Hommeles bij Barça: 'Shakira heeft nieuwe club Piqué gekozen'

544
Hommeles bij Barça: 'Shakira heeft nieuwe club Piqué gekozen'

Gerard Piqué is al jarenlang één van de vaste steunpilaren bij FC Barcelona en heeft er ook dit seizoen een onbetwiste basisplaats. Maar de relatie tussen de verdediger en zijn werkgever is er de voorbije maanden danig op achteruit gegaan. Iets wat vrouwlief Shakira niet bepaald een slechte zaak vindt.


De problemen tussen Barça en de oud-international van Spanje begonnen eind vorig seizoen. De Catalaanse grootmacht wou Antoine Griezmann absoluut naar Camp Nou halen en was bereid om de afkoopsom van zo'n 100 miljoen euro te betalen. Maar uiteindelijk koos de Fransman ervoor om bij Atletico Madrid te blijven. Een beslissing die hij bekend maakte in een fel gehypete televisiedocumentaire. En die documentaire werd gemaakt door het productiehuis van mede-eigenaar ... Piqué.

Het bestuur van Barcelona was dus al op de tenen getrapt dat Piqué deze informatie achter had gehouden en vorige week was er een nieuw incident. De club zit momenteel al erg krap in centrale verdedigers, toch besloot de Spanjaard af te reizen naar Shanghai. Met zijn investeringsfonds zit hij immers achter het nieuwe opzet van de Davis Cup tennis en in China had hij een onderhoud met enkele ATP-bonzen alsook enkele toptennissers. Bij Blaugrana kon men er echter niet om lachen dat Piqué zich aan een reis van bijna 10.000 kilometer waagde terwijl hij eigenlijk moest rusten.

SHAKIRA HEEFT GEKOZEN

De relatie tussen club en speler is dus serieus verstoord, Barça zou alvast naar mogelijke opvolgers speuren. Maar volgens Don Balon vindt zijn vrouw, de bekende zangeres Shakira, dat niet zo'n slechte zaak. Zij zou immers al een nieuwe club voor haar man in gedachten hebben: Inter Miami FC.

Deze nieuwe ploeg, een project van niemand minder dan David Beckham, maakt in 2020 zijn debuut in de MLS. Piqué zou dan in januari van volgend seizoen vertrekken en zich enkele maanden kunnen aanpassen voor de start van de Amerikaanse competitie in het voorjaar. Shakira heeft naar verluidt al een mansion in Miami in haar bezit, wat een eventuele verhuis zou vergemakkelijken. Bovendien vertoeft zij nu al, werkgerelateerd, doorgaans meer tijd in de VS dan in Europa.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Piqué heeft zijn beste tijd gehad, Barça moet na het seizoen een vervanger aantrekken ...

Meest recent

Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

3
3
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

55
55
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

11
11
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

68
68
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

92
92
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

81
81
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

125
125
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

15
15
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

60
60
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

35
35
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

103
103
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

76
76
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

438
438
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

101
101
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

65
65
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

175
175
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

313
313
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

102
102

Meer sportnieuws