'Honger nog niet gestild: Anderlecht informeert naar bekende naam'

door
'Honger nog niet gestild: Anderlecht informeert naar bekende naam'

In zijn zoektocht naar defensieve versterking, belandde RSC Anderlecht woensdag verrassend bij James Alexander Lawrence. Maar deze onbekende Engelsman lijkt vooral een aanwinst in de breedte. En nu Kara Mbodj op punt staat om bij Nantes aan de slag te gaan, is nog een extra centrale verdediger geen overbodige luxe.


Paars-Wit wil immers scoren op drie fronten en kan dus voldoende mankracht gebruiken. Bovendien is ook wat extra ervaring om de youngsters bij de hand te houden best welkom. En daarvoor zou Paars-Wit nu aan een bekende naam denken. Zo meldt Peuple Vert dat RSCA navraag heeft gedaan naar de situatie van Neven Subotic. De voormalige sterkhouder van Borussia Dortmund speelt momenteel voor Saint-Etienne.

Daar zit hij echter in zijn laatste contractjaar en dus kan hij vanaf januari als transfervrije speler elders een voorcontract tekenen. Zijn club dreigt daardoor een mogelijke transfersom kwijt te spelen en zou dat natuurlijk willen vermijden. Het bestuur zou weliswaar hopen dat hij alsnog zijn contract verlengt, maar lijkt bij een goed bod toch geen risico's te gaan nemen.

Bovengenoemd medium, gespecialiseerd in ASSE en doorgaans goed geïnformeerd wat betreft de Franse club, meldt wel dat Anderlecht zich dinsdag meldde. Voor de komst van Lawrence dus, daardoor is het moeilijk in te schatten hoe concreet de Brusselse belangstelling is. Feit is dat Paars-Wit in het verleden al eens aan Subotic gelinkt werd, maar dat was nog onder het vorige bestuur.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

Anderlecht heeft voldoende opties in zijn defensie ...

Meest recent

KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

8
8
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

64
64
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

201
201
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

77
77
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

192
192
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

161
161
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

102
102
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

105
105
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

70
70
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

74
74
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

392
392
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

136
136
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

267
267
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

355
355
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

265
265
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

309
309
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

258
258
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

474
474
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

767
767
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

507
507
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

673
673
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

363
363
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

456
456

Meer sportnieuws