TRANSFERUURTJE: 'Standard zit Anderlecht dwars, Juventus vol voor Rode Duivel'

225 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Standard zit Anderlecht dwars, Juventus vol voor Rode Duivel'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Lior Refaelov ruilde Club Brugge afgelopen zomer in voor Royal Antwerp FC. Er waren echter nog Belgische clubs geïnteresseerd. Standard werd lange tijd genoemd en nu onthuld de Israëliër dat ook KV Oostende een concrete optie vormde. Zijn huidige club kondigde vrijdag overigens aan dat het contract van aanvoerder Faris Haroun verlengd is. 

Anderlecht volgde het goudhaantje Akinkunmi Amoo de voorbije dagen van dichtbij tijdens zijn opdrachten met de jeugdploegen van Nigeria, maar de Brusselaars zijn niet de enige Belgische club die het vizier heeft gericht op het goudhaantje. Het Nigeriaanse Football Live meldt dat ook het Standard van Michel Preud'homme aan zijn mouw trekt.

BUITENLAND
Juventus zou zich willen versterken met een Rode Duivel. Zo meldt CalcioMercato dat Mousa Dembélé helemaal bovenaan de verlanglijst staat. Niet zo verwonderlijk, vorig seizoen in de Champions League speelde de middenvelder ijzersterk tegen de Oude Dame. De middenvelder zit in zijn laatste contractjaar bij Tottenham en kans dus vanaf januari als transfervrije speler een voorcontract tekenen. Ook Inter Milaan en Napoli zouden zijn situatie volgen.

Steven Defour is weer bijna fit na maanden blessureleed en kreeg vrijdag nog meer goed nieuws te horen bij Burnley. De Engelse club laat immers weten dat het deze zomer de optie in het contract van de middenvelder gelicht heeft. Daardoor ligt Defour nog tot 2020 vast op Turf Moor.

De Braziliaanse middenvelder Rafinha speelde in het afgelopen seizoen op huurbasis voor het Italiaanse Internazionale en deed dat naar behoren. De Nerazzurri konden hem echter niet definitief overnemen door de regels met betrekking tot Financial Fair Play. Volgens Sport zouden de Italianen in januari echter opnieuw voor hem aankloppen bij FC Barcelona.

LEES OOK: Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Zonder blessures had Defour voor een absolute topclub gespeeld ...

Meest recent

Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

55
55
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

39
39
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

40
40
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

101
101
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

219
219
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

518
518
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

123
123
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

73
73
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

94
94
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

247
247
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

375
375
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

200
200
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

284
284
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

111
111
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

212
212
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

362
362
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

78
78
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

615
615
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

80
80
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

235
235
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

109
109
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

127
127
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

58
58
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

48
48

Meer sportnieuws