TRANSFERUURTJE: 'Club-sterkhouder te licht bevonden, bizarre transfer Zlatan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club-sterkhouder te licht bevonden, bizarre transfer Zlatan'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om het contract van Wesley Moraes open te breken. De Braziliaanse spits werd nochtans nadrukkelijk aan SS Lazio gelinkt. Maar volgens Corriere dello Sport zou coach Simone Inzaghi zijn twijfels hebben gehad bij de spits en besloten de Italianen daarom af te zien van een miljoenentransfer.

KFCO Beerschot Wilrijk liet in extremis nog een speler vertrekken. Makelaarsbureau Base Soccer Agency bevestigt namelijk dat de uitleenbeurt van Richard Kule Mbombo aan AS Trencin helemaal rond is. De Congolees trainde de voorbije dagen al mee bij de Slowaakse topclub en legde er ook zijn medische testen af, nu zijn de handtekeningen ook gezet.

BUITENLAND
Dries Mertens besloot afgelopen zomer gewoon bij SSC Napoli te blijven, nochtans zou er de nodige interesse zijn geweest. "Hij werd bij Chelsea en zelfs bij Barcelona geciteerd, maar het pittige contract dat hij vorig seizoen tekende, gaf potentiële kopers net geen koude rillingen", schrijft men bij Sport/Voetbalmagazine.

Om het tussenseizoen in de MLS te overbruggen gaat Zlatan Ibrahimovic zich mogelijk aan een vreemde transfer wagen. Volgens het Mexicaanse Record zou zijn huidige club LA Galaxy namelijk de toestemming hebben gegeven aan het Egyptische Pyramids FC om de onderhandelingen met Ibrahimovic te openen. Of de Zweed deze overstap zelf ziet zitten, valt nog te betwijfelen.

Paul Pogba bevestigde in een interview met Sky Sports dat hij dit seizoen bij Manchester United blijft, maar daarna is een transfer allerminst uitgesloten. FC Barcelona werd al meermaals genoemd, maar ook Juventus zou volgens TuttoSport willen doordrukken voor een hereniging.

LEES OOK: 'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Denkt u dat Mertens een basisspeler zou zijn bij het huidige Barcelona?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

80
80
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

32
32
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

231
231
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

90
90
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

128
128
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

147
147
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

347
347
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

232
232
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

120
120
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

272
272
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

61
61
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

149
149
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws