Hommeles bij Barça: 'Shakira heeft nieuwe club Piqué gekozen'

544
Hommeles bij Barça: 'Shakira heeft nieuwe club Piqué gekozen'

Gerard Piqué is al jarenlang één van de vaste steunpilaren bij FC Barcelona en heeft er ook dit seizoen een onbetwiste basisplaats. Maar de relatie tussen de verdediger en zijn werkgever is er de voorbije maanden danig op achteruit gegaan. Iets wat vrouwlief Shakira niet bepaald een slechte zaak vindt.


De problemen tussen Barça en de oud-international van Spanje begonnen eind vorig seizoen. De Catalaanse grootmacht wou Antoine Griezmann absoluut naar Camp Nou halen en was bereid om de afkoopsom van zo'n 100 miljoen euro te betalen. Maar uiteindelijk koos de Fransman ervoor om bij Atletico Madrid te blijven. Een beslissing die hij bekend maakte in een fel gehypete televisiedocumentaire. En die documentaire werd gemaakt door het productiehuis van mede-eigenaar ... Piqué.

Het bestuur van Barcelona was dus al op de tenen getrapt dat Piqué deze informatie achter had gehouden en vorige week was er een nieuw incident. De club zit momenteel al erg krap in centrale verdedigers, toch besloot de Spanjaard af te reizen naar Shanghai. Met zijn investeringsfonds zit hij immers achter het nieuwe opzet van de Davis Cup tennis en in China had hij een onderhoud met enkele ATP-bonzen alsook enkele toptennissers. Bij Blaugrana kon men er echter niet om lachen dat Piqué zich aan een reis van bijna 10.000 kilometer waagde terwijl hij eigenlijk moest rusten.

SHAKIRA HEEFT GEKOZEN

De relatie tussen club en speler is dus serieus verstoord, Barça zou alvast naar mogelijke opvolgers speuren. Maar volgens Don Balon vindt zijn vrouw, de bekende zangeres Shakira, dat niet zo'n slechte zaak. Zij zou immers al een nieuwe club voor haar man in gedachten hebben: Inter Miami FC.

Deze nieuwe ploeg, een project van niemand minder dan David Beckham, maakt in 2020 zijn debuut in de MLS. Piqué zou dan in januari van volgend seizoen vertrekken en zich enkele maanden kunnen aanpassen voor de start van de Amerikaanse competitie in het voorjaar. Shakira heeft naar verluidt al een mansion in Miami in haar bezit, wat een eventuele verhuis zou vergemakkelijken. Bovendien vertoeft zij nu al, werkgerelateerd, doorgaans meer tijd in de VS dan in Europa.

LEES OOK: Moreira schittert in Milanese derby, Barça haalt zwaar uit

Piqué heeft zijn beste tijd gehad, Barça moet na het seizoen een vervanger aantrekken ...

Meest recent

Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

1
1
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

17
17
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

25
25
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

33
33
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

157
157
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

60
60
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

61
61
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

57
57
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

22
22
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

61
61
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

226
226
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

36
36
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

46
46
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

108
108
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

57
57
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

207
207
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

70
70
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

195
195
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

87
87
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

992
992
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

174
174
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

1006
1006

Meer sportnieuws