TRANSFERUURTJE: 'Standard zit Anderlecht dwars, Juventus vol voor Rode Duivel'

225 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Standard zit Anderlecht dwars, Juventus vol voor Rode Duivel'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Lior Refaelov ruilde Club Brugge afgelopen zomer in voor Royal Antwerp FC. Er waren echter nog Belgische clubs geïnteresseerd. Standard werd lange tijd genoemd en nu onthuld de Israëliër dat ook KV Oostende een concrete optie vormde. Zijn huidige club kondigde vrijdag overigens aan dat het contract van aanvoerder Faris Haroun verlengd is. 

Anderlecht volgde het goudhaantje Akinkunmi Amoo de voorbije dagen van dichtbij tijdens zijn opdrachten met de jeugdploegen van Nigeria, maar de Brusselaars zijn niet de enige Belgische club die het vizier heeft gericht op het goudhaantje. Het Nigeriaanse Football Live meldt dat ook het Standard van Michel Preud'homme aan zijn mouw trekt.

BUITENLAND
Juventus zou zich willen versterken met een Rode Duivel. Zo meldt CalcioMercato dat Mousa Dembélé helemaal bovenaan de verlanglijst staat. Niet zo verwonderlijk, vorig seizoen in de Champions League speelde de middenvelder ijzersterk tegen de Oude Dame. De middenvelder zit in zijn laatste contractjaar bij Tottenham en kans dus vanaf januari als transfervrije speler een voorcontract tekenen. Ook Inter Milaan en Napoli zouden zijn situatie volgen.

Steven Defour is weer bijna fit na maanden blessureleed en kreeg vrijdag nog meer goed nieuws te horen bij Burnley. De Engelse club laat immers weten dat het deze zomer de optie in het contract van de middenvelder gelicht heeft. Daardoor ligt Defour nog tot 2020 vast op Turf Moor.

De Braziliaanse middenvelder Rafinha speelde in het afgelopen seizoen op huurbasis voor het Italiaanse Internazionale en deed dat naar behoren. De Nerazzurri konden hem echter niet definitief overnemen door de regels met betrekking tot Financial Fair Play. Volgens Sport zouden de Italianen in januari echter opnieuw voor hem aankloppen bij FC Barcelona.

LEES OOK: Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

Zonder blessures had Defour voor een absolute topclub gespeeld ...

Meest recent

Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

31
31
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

140
140
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

117
117
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

226
226
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

294
294
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

146
146
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

360
360
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

30
30
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

81
81
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

109
109
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

23
23
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

73
73
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

546
546
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

91
91
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

196
196
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

287
287
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

70
70
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

93
93
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

140
140
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

116
116
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

187
187
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

109
109
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

143
143
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

216
216

Meer sportnieuws