Anderlecht krijgt nieuwe opdoffer in aanloop naar Genk

door
Anderlecht krijgt nieuwe opdoffer in aanloop naar Genk

RSC Anderlecht hervat het seizoen zaterdag met een loodzware opdracht. Zo moet de recordkampioen op bezoek bij KRC Genk, dat de voorbije weken indrukwekkend stond de voetballen. Bovendien kan coach Hein Vanhaezebrouck niet over zijn type-ploeg beschikken.


In de defensie zit Ognjen Vranjes immers zijn tweede van drie schorsingsdagen uit. Achter Sebastiaan Bornauw staat dan weer een vraagteken, hij moest geblesseerd afhaken voor de interlands met de nationale beloften. De kans is dus groot dat Vanhaezebrouck het met een onuitgegeven verdediging tegen de Limburgse armada moet doen.

Antonio Milic zal ongetwijfeld starten indien hij volledig fit terugkeert van de interlands met Kroatië. Ook nieuwkomer James Lawrence mag wellicht in de basis staan, hij heeft alvast meer kans dan pakweg een Hannes Delcroix. En volgens Le Soir is de kans groot dat we het basisdebuut van Bubaccar Sanneh krijgen.

UPDATE 14/09
De kopzorgen van Hein Vanhaezebrouck zijn daags voor de topper nog wat groter geworden. Bornauw moest, net als Francis Amuzu overigens, definitief forfait geven voor de verplaatsing naar Genk. En nu meldt Het Laatste Nieuws dat ook Lawrence in extremis uitgevallen is. De Engelsman botste tijdens de training met zijn hoofd tegen het hoofd van een ploegmaat en kan volgens zijn trainer niet spelen.

De spoeling in de paars-witte defensie wordt zo wel heel erg dun. Milic en Sanneh lijken gezien de omstandigheden zeker van hun plaats. Als de derde centrale verdediger zal de keuze wellicht gaan tussen Appiah, Delcroix of, zoals tegen Antwerp, Najar.

LEES OOK: Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

Anderlecht heeft te weinig verdedigers in de kern ...

Meest recent

Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

3
3
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

15
15
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

50
50
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

14
14
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

28
28
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

174
174
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

142
142
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

130
130
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

109
109
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

88
88
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

17
17
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

48
48
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

91
91
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

257
257
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

124
124
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

406
406
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

148
148
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

376
376
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

123
123
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

236
236
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

128
128
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

561
561
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

179
179
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

264
264

Meer sportnieuws