Het is nog wachten op de officiële bevestiging, maar het lijkt zo goed als zeker dat Kaveh Rezaei voor een bedrag van naar verluidt 7 miljoen euro van Charleroi naar Club Brugge trekt. De landskampioen verbreekt zo zijn transferrecord, terwijl de kassa op Mambourg stevig rinkelt. Maar daar wordt Felice Mazzu niet blij van.
De trainer reageert ontgoocheld op het vertrek van zijn sterkhouder. "Op sportief vlak ben ik niet akkoord, maar het is wat het is. Ik blijf werken zoals ik altijd heb gewerkt, maar het is een groot verlies", vertelt hij aan Sudpresse.
"Ik ben me er wel van bewust dat de club zo'n bod niet kon weigeren, zeker gezien de manier waarop Charleroi al jaren werkt. En niet alleen voor de club, ook voor de speler was het niet te weigeren. Ik ben tevreden voor Rezaei. Ik heb deze morgen nog met veel respect met hem gesproken, maar ik ben ontgoocheld voor mijn aanvalslinie. Kaveh is één van de beste spitsen van België. We blijven verder werken, maar je moet weten dat ik niet akkoord was met deze transfer."
LEES OOK: Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin
Jannick Lanckriet