TRANSFERUURTJE: Messi kan gratis weg, leegloop Ajax dreigt

door
TRANSFERUURTJE: Messi kan gratis weg, leegloop Ajax dreigt

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje. 


BUITENLAND
Lionel Messi heeft nog een contract tot 2021 bij FC Barcelona. Maar door een 'special exit clausule' kan de Argentijnse superster gratis vertrekken uit Camp Nou. Hij zou wel enkel kunnen vertrekken naar 'niet-elite-clubs', dat meldt het Spaanse Mundo.



Paco Alcacer wordt door FC Barcelona verhuurd aan Borussia Dortmund, waar hij het uitstekend doet. Volgens Bild hebben de drie partijen al een onderling akkoord voor een permanent verblijf van Alcacer bij Dortmund.

Dries Mertens heeft er misschien een concurrent bij. Corriere dello Sport weet dat Kasper Dolberg (Ajax) in de belangstelling staat van Napoli.
En Ajax kan nogmaals cashen. Volgens het Spaanse Sport zou Manchester City 80 miljoen euro veil hebben voor Frenkie de Jong, die al lang in de belangstelling staat van FC Barcelona.



Rode Duivel Jan Vertonghen is een tijdje out bij Tottenham en daar zou men uitkijken naar een (voorlopige) vervanger. Het oog van de Spurs zou gevallen zijn op de Nederlander Nathan Aké van Bournemouth.

LEES OOK: Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Messi zal Barcelona nooit verlaten

Meest recent

Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

7
7
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

167
167
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

70
70
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

198
198
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

284
284
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

92
92
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

216
216
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

279
279
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

53
53
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

488
488
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

392
392
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

155
155
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

474
474
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

432
432
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

83
83
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

367
367
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

597
597
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

222
222
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

263
263
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

315
315
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

384
384
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

564
564
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

204
204
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

315
315

Meer sportnieuws