Anderlecht onder druk gezet: "Een lichte tik kan hard aankomen"

door
Anderlecht onder druk gezet:

RSC Anderlecht open zijn Europese seizoen donderdagavond met een wedstrijd op verplaatsing. Zo gaan de Brusselaars in de Europa League op bezoek bij het Slowaakse Spartak Trnava. Op papier zou deze tegenstander geen enkel probleem moeten opleveren.


Maar een Europese verplaatsing is natuurlijk altijd verraderlijk. Bovendien kunnen Hein Vanhaezebrouck en zijn manschappen zich niet bepaald een nieuwe misstap veroorloven na de magere 1 op 9 in eigen land. "Na die 1 op 9 in de competitie is het straks toch wel een belangrijke match voor Anderlecht. Als ze in Trnava ook een tik krijgen, zal dat wel hard aankomen. Er is toch wat lichte druk en om de rust te bewaren, kan Anderlecht maar beter winnen", voert commentator Frank Raes de druk nog wat op.

Bovendien wil RSCA ook overwinteren in de Europa League, het bestuur sprak zelfs al over groepswinst. Dat is puntenverlies tegen het nietige Trnava natuurlijk uit den boze. "Dat is in principe de zwakste ploeg uit de groep. Daar mag je toch niet gaan verliezen. Anderlecht moet zeker 2e kunnen worden in zijn poule", stelt Raes bij Sporza.

LEES OOK: 'Eén Anderlecht-aanwinst staat dichtst bij basisplaats'

Trending:

'Club Brugge pusht voor duurste aankoop van zomermercato'
'Club Brugge pusht voor duurste aankoop van zomermercato'

Bij minder dan een overtuigende zege tegen Trnava heeft RSCA gefaald ...

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

15
15
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

156
156
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

46
46
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

46
46
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

375
375
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

133
133
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

152
152
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1033
1033
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

40
40
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

224
224
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

511
511
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

687
687
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

914
914
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

356
356
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

221
221
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

345
345
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1058
1058
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

197
197
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

347
347
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

904
904
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

365
365
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

480
480
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws