Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

door
Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

In de Spaanse Primera Division blijft Real Madrid ook na de interland-break aanmodderen. De Koninklijke, met Thibaut Courtois tussen de palen, ging in eigen huis pijnlijk ten onder tegen middenmoter Levante. Real blijft daardoor achter met een teleurstellende 14 op 27 in de competitie en dus ligt het hoofd van trainer Julen Lopetegui alweer op het kapblok.


In het eigen Santiago Bernabeú moest Madrid het onderspit delven tegen laagvlieger Levante. Binnen dertien minuten tijd stonden de roodblauwen al met 0-2 voor in de hoofdstad, dankzij goals van José Luis Morales en Roger Marti (penalty). Al snel daarna leek Real iets terug te doen, maar na het raadplegen van de Video Assistant Referee (VAR) werd de aansluitingstreffer van Marco Asensio afgekeurd wegens buitenspel.

Daarna nam de druk van Real toch verrassend genoeg weer behoorlijk af. Daardoor werd het negatieve clubrecord van 481 speelminuten zonder een doelpunt te hebben gemaakt met verve verbroken. In de 72e minuut schoot linksback Marcelo nog wel erg fraai op aangeven van spits Karim Benzema de 1-2 binnen, maar verder dan dat kwam De Koninklijke ondanks uiteindelijk 21 schoten - tegenover de 3 van Levante -, 15 corners en 70% balbezit niet.

De nieuwe nederlaag zou zomaar eens het ontslag van de onder enorme druk staande coach Julen Lopetegui kunnen gaan betekenen. Het gat met koploper Deportivo Alaves (!) is nu drie punten. Bovendien kan Sevilla (nummer 2 met 16 punten) nog naar de eerste plek klimmen als het vanavond wint van nummer 3 FC Barcelona (15 punten). Real Madrid staat 5e met 14 punten.

Scoreverloop:
0-1 (07') José Luis Morales
0-2 (13') Roger Marti (pen.)
1-2 (72') Marcelo

LEES OOK: Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

Denkt u dat Lopetegui volgend weekend nog coach is van Real?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

83
83
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

23
23
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

20
20
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

40
40
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

126
126
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

103
103
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

33
33
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

75
75
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

146
146
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

48
48
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

155
155
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

86
86
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

75
75
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

69
69
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

66
66
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

189
189
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

231
231
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

155
155
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

76
76
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

230
230
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

496
496
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

70
70
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

403
403
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

97
97
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

66
66
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

510
510

Meer sportnieuws