Standard krijgt volle lading: "U bent respectloos, ik dien klacht in"

door
Standard krijgt volle lading:

Standard hield na het knappe seizoen van doelman Guillermo Ochoa serieus rekening met een vertrek van de Mexicaanse international. Ochoa keepte ook een sterk WK in Rusland waardoor hij de interesse van Napoli opwekte. Maar Napoli kwam niet met het gevraagde bedrag over de brug waardoor Ochoa uiteindelijk in Luik bleef. En dat terwijl de Rouches al maandenlang een vervanger voor Ochoa achter de hand hielden.


Al voor de zomermercato zou Standard een akkoord gevonden hebben met de Turkse doelman Erce Kardesler van Altinordu. De Rouches wachtten het vertrek van Ochoa af alvorens de deal helemaal te concretiseren, maar de Mexicaan vertrok toch niet bij de Luikenaars. En dat is in Turkije in het verkeerde keelgat geschoten.

De voorzitter van Altinordu, Seyit Mehmet Ozkan, schreef een open brief op de clubwebsite, volledig gericht aan Bruno Venanzi. "Wij hebben al veel meegemaakt het zakenleven. We wonnen, we verloren. Onze grootste waarde is positieve motivatie. U hebt de motivatie van een 24-jarige doelman serieus gekelderd. U heeft de droom van een 24-jarig talent doorprikt."

Ozkan ging verder. "U hebt Erce (Kardesler) in mei uitgenodigd bij uw club. Hij was aanwezig op de laatste wedstrijd van uw club en daarna nam u hem mee om te dineren. U zei tegen hem: 'We willen jou absoluut, we gaan jou halen.' In feite was u heel respectloos tegenover Erce, meneer de voorzitter. Drie maanden heeft u ons en Erce aan het lijntje gehouden."

De voorzitter van Altinordu overweegt zelfs stappen bij de UEFA en FIFA: "Gisteren (voor de transferdeadline) wachtte ik op een definitief voorstel. Ik zou alle afbetalingsplannen aanvaard hebben. Onze belangrijkste zaak ik om ons woord te houden, niet om geld te verdienen. Ik dien klacht in bij de UEFA en FIFA, meneer de voorzitter. Ik verwacht niets materieels, ik wil gewoon dat u in de voetbalwereld bekend raakt als respectloos. Erce zal nooit meer voor de club spelen waar u voorzitter bent."

LEES OOK: Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Heeft de voorzitter van Altinordu gelijk?

Meest recent

Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

21
21
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

102
102
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

40
40
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

153
153
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

290
290
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

174
174
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

122
122
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

441
441
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

104
104
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

362
362
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

112
112
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

40
40
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

116
116
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

236
236
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

160
160
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

507
507
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

176
176
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

132
132
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

309
309
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

322
322
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

466
466
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

268
268
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

124
124

Meer sportnieuws