TRANSFERUURTJE: Messi kan gratis weg, leegloop Ajax dreigt

door
TRANSFERUURTJE: Messi kan gratis weg, leegloop Ajax dreigt

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje. 


BUITENLAND
Lionel Messi heeft nog een contract tot 2021 bij FC Barcelona. Maar door een 'special exit clausule' kan de Argentijnse superster gratis vertrekken uit Camp Nou. Hij zou wel enkel kunnen vertrekken naar 'niet-elite-clubs', dat meldt het Spaanse Mundo.



Paco Alcacer wordt door FC Barcelona verhuurd aan Borussia Dortmund, waar hij het uitstekend doet. Volgens Bild hebben de drie partijen al een onderling akkoord voor een permanent verblijf van Alcacer bij Dortmund.

Dries Mertens heeft er misschien een concurrent bij. Corriere dello Sport weet dat Kasper Dolberg (Ajax) in de belangstelling staat van Napoli.
En Ajax kan nogmaals cashen. Volgens het Spaanse Sport zou Manchester City 80 miljoen euro veil hebben voor Frenkie de Jong, die al lang in de belangstelling staat van FC Barcelona.



Rode Duivel Jan Vertonghen is een tijdje out bij Tottenham en daar zou men uitkijken naar een (voorlopige) vervanger. Het oog van de Spurs zou gevallen zijn op de Nederlander Nathan Aké van Bournemouth.

POLL: Messi zal Barcelona nooit verlaten

Meest recent

'Real vindt opvolger Kroos: prijskaartje van 60 miljoen'

Na jaarlijkse gewoonte hield Real Madrid het tijdens de voorbije wintermercato opvallend rustig. ...

12
12
'Nieuwe Mbappé' zet Antwerp FC in vuur en vlam

Antwerp FC heeft zich op de valreep van de wintermercato versterkt met Kadan Young (19), een ...

92
92
Milicevic kondigt 'versterking' aan: "Hopelijk eind deze maand"

AA Gent staat in de komende weken opnieuw voor een druk programma. In de competitie wil het zijn top ...

92
92
Anderlecht titelkandidaat? "Ze moeten zich geen illusies maken"

RSC Anderlecht hoopt zich donderdagavond te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. De ...

184
184
'Frenkie richting exit: zomerklapper naar Premier League'

Tijdens de voorbije wintermercato heeft het merendeel van de Europese grootmachten zich behoorlijk ...

36
36
Bayat bevestigt: "Probeerden hem naar Charleroi te halen"

Sporting Charleroi zocht naar een extra spits, maar die vonden ze niet. Manager Mehdi Bayat sprak ...

23
23
Renard moet het Fredberg-recept toepassen

RSC Anderlecht heeft in totaal iets meer dan 10 miljoen euro gespendeerd aan nieuwe spelers voor de ...

174
174
'Walsh verlaat KV Mechelen voor droomtransfer'

KV Mechelen gaat nog een uitgaande transfer afronden. De Maneblussers staan op het punt om Sandy ...

167
167
Mourinho: "Zij ontbreken tegen Anderlecht"

RSC Anderlecht gaat een héél zware maand tegemoet. David Hubert zal bijzonder blij ...

170
170
Sonck looft Club Brugge-pion: "Indrukwekkende ontwikkeling"

Bij Club Brugge kennen ze een fantastisch seizoen. Blauw-Zwart hoopt uiteraard om nog maar eens een ...

335
335
Filip Joos gaat compleet door het lint: Fo**ing veel...

Filip Joos is doorgaans de rust zelve. De presentator van de openbare omroep geeft uiteraard ...

208
208
Anderlecht snakt naar succes: excuses zijn opgebruikt

RSC Anderlecht neemt het vanavond in de halve finales van de Beker van België op tegen Royal ...

126
126
'Bliksemvertrek bij Anderlecht: miscast wil al vertrekken'

D-Day voor Anderlecht, dat zich langs Antwerp naar de finale van de Croky Cup moet zien te knokken. ...

785
785
'Jackpot voor KRC Genk: vervanger meubelstuk al bekend'

KRC Genk staat op het punt om nog een uitgaande transfer af te ronden, want behoudens een kink in de ...

411
411
Antwerp-Anderlecht: De Roeck & Hubert broeden op wissels

Antwerp en Anderlecht vechten straks onderling uit wie het in de finale van de Croky Cup mag opnemen ...

230
230
Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

Vrijdag beginnen we alweer aan de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League. Die wordt afgetrapt met ...

403
403
Penders legt uit waarom hij Chelsea boven PSG verkoos

Sinds de winterstop is Mike Penders opnieuw de nummer één onder de lat bij KRC Genk. ...

149
149
Deschacht ziet voordeel voor Anderlecht in bekerfinale

Acht jaar na de laatste titel snakken ze bij Anderlecht naar een nieuwe trofee. Er staat dan ook ...

232
232
'Kassa Genk rinkelt: transfer in alle stilte afgerond'

Bij KRC Genk maakten ze deze winter van meet af aan duidelijk dat ze hun kern bijeen wilden houden, ...

313
313
Selectie Anderlecht: dubbele opsteker bevestigd

Om 20u45 ontdekken we wie het tegen Club Brugge zal opnemen in de finale van de Croky Cup. ...

280
280

Meer sportnieuws