Anderlecht krijgt nieuwe opdoffer in aanloop naar Genk

390 stemmen
Anderlecht krijgt nieuwe opdoffer in aanloop naar Genk

RSC Anderlecht hervat het seizoen zaterdag met een loodzware opdracht. Zo moet de recordkampioen op bezoek bij KRC Genk, dat de voorbije weken indrukwekkend stond de voetballen. Bovendien kan coach Hein Vanhaezebrouck niet over zijn type-ploeg beschikken.


In de defensie zit Ognjen Vranjes immers zijn tweede van drie schorsingsdagen uit. Achter Sebastiaan Bornauw staat dan weer een vraagteken, hij moest geblesseerd afhaken voor de interlands met de nationale beloften. De kans is dus groot dat Vanhaezebrouck het met een onuitgegeven verdediging tegen de Limburgse armada moet doen.

Antonio Milic zal ongetwijfeld starten indien hij volledig fit terugkeert van de interlands met Kroatië. Ook nieuwkomer James Lawrence mag wellicht in de basis staan, hij heeft alvast meer kans dan pakweg een Hannes Delcroix. En volgens Le Soir is de kans groot dat we het basisdebuut van Bubaccar Sanneh krijgen.

UPDATE 14/09
De kopzorgen van Hein Vanhaezebrouck zijn daags voor de topper nog wat groter geworden. Bornauw moest, net als Francis Amuzu overigens, definitief forfait geven voor de verplaatsing naar Genk. En nu meldt Het Laatste Nieuws dat ook Lawrence in extremis uitgevallen is. De Engelsman botste tijdens de training met zijn hoofd tegen het hoofd van een ploegmaat en kan volgens zijn trainer niet spelen.

De spoeling in de paars-witte defensie wordt zo wel heel erg dun. Milic en Sanneh lijken gezien de omstandigheden zeker van hun plaats. Als de derde centrale verdediger zal de keuze wellicht gaan tussen Appiah, Delcroix of, zoals tegen Antwerp, Najar.

LEES OOK: Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

Anderlecht heeft te weinig verdedigers in de kern ...

Meest recent

Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

8
8
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

25
25
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

38
38
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

26
26
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

310
310
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

222
222
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

132
132
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

198
198
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

72
72
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

27
27
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

65
65
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

120
120
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

373
373
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

144
144
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

357
357
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

491
491
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

38
38
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1204
1204
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

128
128
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

466
466
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

168
168
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

190
190

Meer sportnieuws