TRANSFERUURTJE: 'Club-sterkhouder te licht bevonden, bizarre transfer Zlatan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club-sterkhouder te licht bevonden, bizarre transfer Zlatan'

De mercato is in de grootste Europese landen ondertussen gesloten, maar in een aantal competities kunnen er nog altijd transfers gedaan worden. Ook transfervrije spelers kunnen nog een contract tekenen bij een nieuwe club, bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws bundelt daarom dagelijks de belangrijkste berichten uit binnen- en buitenland in dit Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om het contract van Wesley Moraes open te breken. De Braziliaanse spits werd nochtans nadrukkelijk aan SS Lazio gelinkt. Maar volgens Corriere dello Sport zou coach Simone Inzaghi zijn twijfels hebben gehad bij de spits en besloten de Italianen daarom af te zien van een miljoenentransfer.

KFCO Beerschot Wilrijk liet in extremis nog een speler vertrekken. Makelaarsbureau Base Soccer Agency bevestigt namelijk dat de uitleenbeurt van Richard Kule Mbombo aan AS Trencin helemaal rond is. De Congolees trainde de voorbije dagen al mee bij de Slowaakse topclub en legde er ook zijn medische testen af, nu zijn de handtekeningen ook gezet.

BUITENLAND
Dries Mertens besloot afgelopen zomer gewoon bij SSC Napoli te blijven, nochtans zou er de nodige interesse zijn geweest. "Hij werd bij Chelsea en zelfs bij Barcelona geciteerd, maar het pittige contract dat hij vorig seizoen tekende, gaf potentiële kopers net geen koude rillingen", schrijft men bij Sport/Voetbalmagazine.

Om het tussenseizoen in de MLS te overbruggen gaat Zlatan Ibrahimovic zich mogelijk aan een vreemde transfer wagen. Volgens het Mexicaanse Record zou zijn huidige club LA Galaxy namelijk de toestemming hebben gegeven aan het Egyptische Pyramids FC om de onderhandelingen met Ibrahimovic te openen. Of de Zweed deze overstap zelf ziet zitten, valt nog te betwijfelen.

Paul Pogba bevestigde in een interview met Sky Sports dat hij dit seizoen bij Manchester United blijft, maar daarna is een transfer allerminst uitgesloten. FC Barcelona werd al meermaals genoemd, maar ook Juventus zou volgens TuttoSport willen doordrukken voor een hereniging.

LEES OOK: Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Denkt u dat Mertens een basisspeler zou zijn bij het huidige Barcelona?

Meest recent

'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

0
0
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

21
21
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

64
64
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

84
84
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

115
115
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

333
333
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

405
405
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

64
64
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

110
110
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

354
354
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

436
436
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

277
277
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

226
226
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

76
76
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

236
236
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

235
235
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

213
213
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

75
75
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

368
368
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

167
167
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

605
605
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

311
311
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

566
566
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

780
780
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

360
360

Meer sportnieuws