Het ontbreekt Anderlecht momenteel aan creatieve spelers. Een type Boussoufa die het publiek kan laten recht veren met een sublieme actie. Het Paars-Witte publiek heeft ondertussen al hun nieuwe chouchou gevonden, maar het wordt afwachten wat hij echt allemaal kan brengen.
"De 22-jarige Zakaria Bakkali is de lieveling van het publiek. En laat dat een les zijn voor het duo Coucke-Devroe: dat is het soort spelers dat men in het Vandenstock Stadion wil zien. Voorganger Herman Van Holsbeeck had dat wel in de gaten: hij haalde Stanciu en Markovic. Die presteerden niet super, maar plezierden wel het publiek," schrijf Het Nieuwsblad.
Er moet wel worden afgewacht welk niveau Bakkali kan halen. "We moeten nog zien of Bakkali boven het Oostende-niveau uitkomt. Die jongen kende een explosieve doorbraak in 2014. Sindsdien was hij vooral tribune- of bankzitter bij PSV, Valencia en Deportivo. Hem de rol van spelmaker geven en het team laten dragen - zoals Devroe voorstelt -, lijkt ons voorlopig van het goede te veel."
LEES OOK: 'Sibierski verrast: Anderlecht all-in voor target Renard'
Olivier Plancke