Het is algemeen bekend dat Diego Costa en zijn ex-trainer Antonio Conte niet goed met elkaar konden opschieten bij Chelsea. De international van Spanje staat nu onder contract bij Atlético Madrid en is blij dat hij van de Italiaan verlost is.
In een interview met Marca vertelt de spits namelijk: "Zijn gedrag was de reden dat ik vertrok bij Chelsea. Wij hebben hem als team toen kampioen gemaakt en dan stuurt hij me zoiets. Kijk waar hij nu is. Het is het tegenovergestelde van hoe het nu is bij Atlético, waar Diego Simeone altijd direct is tegen zijn spelers en probeert te helpen. Ik ben altijd duidelijk geweest dat ik naar Atlético wilde en dat als ik geen toestemming zou krijgen, dat ik naar mijn familie in Brazilië zou vertrekken. Dat is belangrijker voor mij dan geld."
Costa heeft al een hele lange tijd geen goal meer gemaakt voor de Madrilenen. "Het stoort me, ik heb echt een goal nodig. Zo hoort het ook te zijn. Ik krijg ook geen kansen, maar dat ligt niet aan mijn teamgenoten. Het is nu eenmaal hoe het is."
LEES OOK: PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético
Claudio Reulens