In het allerlaatste competitieduel van dit seizoen moest KV Mechelen aantreden tegen Lokeren. Beide ploegen hadden niets meer om voor te strijden. De thuisploeg kon toch terugkijken op een goede generale voor de bekerfinale. Het duel werd namelijk met 3-0 gewonnen door de thuisploeg
KV Mechelen - Lokeren 3-0
In de saaie eerste helft gebeurde er vrijwel niets. De tweede helft startte met hetzelfde beeld, totdat het duel werd opengebroken door Giuseppe Rossini. De aanvaller wist de bal binnen te werken, na het aangeven van Antun Dunkovic. Hierbij ging de goalie Boubacar Copa echter niet vrijuit.
De volgende treffer viel al snel. Slechts twee minuten had Mechelen nodig om het net weer te laten bollen. De kopbal van Wouter Vrancken betekende de 2-0. Drie minuten later werd de wedstrijd op slot gezet door Koen Persoons. Met een droge knal van afstand werd Copa opnieuw geklopt.
Scoreverloop:
1-0 (62') Giuseppe Rossini
2-0 (64') Wouter Vrancken
3-0 (67') Koen Persoons