer op het kapblok.


In het eigen Santiago Bernabeú moest Madrid het onderspit delven tegen laagvlieger Levante. Binnen dertien minuten tijd stonden de roodblauwen al met 0-2 voor in de hoofdstad, dankzij goals van José Luis Morales en Roger Marti (penalty). Al snel daarna leek Real iets terug te doen, maar na het raadplegen van de Video Assistant Referee (VAR) werd de aansluitingstreffer van Marco Asensio afgekeurd wegens buitenspel.

Daarna nam de druk van Real toch verrassend genoeg weer behoorlijk af. Daardoor werd het negatieve clubrecord van 481 speelminuten zonder een doelpunt te hebben gemaakt met verve verbroken. In de 72e minuut schoot linksback Marcelo nog wel erg fraai op aangeven van spits Karim Benzema de 1-2 binnen, maar verder dan dat kwam De Koninklijke ondanks uiteindelijk 21 schoten - tegenover de 3 van Levante -, 15 corners en 70% balbezit niet.

De nieuwe nederlaag zou zomaar eens het ontslag van de onder enorme druk staande coach Julen Lopetegui kunnen gaan betekenen. Het gat met koploper Deportivo Alaves (!) is nu drie punten. Bovendien kan Sevilla (nummer 2 met 16 punten) nog naar de eerste plek klimmen als het vanavond wint van nummer 3 FC Barcelona (15 punten). Real Madrid staat 5e met 14 punten.

Scoreverloop:
0-1 (07') José Luis Morales
0-2 (13') Roger Marti (pen.)
1-2 (72') Marcelo

LEES OOK: Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Denkt u dat Lopetegui volgend weekend nog coach is van Real?

Meest recent

De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

4
4
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

107
107
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

93
93
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

236
236
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

299
299
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

416
416
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

555
555
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

265
265
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

196
196
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

245
245
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

63
63
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

212
212
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

116
116
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

264
264
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

476
476
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

312
312
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

276
276
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

240
240
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

343
343
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

324
324
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

131
131
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

384
384
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

95
95
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

331
331

Meer sportnieuws