EXCLUSIEF: Zoua verlaat Beerschot, dat met Waasland-Beveren om aanvaller vecht

door
EXCLUSIEF: Zoua verlaat Beerschot, dat met Waasland-Beveren om aanvaller vecht

KFCO Beerschot Wilrijk heeft een oplossing gevonden voor één van zijn overbodige spelers. Het neemt afscheid van Jacques Zoua en de club uit Eerste Klasse B heeft een aanvaller uit de Finse competitie in het vizier om hem op te volgen. Al is er ook interesse van Waasland-Beveren.


Uit goede bron vernamen we dat Zoua en Beerschot Wilrijk in onderling overleg uit elkaar gaan. Hij had nog een contract tot het einde van he seizoen. Zoua kwam met heel wat adelbrieven naar Het Kiel, maar het werd geen geslaagd huwelijk. De ex-spits van onder meer FC Basel speelde vorig jaar maanden niet door blessureleed en Stijn Vreven was ook niet echt onder de indruk en passeerde hem de laatste twee wedstrijden. Zoua kan nu transfervrij naar een andere club op zoek gaan.

Spits uit Finse competitie
Beerschot Wilrijk gaat wellicht wel een vervanger halen, want ze hebben hun oog laten vallen op Marius Noubissi. Dat is een 21-jarige Kameroense aanvaller die voor de Finse eersteklasser Ilves Tampere speelt. Daar wist hij dit seizoen tot dusver 9 keer te scoren en 1 assist te leveren in 19 competitiewedstrijden. Hij kwam eerder uit voor Gil Vicente (Portugal) en CS Sfaxien (Tunesië). Noubissi ligt nog tot eind oktober onder contract in Finland en hij kan de club dus wellicht voor een prikje verlaten.

Er is wel zware concurrentie voor Noubissi, want ook Waasland-Beveren toont interesse in hem. De speler zou een voorkeur hebben voor de Waaslanders, aangezien zij op het hoogste niveau spelen.

Voor wie moet hij kiezen?

Meest recent

Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

1
1
Uitblinker dankzij Hasi: "Veel vertrouwen in mij"

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen KV Mechelen. Paars-Wit won met 3-1, maar pakweg een ...

10
10
Heymans: "Daarom is dit een héél belangrijke zege"

KRC Genk recht de rug. Ze wonnen met 0-1 op het veld van KVC Westerlo, al was het zeker geen ...

31
31
‘Oplossing in chaos bij Anderlecht: Hasi vindt sleutel’

RSC Anderlecht lag de afgelopen weken zwaar onder vuur. Ook coach Besnik Hasi kreeg de wind van ...

88
88
Bayern meldt recordwinst: “Kompany brengt iets speciaals”

Bayern München was afgelopen zomermercato erg stil op de transfermarkt. De Duitse grootmacht ...

59
59
Thriller in Kuipje: Genk ontsnapt na Westerlo’s doelhoutpech

Racing Genk trok deze namiddag nipt aan het langste eind tegen een strijdvaardig Westerlo in Het ...

32
32
OHL vecht tegen vorm, Leko voert wissels door bij KAA Gent

Oud-Heverlee Leuven neemt het op tegen KAA Gent namens de 13e speeldag van de Jupiler Pro League. ...

46
46
Uppercut Anderlecht: KV Mechelen duidt grote oorzaak aan

RSC Anderlecht heeft KV Mechelen een regelrechte uppercut verkocht. Beide clubs staan op een zucht ...

119
119
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

44
44
Hasi reageert erg verrassend op uitbarsting Bertaccini

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Voor een Besnik Hasi onder druk ...

97
97
Van Dijk haalt ferm uit bij Liverpool: “Ronduit belachelijk”

Liverpool werd afgelopen seizoen landskampioen onder Arne Slot, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

28
28
Ontslag Wils bij Antwerp? ‘De Roeck beslist mee over lot’

Stef Wils staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old staat in de Jupiler Pro League ...

235
235
“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

136
136
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

274
274
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

22
22
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

143
143
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

178
178
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

321
321
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

172
172
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

197
197
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

305
305
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

380
380
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

37
37
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

112
112
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

317
317

Meer sportnieuws