TRANSFERUURTJE: 'Club-sterkhouder te licht bevonden, bizarre transfer Zlatan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club-sterkhouder te licht bevonden, bizarre transfer Zlatan'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om het contract van Wesley Moraes open te breken. De Braziliaanse spits werd nochtans nadrukkelijk aan SS Lazio gelinkt. Maar volgens Corriere dello Sport zou coach Simone Inzaghi zijn twijfels hebben gehad bij de spits en besloten de Italianen daarom af te zien van een miljoenentransfer.

KFCO Beerschot Wilrijk liet in extremis nog een speler vertrekken. Makelaarsbureau Base Soccer Agency bevestigt namelijk dat de uitleenbeurt van Richard Kule Mbombo aan AS Trencin helemaal rond is. De Congolees trainde de voorbije dagen al mee bij de Slowaakse topclub en legde er ook zijn medische testen af, nu zijn de handtekeningen ook gezet.

BUITENLAND
Dries Mertens besloot afgelopen zomer gewoon bij SSC Napoli te blijven, nochtans zou er de nodige interesse zijn geweest. "Hij werd bij Chelsea en zelfs bij Barcelona geciteerd, maar het pittige contract dat hij vorig seizoen tekende, gaf potentiële kopers net geen koude rillingen", schrijft men bij Sport/Voetbalmagazine.

Om het tussenseizoen in de MLS te overbruggen gaat Zlatan Ibrahimovic zich mogelijk aan een vreemde transfer wagen. Volgens het Mexicaanse Record zou zijn huidige club LA Galaxy namelijk de toestemming hebben gegeven aan het Egyptische Pyramids FC om de onderhandelingen met Ibrahimovic te openen. Of de Zweed deze overstap zelf ziet zitten, valt nog te betwijfelen.

Paul Pogba bevestigde in een interview met Sky Sports dat hij dit seizoen bij Manchester United blijft, maar daarna is een transfer allerminst uitgesloten. FC Barcelona werd al meermaals genoemd, maar ook Juventus zou volgens TuttoSport willen doordrukken voor een hereniging.

LEES OOK: Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Denkt u dat Mertens een basisspeler zou zijn bij het huidige Barcelona?

Meest recent

Blessuregolf bij AA Gent: Leko geeft opvallende 'schuldige'

Een week na de pijnlijke afgang tegen OH Leuven, heeft AA Gent de rug ietwat kunnen rechten. De ...

9
9
Anderlecht klaar voor shock: comeback met hangende pootjes

Anderlecht heeft volgens bepaalde bronnen interesse in een comeback van Sebastiaan Bornauw, die bij ...

36
36
Grote gevolgen na vertrek Vandenhaute: droomscenario Coucke

Voor Marc Coucke is het een bijzonder mooie zondag geworden. De hoofdeigenaar keek vanuit de tribune ...

60
60
Club Brugge houdt hart vast: Hayen tóch naar uitgang?

De laatste interland-break van het kalenderjaar is begonnen en dat is doorgaans een periode waarin ...

142
142
Fink ondanks puntenverlies: "Ik ben trots op mijn spelers"

Ook dit weekend is KRC Genk er nog niet in geslaagd om de top zes binnen te dringen. Het moest ...

52
52
Straf: JPL-speler opgeroepen voor wereldkampioen Argentinië

De Jupiler Pro League was al langer een visvijver voor clubs uit topcompetities, maar spelers uit ...

83
83
Lewandowski sleurt alweer bibberend Barça er nog door

FC Barcelona heeft duidelijk zijn lessen niet getrokken uit het 3-3-gelijkspel van deze week op Club ...

24
24
Inter grijpt macht, PSG wist wereldgoal op valreep uit

Het was zondagavond nog spannend om de koppositie in de Serie A en de Ligue 1. In Italië greep ...

28
28
'Enorme domper: volgende sterkhouder haakt af bij Duivels'

De Rode Duivels moeten volgende week de kwalificatie voor het WK definitief zien binnen te halen. ...

188
188
Guardiola wild na glansprestatie Doku: "Luister..."

Manchester City heeft zondag een aardig statement gemaakt in de Premier League. Het duwde ...

161
161
Grote verrassing bij Gent: "Dit is een droom die uitkomt"

AA Gent is er zondag niet in geslaagd om de pandoering van vorige week in Leuven door te spoelen met ...

114
114
Hasi waarschuwt en trekt vergelijking met Club

De teneur rond Anderlecht is pijlsnel gekeerd. Een dikke week loerde er nog een crisis om de hoek, ...

266
266
Union laat gouden kans liggen na late penaltygoal KVM

Union heeft de kans laten liggen om een gouden zaak te doen na het verlies van Club Brugge op ...

105
105
Vanaken en Jackers verklaren hét probleem bij Club Brugge

Club Brugge blijft toch teleurstellen in de Jupiler Pro League. Het voetbal is maanden niet goed ...

386
386
AA Gent en KRC Genk houden elkaar in evenwicht

In de Jupiler Pro League hoopten AA Gent en KRC Genk een goede zaak te doen in het klassement. Beide ...

61
61
Coosemans blijft nuchter: "Dat mag niet meer gebeuren"

Wat een ontlading na de match. RSC Anderlecht wist voor het eerst in 4,5 jaar nog eens te winnen van ...

184
184
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Nog nooit meegemaakt"

STVV is bezig aan een indrukwekkend seizoen. Deze ploeg mag dromen van de top zes, dat bleek nog ...

147
147
Doku schittert en laat sterretjes Liverpool zien

In de Premier League stond om 17u30 de altijd beladen topper tussen Manchester City en Liverpool op ...

88
88
Hazard komt met verbazende verklaring over Anderlecht

Thorgan Hazard een probleem? We haalden het al eerder van niet, en dat bewees de ex-Gouden Schoen al ...

447
447
Hayen verbaast op persbabbel: opvallende schuldige bij Club

Het is Club Brugge andermaal niet gelukt om na een knappe prestatie in Europa aan te knopen met ...

560
560
Clean-sheet Courtois onvoldoende, PSV haalt uit in Eredivisie-clash

In de Spaanse Primera Division heeft leider Real Madrid zondag duur puntenverlies geleden. Ondanks ...

48
48
CPL: Beerschot doet puike zaak, Club Nxt plots hekkensluiter

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van ...

122
122
Minouche Van der Gijp choqueert René: “Begrijpt er niks van”

Minouche van der Gijp (51), de vrouw van oud-voetballer en tv-persoonlijkheid René van der ...

19
19
Belabberd Standard zwaar afgestraft: STVV blijft knap vierde

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Een week na de cruciale ...

144
144
Kranten zien uitblinker na Anderlecht-Club: "De Bruyne-achtig"

Het Lotto Park heeft zondagmiddag een heus feestje kunnen bouwen. Onder het toeziend oog van enkele ...

583
583

Meer sportnieuws