'Honger nog niet gestild: Anderlecht informeert naar bekende naam'

door
'Honger nog niet gestild: Anderlecht informeert naar bekende naam'

In zijn zoektocht naar defensieve versterking, belandde RSC Anderlecht woensdag verrassend bij James Alexander Lawrence. Maar deze onbekende Engelsman lijkt vooral een aanwinst in de breedte. En nu Kara Mbodj op punt staat om bij Nantes aan de slag te gaan, is nog een extra centrale verdediger geen overbodige luxe.


Paars-Wit wil immers scoren op drie fronten en kan dus voldoende mankracht gebruiken. Bovendien is ook wat extra ervaring om de youngsters bij de hand te houden best welkom. En daarvoor zou Paars-Wit nu aan een bekende naam denken. Zo meldt Peuple Vert dat RSCA navraag heeft gedaan naar de situatie van Neven Subotic. De voormalige sterkhouder van Borussia Dortmund speelt momenteel voor Saint-Etienne.

Daar zit hij echter in zijn laatste contractjaar en dus kan hij vanaf januari als transfervrije speler elders een voorcontract tekenen. Zijn club dreigt daardoor een mogelijke transfersom kwijt te spelen en zou dat natuurlijk willen vermijden. Het bestuur zou weliswaar hopen dat hij alsnog zijn contract verlengt, maar lijkt bij een goed bod toch geen risico's te gaan nemen.

Bovengenoemd medium, gespecialiseerd in ASSE en doorgaans goed geïnformeerd wat betreft de Franse club, meldt wel dat Anderlecht zich dinsdag meldde. Voor de komst van Lawrence dus, daardoor is het moeilijk in te schatten hoe concreet de Brusselse belangstelling is. Feit is dat Paars-Wit in het verleden al eens aan Subotic gelinkt werd, maar dat was nog onder het vorige bestuur.

LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Anderlecht heeft voldoende opties in zijn defensie ...

Meest recent

'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

138
138
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

51
51
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

92
92
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

29
29
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

77
77
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

100
100
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

99
99
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

74
74
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

35
35
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

192
192
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

316
316
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

489
489
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

383
383
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

358
358
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

395
395
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

399
399
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

654
654
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

611
611
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

140
140
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

236
236
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

128
128
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

214
214
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

600
600
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

313
313
Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

De Gouden Schoen-voorspellingen stromen naar buiten. Ook Marc Degryse waagde zich aan uitspraken ...

170
170

Meer sportnieuws