'RSCA blaast deal definitief af: "Was een makelaar uit een pizzabar"

door
'RSCA blaast deal definitief af:

RSC Anderlecht is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen, maar het bestuur heeft nog wat werk op de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde moeten nog een aantal dossiers afgerond worden. Zo lijkt nog een sterkhouder van vorig seizoen de club te verlaten. 


Vrijdagavond tegen Moeskroen mocht Ryota Morioka nog eens invallen. Achteraf beweerde de Japanner dat hij verrast was door de geruchten omtrent een mogelijk vertrek, maar hij wou niet bevestigen dat hij bij Paars-Wit blijft. Het Turkse Bursaspor zou alvast interesse tonen en volgens Het Nieuwsblad voelt de spelmaker wel wat voor deze overgang. Morioka zou een definitieve transfer naar Bursa alvast verkiezen boven een huurbeurt aan een Belgische club. 

UPDATE 21/08 
Morioka zou dus wel wat voelen voor een Turks avontuur en Bursaspor zou hem graag zien komen, toch zou de overgang nu 'on hold' zijn gezet. Het Turkse medium Bursaspor Luyuz verwijst daarvoor naar familiale redenen: de spelmaker zou eerst zijn vrouw moeten overtuigen die een overgang naar Turkije niet zou zien zitten. Pas daarna kan er verder onderhandeld worden, al werd deze informatie nog niet bevestigd.

UPDATE 25/08
De transfer van Ryota Morioka naar Bursaspor is waarschijnlijk volledig afgeblazen. Volgens technisch directeur Luc Devroe waren er al snel vraagtekens bij de vermeende interesse van de Turkse club. "Ach, Morioka. Dan komt er een makelaar van het 37ste knoopsgat uit een pizzabar in Brussel met een zogezegd voorstel van Bursaspor om hem te huren voor 50.000 euro. Laat maar."

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Raakt Anderlecht Morioka nog kwijt?

Meest recent

Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

9
9
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

82
82
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

98
98
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

166
166
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

28
28
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

267
267
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

529
529
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

210
210
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

214
214
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

55
55
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

116
116
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

305
305
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

309
309
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

193
193
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

194
194
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

336
336
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

358
358
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

112
112
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

340
340
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

261
261
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

214
214
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

259
259

Meer sportnieuws