Standard krijgt volle lading: "U bent respectloos, ik dien klacht in"

door
Standard krijgt volle lading:

Standard hield na het knappe seizoen van doelman Guillermo Ochoa serieus rekening met een vertrek van de Mexicaanse international. Ochoa keepte ook een sterk WK in Rusland waardoor hij de interesse van Napoli opwekte. Maar Napoli kwam niet met het gevraagde bedrag over de brug waardoor Ochoa uiteindelijk in Luik bleef. En dat terwijl de Rouches al maandenlang een vervanger voor Ochoa achter de hand hielden.


Al voor de zomermercato zou Standard een akkoord gevonden hebben met de Turkse doelman Erce Kardesler van Altinordu. De Rouches wachtten het vertrek van Ochoa af alvorens de deal helemaal te concretiseren, maar de Mexicaan vertrok toch niet bij de Luikenaars. En dat is in Turkije in het verkeerde keelgat geschoten.

De voorzitter van Altinordu, Seyit Mehmet Ozkan, schreef een open brief op de clubwebsite, volledig gericht aan Bruno Venanzi. "Wij hebben al veel meegemaakt het zakenleven. We wonnen, we verloren. Onze grootste waarde is positieve motivatie. U hebt de motivatie van een 24-jarige doelman serieus gekelderd. U heeft de droom van een 24-jarig talent doorprikt."

Ozkan ging verder. "U hebt Erce (Kardesler) in mei uitgenodigd bij uw club. Hij was aanwezig op de laatste wedstrijd van uw club en daarna nam u hem mee om te dineren. U zei tegen hem: 'We willen jou absoluut, we gaan jou halen.' In feite was u heel respectloos tegenover Erce, meneer de voorzitter. Drie maanden heeft u ons en Erce aan het lijntje gehouden."

De voorzitter van Altinordu overweegt zelfs stappen bij de UEFA en FIFA: "Gisteren (voor de transferdeadline) wachtte ik op een definitief voorstel. Ik zou alle afbetalingsplannen aanvaard hebben. Onze belangrijkste zaak ik om ons woord te houden, niet om geld te verdienen. Ik dien klacht in bij de UEFA en FIFA, meneer de voorzitter. Ik verwacht niets materieels, ik wil gewoon dat u in de voetbalwereld bekend raakt als respectloos. Erce zal nooit meer voor de club spelen waar u voorzitter bent."

LEES OOK: Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Heeft de voorzitter van Altinordu gelijk?

Meest recent

Anderlecht weer kampioen? Edwin van der Sar stelt voorwaarde

RSC Anderlecht kruist zondagmiddag de degens met rivaal Club Brugge en die partij krijgt voor de ...

3
3
Kroos zwaar onder de indruk: "Daarvoor verdient Kompany lof"

Vincent Kompany levert fantastisch werk bij Bayern München. Vorig jaar op overtuigende wijze de ...

9
9
'Gevolgen na Barça-stunt: dubbele winterbom bij Club'

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door het grote FC Barcelona ...

86
86
"Wie denkt hij wel dat hij is?" - aanvaller torpedeert kansen bij Duivels

Terwijl de Rode Duivels zich volgende week willen verzekeren van een ticket voor de WK-eindronde, ...

63
63
'Lewandowksi verlaat Barça: sprookjestransfer in januari'

Robert Lewandowski maakte afgelopen weekend zijn rentree bij FC Barcelona na een kleine ...

66
66
DAZN-affaire escaleert voort: cruciaal nieuws voor supporters

De soap rond de beeldrechten in het Belgisch voetbal blijft de gemoederen bedaren. DAZN, de Pro ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

239
239
'Ajax schokt Antwerp: plan rond Overmars lekt uit'

Hoogspanning op de Bosuil, waar mits een nieuwe teleurstelling tegen La Louvière het lot van ...

148
148
'Drama bij Genk: Fink krijgt dubbele dreun te verwerken'

Amper een paar dagen na de spectaculaire 4-3 zege in Braga moet KRC Genk alweer vol aan de bak, want ...

104
104
Hasi verrast iedereen: durft volle aanval tegen Club Brugge

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen is de crisis even weg bij RSC Anderlecht, waar Besnik ...

196
196
'Leko broedt op primeur: twee wijzigingen bij AA Gent'

KAA Gent krijgt zondag KRC Genk over de vloer. Terwijl de Limburgers vertrouwen tankten in Braga ...

188
188
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

352
352
'D-Day bij Antwerp: Wils maakt bocht van 180 graden'

Het moment van de waarheid is aangebroken op de Bosuil, waar Stef Wils zaterdag maar beter kan ...

283
283
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

150
150
Boze blikken bij FCV Dender, Zulte Waregem baalt

FCV Dender kan maar niet winnen in de Jupiler Pro League. Tegen Zulte Waregem behaalde het nog een ...

85
85
Man City in spanning: Doku-tijdbom staat op ontploffen

Jérémy Doku kostte Man City ruim €65 miljoen, maar bij Pep Guardiola koop je ...

184
184
Hasi speelt open kaart: van Stroeykens tot Angulo

RSC Anderlecht neemt het morgen om 13u30 op tegen Club Brugge. Besnik Hasi weet dat het een ...

151
151
Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Bij Hamburger SV speelt met Sambi Lokonga een Belgische speler, maar ook Jean-Luc Dompé is er ...

116
116
Anderlecht wil revelatie vastleggen: "Gesprekken gaande"

Bij RSC Anderlecht spelen ze een matig seizoen, maar er zijn wel een aantal spelers die zich tonen. ...

326
326
‘Antwerp in stress: Overmars terug naar Ajax?’

Ajax wankelt, en dan duikt meteen weer de naam Marc Overmars op. Antwerp wordt nerveus: Ajax klopte ...

237
237
Leko verrast: "Zij zijn een titelkandidaat"

Bij AA Gent draait het bijzonder wisselvallig. De Buffalo’s doen het voorlopig niet bepaald ...

180
180
Via Club en Rode Duivels weldra naar Europese topcompetitie?

Dat de Belgen geen grote weelde zoals vroeger hebben in de aanval, werd gisteren duidelijk. Rudi ...

151
151
Primeur bij Anderlecht: "Hopelijk extra motivatie"

RSC Anderlecht speelt zondag tegen Club Brugge. Coach Besnik Hasi sprak zich op zijn persbabbel uit ...

353
353
Antwerp met zorgen: grotere problemen op komst?

Royal Antwerp FC staat op een schabouwelijke voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League. Dan wordt ...

446
446
Forbs na demonstratie: "De match tegen FC Barcelona was..."

Club Brugge kende een geweldige Europese avond tegen FC Barcelona. Carlos Forbs was samen met Hans ...

198
198

Meer sportnieuws