Oranje-speler kraakt Martinez: "Ik háát hem echt"

door
Oranje-speler kraakt Martinez:

Het vernieuwde Nederlands elftal boekte dinsdagavond een knap resultaat tegen onze Rode Duivels: 1-1-gelijkspel. Maar één speler van Oranje had de oefenwedstrijd toch absoluut willen winnen. Vleugelback Patrick van Aanholt had immers nog een persoonlijke rekening met onze bondscoach openstaan.


Van Aanholt is momenteel een sterkhouder bij Crystal Palace en deed het ook bij Sunderland al uitstekend. Maar zijn carrière, die al op vroege leeftijd in Engeland begon, liep in eerste instantie niet van een leien dakje. "Ik werd destijds door Chelsea verhuurd aan Wigan Athletic, met Roberto Martinez. Ik háát hem echt. Ik stond eerst drie wedstrijden in de basis, daarna speelde ik niets meer", klonk het bij Bij Andy in de Auto, een praatprogramma op Youtube van oud-speler Andy van der Meijde.

De back deed het in eerste instantie nochtans goed onder Martinez, maar daarna bleven speelkansen uit en dat woog ook mentaal op de Nederlander. "Alles ging goed, maar nadat ik met Jong Oranje weg was geweest, speelde ik niets meer. Martinez zei: je moet geduld hebben. Toen ging ik er met de pet naar gooien."

POLL: Martinez is de beste bondscoach van het voorbij decennium ...

Meest recent

CDK doet boekje open over turbulent Club Brugge-vertrek: "Woord is woord"

Aanstaande woensdag neemt Club Brugge het in de Champions League op tegen het Atalanta BC van ...

58
58
Chadli spreekt duidelijke taal over comeback A-kern Standard

Nacer Chadli maakte jarenlang deel uit van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Iedereen herkent ...

39
39
Weer groot mysterie Doku, reserverol voor De Bruyne

Manchester City neemt het in de FA Cup op tegen derdeklasser Leyton Orient. Pep Guardiola heeft ...

34
34
KAA Gent-coach Milicevic reageert verrassend over VAR-ophef

Danijel Milicevic wist met KAA Gent in de slotfase alsnog een punt uit de brand te slepen tegen KV ...

173
173
Heynen neemt geen blad voor de mond: “Anders verlammend"

KRC Genk werd in de halve finale van de Croky Cup uitgeschakeld door Club Brugge. Blauw-Zwart lijkt ...

121
121
Clubloze Duivel hoopt weer op selectie: “Goede relatie Garcia”

Rudi Garcia is de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels en het is reikhalzend uitkijken naar zijn ...

124
124
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

271
271
Nainggolan van hemel naar hel: “Ik heb toen traantje gelaten”

Radja Nainggolan ging op korte tijd van de hemel naar de hel. In een interview met Het Laatste ...

93
93
Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

Ruud Vormer is een icoon van Club Brugge. De Nederlander was jarenlang de aanvoerder van Blauw-Zwart ...

649
649
Ex-ref velt oordeel over VAR-fase KVM-Gent: “Onvoorstelbaar”

Speeldag 25 van de Jupiler Pro League is nog maar net afgetrapt of de arbitrage ligt alweer zwaar ...

488
488
Rik De Mil spreekt open over geruchten en uit onvrede

Sporting Charleroi doet het dit seizoen niet onaardig. De manschappen van Rik De Mil staan op een ...

114
114
Vanzeir maakt kennis met Belgische VAR en haalt flink uit

Dante Vanzeir maakte de overstap van New York Red Bulls naar KAA Gent en de aanvaller was tegen KV ...

211
211
Ongelooflijke twist Nainggolan-dossier: ‘Chantage seks en gokken’

Het dossier van Radja Nainggolan begint ongelooflijke vormen aan te nemen. De middenvelder van ...

512
512
Sterkhouder KRC Genk: "Speel hier volgend jaar wellicht nog"

KRC Genk zag met Carlos Cuesta een oudgediende vertrekken naar Galatasaray. Patrik Hrosovsky is ook ...

265
265
'Anderlecht krijgt bijzonder goed nieuws over Vertonghen'

RSC Anderlecht speelt zondag de topper in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. Een beladen duel, zeker ...

407
407
Hasi haalt wéér uit: "Kan zelfs niet scoren op training"

KV Mechelen verloor in de extra tijd nog twee dure punten. Het speelde 3-3 tegen AA Gent. Besnik ...

343
343
Laatste contractjaar nabij: Heynen reageert op Genk-toekomst

KRC Genk sneuvelde woensdag in de halve finales van de Croky Cup, maar kan voorts dik tevreden zijn ...

393
393
Alles op Atalanta: Hayen gooit basiself volledig overhoop

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de Champions League-clash van aanstaande woensdag tegen ...

757
757
'Crisis Tottenham escaleert: trainersontslag in de maak'

In Engeland wordt dit weekend de vierde ronde van de FA Cup afgewerkt. Voor Tottenham Hotspur wordt ...

71
71
Courtois terug Rode Duivel? 'Veelzeggende actie Mannaert'

De Rode Duivels strijden eind maar tegen Oekraïne om het behoud in de Nations League, een ...

214
214

Meer sportnieuws