'Barça wil onverwachte concurrent Vermaelen aantrekken'

door
'Barça wil onverwachte concurrent Vermaelen aantrekken'

Coach Ernesto Valverde kampt momenteel met defensieve zorgen bij FC Barcelona. Sterkhouder Samuel Umtiti is immers geblesseerd en tijdens de interland-break viel ook Thomas Vermaelen uit. De club heeft dus nood aan verdedigende versterking en daarvoor worden enkele opvallende pistes gevolgd.


Het doorgaans goed ingelichte El Mundo Deportivo meldt namelijk dat Barcelona serieuze belangstelling heeft voor Dejan Lovren. De Kroatische international moet de stand-in worden van Gerard Piqué, hij wordt niet gezien als directe versterking voor de basis. Omdat Lovren bij Liverpool geen basisplaats meer heeft, denkt Barcelona dat een deal vrij eenvoudig haalbaar moet zijn.

Toch is de interesse opvallend te noemen. Lovren noemde zichzelf weliswaar al eens één van de beste verdedigers ter wereld, maar staat toch vooral bekend om zijn vele blunders. Het is ook niet voor niets dat hij bij Liverpool nauwelijks nog aan de bak komt als basisspeler.

POLL: Wie is volgens u de beste verdediger?

Meest recent

Club Brugge hoopt op Skov Olsen: 120 miljoen, toch een vloek

Club Brugge heeft Andreas Skov Olsen voor 14 miljoen euro verkocht. De Deen heeft financieel geen ...

1
1
Beerschot blijft geloven: "Volgende week spoken op Kiel"

Voor Beerschot blijft het zeer moeilijk om wedstrijden te winnen. De rode lantaarn heeft zaterdag ...

68
68
Club maakt het zichzelf lastig: "Dat was het probleem"

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht op de 22ste speeldag van de Jupiler Pro League tot een goed ...

128
128
Napoli doet gouden zaak: Lukaku beslist topper

In de Serie A heeft Napoli een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de titel. Het trok aan het ...

70
70
Veredelde B-ploeg Club rekent probleemloos af met Beerschot

Club Brugge heeft zijn ongeslagen reeks zaterdag nog wat uitgebreid. Tegen Beerschot koos Nicky ...

197
197
Mbangula krijgt grote lof na glansprestatie

De voorbije maanden kwamen weer een aantal Belgische talenten bovendrijven. De grootste verrassing ...

44
44
Futures verrassen La Louvière, Beveren kan niet winnen

In de Challenger Pro League hebben de zaterdagwedstrijden geen winnaars opgeleverd. La ...

81
81
Mechelen zakt weg: "Niet meer ploeg van maanden geleden"

Van zijn laatste tien officiële wedstrijden heeft KV Mechelen er amper eentje gewonnen. Daar ...

107
107
'Dreyer verlaat Anderlecht: transfersom bekend'

Anderlecht was deze winter al zeer actief op de transfermarkt en zaterdag viel er opnieuw ...

840
840
Fink ziet kritiekpuntje: "Als topploeg moet je dat doen"

KRC Genk blijft netjes op zijn elan doorgaan in de Jupiler Pro League. Ondanks de nederlaag van ...

176
176
Verrassende afwezige bij Anderlecht: transfer in de maak

Anderlecht veroverde deze week een goede uitgangspositie in de halve finale van de Croky Cup, maar ...

522
522
Tielemans en VAR bezorgen Arsenal stevige kater

Liverpool ziet zijn voorsprong in de Premier League nog wat verder oplopen. Eerste achtervolger ...

45
45
Weerbaar Racing Genk duwt Malinwa nog dieper in moeras

Krijgt Malinwa stilaan degradatiezorgen? Rood-Geel greep Racing Genk vandaag meteen naar de keel ...

81
81
Mbangula zet Juventus op weg naar zege in Italiaanse kraker

Juventus heeft zaterdag stevig vertrouwen getankt voor de wedstrijd tegen Club Brugge van volgende ...

28
28
Club Brugge - Beerschot: Hayen roteert heel stevig

Club Brugge speelt vanavond een thuisduel tegen Beerschot. Dat moet een hapklare brok zijn voor de ...

216
216
Leko velt oordeel: "Meer is niet haalbaar op transfermarkt"

Standard heeft amper tot geen geld. De Luikenaars moeten daarom heel creatief zijn. Trainer Ivan ...

155
155
Boskamp: "Snap niet dat Anderlecht hem niet haalde"

RSC Anderlecht is aan een wisselvallig seizoen bezig. De Brusselaars wisselen goed met pover af en ...

575
575
Club Brugge rondt volgende uitgaande transfer af

Club Brugge heeft een van zijn spelers van NXT van de hand gedaan. Dat maakten ze officieel bekend. ...

283
283
Vanderhaeghe kondigt transfers aan: "Met die twee bezig"

KV Kortrijk speelt zondag om 13u30 tegen RSC Anderlecht. De Kerels kunnen elk punt gebruiken, maar ...

391
391
Antwerp zet puntjes op de i over jaarrekening

Royal Antwerp FC heeft weer een verlies van 12 miljoen euro geboekt. Ondanks het feit dat de club 25 ...

267
267

Meer sportnieuws