Standard krijgt volle lading: "U bent respectloos, ik dien klacht in"

430
Standard krijgt volle lading:

Standard hield na het knappe seizoen van doelman Guillermo Ochoa serieus rekening met een vertrek van de Mexicaanse international. Ochoa keepte ook een sterk WK in Rusland waardoor hij de interesse van Napoli opwekte. Maar Napoli kwam niet met het gevraagde bedrag over de brug waardoor Ochoa uiteindelijk in Luik bleef. En dat terwijl de Rouches al maandenlang een vervanger voor Ochoa achter de hand hielden.


Al voor de zomermercato zou Standard een akkoord gevonden hebben met de Turkse doelman Erce Kardesler van Altinordu. De Rouches wachtten het vertrek van Ochoa af alvorens de deal helemaal te concretiseren, maar de Mexicaan vertrok toch niet bij de Luikenaars. En dat is in Turkije in het verkeerde keelgat geschoten.

De voorzitter van Altinordu, Seyit Mehmet Ozkan, schreef een open brief op de clubwebsite, volledig gericht aan Bruno Venanzi. "Wij hebben al veel meegemaakt het zakenleven. We wonnen, we verloren. Onze grootste waarde is positieve motivatie. U hebt de motivatie van een 24-jarige doelman serieus gekelderd. U heeft de droom van een 24-jarig talent doorprikt."

Ozkan ging verder. "U hebt Erce (Kardesler) in mei uitgenodigd bij uw club. Hij was aanwezig op de laatste wedstrijd van uw club en daarna nam u hem mee om te dineren. U zei tegen hem: 'We willen jou absoluut, we gaan jou halen.' In feite was u heel respectloos tegenover Erce, meneer de voorzitter. Drie maanden heeft u ons en Erce aan het lijntje gehouden."

De voorzitter van Altinordu overweegt zelfs stappen bij de UEFA en FIFA: "Gisteren (voor de transferdeadline) wachtte ik op een definitief voorstel. Ik zou alle afbetalingsplannen aanvaard hebben. Onze belangrijkste zaak ik om ons woord te houden, niet om geld te verdienen. Ik dien klacht in bij de UEFA en FIFA, meneer de voorzitter. Ik verwacht niets materieels, ik wil gewoon dat u in de voetbalwereld bekend raakt als respectloos. Erce zal nooit meer voor de club spelen waar u voorzitter bent."

LEES OOK: Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Heeft de voorzitter van Altinordu gelijk?

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

88
88
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

31
31
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

56
56
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

38
38
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

93
93
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

69
69
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

176
176
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

90
90
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

81
81
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

735
735
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

138
138
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

91
91
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

36
36
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

371
371
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

402
402
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

387
387
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

382
382
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

352
352
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

119
119
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

133
133

Meer sportnieuws