Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

door
Hoofd Lopetegui op kapblok na nieuwe blamage Real Madrid

In de Spaanse Primera Division blijft Real Madrid ook na de interland-break aanmodderen. De Koninklijke, met Thibaut Courtois tussen de palen, ging in eigen huis pijnlijk ten onder tegen middenmoter Levante. Real blijft daardoor achter met een teleurstellende 14 op 27 in de competitie en dus ligt het hoofd van trainer Julen Lopetegui alweer op het kapblok.


In het eigen Santiago Bernabeú moest Madrid het onderspit delven tegen laagvlieger Levante. Binnen dertien minuten tijd stonden de roodblauwen al met 0-2 voor in de hoofdstad, dankzij goals van José Luis Morales en Roger Marti (penalty). Al snel daarna leek Real iets terug te doen, maar na het raadplegen van de Video Assistant Referee (VAR) werd de aansluitingstreffer van Marco Asensio afgekeurd wegens buitenspel.

Daarna nam de druk van Real toch verrassend genoeg weer behoorlijk af. Daardoor werd het negatieve clubrecord van 481 speelminuten zonder een doelpunt te hebben gemaakt met verve verbroken. In de 72e minuut schoot linksback Marcelo nog wel erg fraai op aangeven van spits Karim Benzema de 1-2 binnen, maar verder dan dat kwam De Koninklijke ondanks uiteindelijk 21 schoten - tegenover de 3 van Levante -, 15 corners en 70% balbezit niet.

De nieuwe nederlaag zou zomaar eens het ontslag van de onder enorme druk staande coach Julen Lopetegui kunnen gaan betekenen. Het gat met koploper Deportivo Alaves (!) is nu drie punten. Bovendien kan Sevilla (nummer 2 met 16 punten) nog naar de eerste plek klimmen als het vanavond wint van nummer 3 FC Barcelona (15 punten). Real Madrid staat 5e met 14 punten.

Scoreverloop:
0-1 (07') José Luis Morales
0-2 (13') Roger Marti (pen.)
1-2 (72') Marcelo

LEES OOK: Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Denkt u dat Lopetegui volgend weekend nog coach is van Real?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

104
104
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

84
84
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

525
525
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

86
86
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

145
145
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

277
277
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

63
63
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

574
574
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

372
372
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

470
470
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

497
497
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

259
259
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1245
1245
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

363
363
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

382
382
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

147
147
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

321
321
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

83
83
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

852
852
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

538
538
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

582
582

Meer sportnieuws