Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

door
Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

In de Spaanse Primera Division blijft Real Madrid ook na de interland-break aanmodderen. De Koninklijke, met Thibaut Courtois tussen de palen, ging in eigen huis pijnlijk ten onder tegen middenmoter Levante. Real blijft daardoor achter met een teleurstellende 14 op 27 in de competitie en dus ligt het hoofd van trainer Julen Lopetegui alweer op het kapblok.


In het eigen Santiago Bernabeú moest Madrid het onderspit delven tegen laagvlieger Levante. Binnen dertien minuten tijd stonden de roodblauwen al met 0-2 voor in de hoofdstad, dankzij goals van José Luis Morales en Roger Marti (penalty). Al snel daarna leek Real iets terug te doen, maar na het raadplegen van de Video Assistant Referee (VAR) werd de aansluitingstreffer van Marco Asensio afgekeurd wegens buitenspel.

Daarna nam de druk van Real toch verrassend genoeg weer behoorlijk af. Daardoor werd het negatieve clubrecord van 481 speelminuten zonder een doelpunt te hebben gemaakt met verve verbroken. In de 72e minuut schoot linksback Marcelo nog wel erg fraai op aangeven van spits Karim Benzema de 1-2 binnen, maar verder dan dat kwam De Koninklijke ondanks uiteindelijk 21 schoten - tegenover de 3 van Levante -, 15 corners en 70% balbezit niet.

De nieuwe nederlaag zou zomaar eens het ontslag van de onder enorme druk staande coach Julen Lopetegui kunnen gaan betekenen. Het gat met koploper Deportivo Alaves (!) is nu drie punten. Bovendien kan Sevilla (nummer 2 met 16 punten) nog naar de eerste plek klimmen als het vanavond wint van nummer 3 FC Barcelona (15 punten). Real Madrid staat 5e met 14 punten.

Scoreverloop:
0-1 (07') José Luis Morales
0-2 (13') Roger Marti (pen.)
1-2 (72') Marcelo

LEES OOK: Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Denkt u dat Lopetegui volgend weekend nog coach is van Real?

Meest recent

Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

3
3
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

203
203
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

23
23
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

104
104
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

51
51
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

32
32
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

133
133
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

30
30
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

190
190
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

163
163
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

27
27
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

323
323
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

109
109
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

52
52
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

85
85
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

56
56
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

270
270
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

382
382
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

84
84
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

498
498
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

141
141
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

676
676
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

248
248
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

191
191
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

674
674

Meer sportnieuws