Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

365 stemmen
Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

In de Spaanse Primera Division blijft Real Madrid ook na de interland-break aanmodderen. De Koninklijke, met Thibaut Courtois tussen de palen, ging in eigen huis pijnlijk ten onder tegen middenmoter Levante. Real blijft daardoor achter met een teleurstellende 14 op 27 in de competitie en dus ligt het hoofd van trainer Julen Lopetegui alweer op het kapblok.


In het eigen Santiago Bernabeú moest Madrid het onderspit delven tegen laagvlieger Levante. Binnen dertien minuten tijd stonden de roodblauwen al met 0-2 voor in de hoofdstad, dankzij goals van José Luis Morales en Roger Marti (penalty). Al snel daarna leek Real iets terug te doen, maar na het raadplegen van de Video Assistant Referee (VAR) werd de aansluitingstreffer van Marco Asensio afgekeurd wegens buitenspel.

Daarna nam de druk van Real toch verrassend genoeg weer behoorlijk af. Daardoor werd het negatieve clubrecord van 481 speelminuten zonder een doelpunt te hebben gemaakt met verve verbroken. In de 72e minuut schoot linksback Marcelo nog wel erg fraai op aangeven van spits Karim Benzema de 1-2 binnen, maar verder dan dat kwam De Koninklijke ondanks uiteindelijk 21 schoten - tegenover de 3 van Levante -, 15 corners en 70% balbezit niet.

De nieuwe nederlaag zou zomaar eens het ontslag van de onder enorme druk staande coach Julen Lopetegui kunnen gaan betekenen. Het gat met koploper Deportivo Alaves (!) is nu drie punten. Bovendien kan Sevilla (nummer 2 met 16 punten) nog naar de eerste plek klimmen als het vanavond wint van nummer 3 FC Barcelona (15 punten). Real Madrid staat 5e met 14 punten.

Scoreverloop:
0-1 (07') José Luis Morales
0-2 (13') Roger Marti (pen.)
1-2 (72') Marcelo

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Denkt u dat Lopetegui volgend weekend nog coach is van Real?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

54
54
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

29
29
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

25
25
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

21
21
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

294
294
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

178
178
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

214
214
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

150
150
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

653
653
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

155
155
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

160
160
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1027
1027
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

649
649
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

435
435
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

827
827
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

813
813
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

131
131
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

482
482
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

798
798
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

388
388

Meer sportnieuws