De contractverlenging van Christian Benteke blijkt veel moeilijker te gaan dan die van Jelle Vossen, die onlangs voor vijf seizoenen heeft verlengd. De spits zou graag naar Engeland gaan, maar een vertrek is niet noodzakelijk.
"Mijn manager onderhandelt met de club, maar tot nu toe is er nog geen akkoord", begint Benteke in
Het Laatste Nieuws. "Mijn manager weet wat ik wil en ik hoop dat hij er snel uit geraakt met meneer Degraen."
Engeland geniet wel zijn voorkeur. "Als ik vertrek, dan is het naar de Premier League. Van toen ik klein was, is dat mijn droom en ik zal er alles aan doen om die droom te realiseren. Als er een bod komt van een club uit de Premier League, waar zowel Genk als ikzelf beter van worden, ben ik weg."
Volgens Philippe Albert is Benteke nog niet klaar voor Engeland. "Voor een absolute topclub in Engeland kom ik nog tekort, dat besef ik. Maar ik wil graag ervaring opdoen bij een subtopper. Je voelt niet die druk van een topclub, maar je speelt wel elke week tegen sterke tegenstanders. Zo kan je het meest progressie maken, kijk maar naar die knappe invalbeurt van Lukaku bij West Brom."
LEES OOK:
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden