TRANSFERUURTJE 1/2: 'Martinez lonkt naar Club, RSCA maakt statement'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Martinez lonkt naar Club, RSCA maakt statement'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer centraal. Intussen zijn de clubs ook nog steeds druk bezig met transfers. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje, om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht blijft nadrukkelijk op zoek naar defensieve versterking en hoopt vurig op een doorbraak in de dossiers van Bubaccar Sanneh en/of Prince-Désir Gouano. Maar binnen de club houdt men ook al rekening met een noodscenario. "Ik vrees dat onze transfermarkt zal duren tot 31 augustus. Wie we dan pakken? Misschien niemand", maakt sportief directeur Luc Devroe zich sterk in Het Nieuwsblad. Kara Mbodj meldde zich intussen ziek, maar ook rond zijn transfer is er voorlopig geen doorbraak.

Club Brugge verliest mogelijk een belangrijke pion aan de Rode Duivels. Bondscoach Roberto Martinez zou Timmy Simons, assistent van Ivan Leko, immers willen binnenhalen als nieuwste staflid. Bart Verhaeghe, voorzitter van Club en ondervoorzitter van de voetbalbond, ziet dit echter niet zitten. Als alternatieven worden onder meer Sven Vermant en Wesley Sonck genoemd.

De kans bestaat dat KRC Genk deze zomer nog (tijdelijk) afscheid neemt van Edon Zhegrova. Het jonge talent wordt door Philippe Clement met mondjesmaat gebracht en liet ook al fraaie dingen zien. Maar om zijn ontwikkeling te vrijwaren wil de aanvaller wekelijks spelen en dus mikt hij op een huurbeurt aan een Belgische club. Afwachten of we voor volgende week vrijdag nog een oplossing krijgen.

Sander Coopman lijkt dan toch naar KV Oostende te gaan. Sportief directeur Hugo Broos werd vrijdag bij Club Brugge gespot om te onderhandelen en 's avonds zat de spelmaker zelf in de Versluys Arena. Volgens Het Nieuwsblad zou enkel Charleroi nog kans maken indien de deal afspringt, Antwerp en Kortrijk zijn uitgeteld.

AA Gent ziet alweer een speler de club verlaten. Volgens buitenlandse media gaat de Panamese middenvelder José Rodriguez zijn geluk beproeven in de Spaanse eerste klasse. Deportivo Alaves heeft de middenvelder weten weg te halen in de Ghelamco Arena, op Instagram bevestigt Rodriguez alvast dat hij vertrekt.

Moeskroen zou zijn defensie willen versterken met Michaël Heylen van Zulte Waregem. Maar ook op het middenveld is er ook nog versterking nodig en volgens La Dernière Heure is ex-Rode Duivel Christophe Lepoint in beeld. Hij speelt voor KV Kortrijk en was het verleden al werkzaam bij Les Hurlus.

BUITENLAND
De status van Juventus is een pak gestegen nu het Cristiano Ronaldo heeft weten binnen te halen en volgens Tuttosport kan dat een grote hulp zijn voor de Oude Dame bij het overtuigen van andere transferdoelwitten. Zo zouden nog een zestal spelers op de verlanglijst staan: Mathijs de Ligt (Ajax), Federico Chiesa (Fiorentina), Trinca (Sporting Braga), Rafael Leão (OSC Lille), Sergej Milinkovic-Savic (SS Lazio) en Christian Pulisic (Borussia Dortmund).

Christian Eriksen heeft het bestuur van Tottenham onder druk gezet. De Deen wil absoluut een opwaardering van zijn salaris, krijgt hij die niet zal hij zijn overeenkomst ook niet verlengen. Omdat hij volgende zomer dan zijn laatste contractjaar in gaat, zouden de Spurs hem moeten verkopen voor een beperkte som.

LEES OOK: 'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Coopman heeft te weinig kansen bij Club Brugge gekregen ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

50
50
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

73
73
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

106
106
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

99
99
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

74
74
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

41
41
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

216
216
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

78
78
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

517
517
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

268
268
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

401
401
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

290
290
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws