'Honger nog niet gestild: Anderlecht informeert naar bekende naam'

door
'Honger nog niet gestild: Anderlecht informeert naar bekende naam'

In zijn zoektocht naar defensieve versterking, belandde RSC Anderlecht woensdag verrassend bij James Alexander Lawrence. Maar deze onbekende Engelsman lijkt vooral een aanwinst in de breedte. En nu Kara Mbodj op punt staat om bij Nantes aan de slag te gaan, is nog een extra centrale verdediger geen overbodige luxe.


Paars-Wit wil immers scoren op drie fronten en kan dus voldoende mankracht gebruiken. Bovendien is ook wat extra ervaring om de youngsters bij de hand te houden best welkom. En daarvoor zou Paars-Wit nu aan een bekende naam denken. Zo meldt Peuple Vert dat RSCA navraag heeft gedaan naar de situatie van Neven Subotic. De voormalige sterkhouder van Borussia Dortmund speelt momenteel voor Saint-Etienne.

Daar zit hij echter in zijn laatste contractjaar en dus kan hij vanaf januari als transfervrije speler elders een voorcontract tekenen. Zijn club dreigt daardoor een mogelijke transfersom kwijt te spelen en zou dat natuurlijk willen vermijden. Het bestuur zou weliswaar hopen dat hij alsnog zijn contract verlengt, maar lijkt bij een goed bod toch geen risico's te gaan nemen.

Bovengenoemd medium, gespecialiseerd in ASSE en doorgaans goed geïnformeerd wat betreft de Franse club, meldt wel dat Anderlecht zich dinsdag meldde. Voor de komst van Lawrence dus, daardoor is het moeilijk in te schatten hoe concreet de Brusselse belangstelling is. Feit is dat Paars-Wit in het verleden al eens aan Subotic gelinkt werd, maar dat was nog onder het vorige bestuur.

LEES OOK: 'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Anderlecht heeft voldoende opties in zijn defensie ...

Meest recent

KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

8
8
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

117
117
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

27
27
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

44
44
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

285
285
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

54
54
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

161
161
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

209
209
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

116
116
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

361
361
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

285
285
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

277
277
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

76
76
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

115
115
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

51
51
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

343
343
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

246
246
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

310
310
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

272
272
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

39
39
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

207
207
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

346
346
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

292
292
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

73
73

Meer sportnieuws